Kategorie:
Siedem osób biorących udział w ceremonii wręczenia dyplomów zginęło, gdy zawalił się dach podczas potężnej burzy gradowej w Santiago de Pacharia, małej wiejskiej społeczności na wysokich równinach Boliwii.
Według przedstawiciela urzędu miasta Achacacha, Adelio Velazqueza, dwa kolejne ciała zostały wydobyte z gruzów i nagromadzonego gradu kilka godzin po pierwotnym znalezieniu pięciu ciał, około 100 kilometrów na północny wschód od La Paz.
Region andyjski cierpi z powodu dotkliwej suszy, ale większość Boliwii nawiedziła w ten weekend ulewne deszcze, często w postaci gradu na dużych wysokościach.
Ocena:
Opublikował:
admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze |
Komentarze
„Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach, i druga – historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń” – Honore de Balzac – pisarz, wolnomularz-mason.