W boliwijskiej wiosce grad zabił 7 osób

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Siedem osób biorących udział w ceremonii wręczenia dyplomów zginęło, gdy zawalił się dach podczas potężnej burzy gradowej w Santiago de Pacharia, małej wiejskiej społeczności na wysokich równinach Boliwii.

Według przedstawiciela urzędu miasta Achacacha, Adelio Velazqueza, dwa kolejne ciała zostały wydobyte z gruzów i nagromadzonego gradu kilka godzin po pierwotnym znalezieniu pięciu ciał, około 100 kilometrów na północny wschód od La Paz.

 

Region andyjski cierpi z powodu dotkliwej suszy, ale większość Boliwii nawiedziła w ten weekend ulewne deszcze, często w postaci gradu na dużych wysokościach.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika axell69

W polsce  zwanej przez wielu 

W polsce  zwanej przez wielu  "wesołym barakiem "  w kraju międzo  Odrą  a Wisłą   jeszcze , ginie o wiele  wiecej osób po szczepieniubiciu  i nikt tym się nie przejoł , absolutnie   nikt ,  a   dziwnym trafem  kilka osób   w Boliwi   zeszło z tego świata po trafieniu  kulą   lodu ..... pochodzenia  neutralnego  i od razu pojawiają  się arty takie  jak   ten , dlaczego ??  ano dlatego że  podobno nas Polachów nic bardziej  nie  cieszy niż strata  lub  niedola   sąsiada , tak  wymyślili  szydzi  i tak nam wpoili i też  z tego powodu trzymamy się tego , podobno,  jak diabeł  tonącej brzytwy (diabła wymyślili też  ci sami )   ale  radosć  jest mniejsza bo Boliwia  nie jest naszym sąsiadem , jednak  to nie może zmieniać  faktu takiego że :komuś dzieje się o wiele  żlej "  mimo ze to kraj daleko zaoceaniczny  w którym co roku giną  ludzie   z powodów  pogodowych i  naturalnych 

Ale że ZnZ  to portal  tak zjebany jak Onet czy  WP   a nawet  newsweek  lub  kuba  wojewódzki   - szyd  on  jak i te wiadomości tu.

Wiem wiem , napiszecie  mi ze  jest dobzie , że możecie  komentować   i  nie ma cenzora !!  

Skora  nie ma cenzora   to   zauważam   że jednak nie jesteście w stanie przeczytać  ty  artów tu  które  lecą   jak   bułki z taśmy  - wszystkie  niesmaczne   i  nie podobne   do pieczywa , ale kto z was pamieta   smak  prawdziwego chleba   czy bułki ?? 

„Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza, oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach, i druga – historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń” – Honore de Balzac – pisarz, wolnomularz-mason.