W Berlinie imigranci biją pasażerów metra, okradają sklepy i banki

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

„Ofiarą bezsensownej przemocy może być każdy" - brzmi nagłówek na stronie niemieckiej gazety Bild. Na stacji metra Neukölln imigrant kopnął, schodzącą po schodach młodą kobietę w plecy i ta poleciała w dół na bruk. Sprawca z butelką piwa w ręku oddalił się z miejsca zdarzenia wraz z grupą swoich bliskowschodnich przyjaciół. Gang porusza się bez paniki, okazując pogardę dla wszystkiego wokół i dla niemieckiego prawa oraz dla niemieckich organów ścigania. Szkoda, że ci funkcjonariusze nie byli nigdy tak tolerancyjni na przykład wobec naszych rodaków, którzy pracowali na czarno w tym kraju w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych minionego wieku…

 

 

Inny, również bulwersujący incydent, wydarzył się w maju ubiegłego roku na stacji Shlezishes Tor, ale film opublikowano dopiero dwa miesiące temu. Goście z Azji lub z Afryki zaatakowali na schodach młodego człowieka. Efekt – złamanie czaszki u poszkodowanego…

 

 

Kolejny film dokumentuje zdarzenie z ostatniego wtorku w jednym z sklepów spożywczych. Napadniętemu sprzedawcy, dwudziestoletniemu mężczyźnie Ivanowi K., napastnik wbił nóż w krocze i zabrał gotówkę z kasy (około 1 tys. euro). Kiedy i czy w ogóle skończy się ta bezsensowna przemoc?

Kolejne zdarzenie numer cztery miało miejsce również w dzielnicy Neukölln. Dwóch bandytów w maskach w biały dzień obrabowało oddział banku, a następnie uciekło na rowerach. Policja wciąż szuka sprawców… Z kształtu oczu i koloru brwi wynika, że i w tym przypadku mamy do czynienia z gośćmi wnoszącymi swój zaszczytny wkład do kultury multikulti.

 

 

Istnieje niebezpieczeństwo, że głównym prawem w stolicy Niemiec będzie siła - ubolewa rzecznik berlińskiej policji Benjamin Jendro. W ubiegłym roku odnotowano 10 tys. przestępstw tego typu. Z uwagi na poprawność polityczną narodowość bandytów nie jest ujawniana opinii publicznej. Bezspornym faktem jest i tego nie da się podważyć, że imigranci mają już bardzo wiele przemocy i przestępstw na swoim sumieniu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika karila

Czy ktokolwiek z

Czy ktokolwiek z komentujących widział na własne oczy imigranta-muzułmanina, czy tylko nakręcacie się naoglądawszy się mediów i filmików? Może przeszlibyście się do ośrodka dla cudzoziemców, porozmawiali z eee Strażą Graniczną, z pracownikami Urzędu ds. Cudzoziemców i zapytali, jacy są ci imigranci, którzy do nas przyjechali?

Portret użytkownika Maryjan_66

Jedna kutura wypiera drugą.

Jedna kutura wypiera drugą. Czyż nie podobną sytuację mieliśmy z kolonizowaniem Ameryki przez kulturę zachodnią? Najpierw biali byli mniejszością, ale jak już się rozpanoszyli to inidiańcom jedynie rezerwaty wydzielone pozostawiali. Dobre i to; myślicie że afrykanery będą dla zachodu łaskawi by choć rezerwaty zachować? Czy indiańcy byli głupsi? Myślę, że nie - zwyciężyła pycha białego z pomocą jego techniki. Orężem dzisiejszych imigrantów jest wiara i jakby ona nie była prymitywna, to ona powoduje że zachód ustępuje. Póki człowiek zachodu nie odnajdzie wartości których mógłby bronić z poświęceniem całego materialnego dorobku, czy nawet życia, póty 'imigrant' będzie go zpychał do marginesu.

Więc.. szukajmy wokół siebie tego czego bronić chcemy Wink

Portret użytkownika jaceks77

Po pierwsze kolonizacja USA i

Po pierwsze kolonizacja USA i Kanady zaczęła się w XVI w. , Plemiona Aerykii Północnej nie były tak liczne jak Południowej. Po drugie , gdy Plemiona Jezior wystapiły przeciw Kolonistom, było ich już bardzo dużo, II b) Pomimo walki z nachodźcami plemiona walczyły między sobą, np Odżybuje (Czipewa) z Irokezami, Po trzecie ta sama kwestia pojawiła się podczas wojen w wieku XIX, nawet  Siuxowie, nie mogli się między sobą dogadać, a ta sama grupa. Ko zabił Szalonego Konia. Więc możemy nauczyć się z Historii , bądź pozostać historią,

Portret użytkownika as wywiadu

To nie tak, na poziomie

To nie tak, na poziomie bardziej ogólnym dewizą jest maksyma dziel i rządź,  po to aby skuteczniej rządzić zastraszonym społeczeństwem. Napływ islamu jest celowo indukowany, to ma być wojna religijna po której religie oskarży się o całe zło i zlikwiduje. 

Portret użytkownika Maryjan_66

A ja sądze, że tak i tak. Ci

A ja sądze, że tak i tak. Ci na górze mogą sobie i dzielić, my na dole powinniśmy szukać co nas łączy. Inaczej będziemy śpiewali jak nam zagrają. Co możemy zaoferować afrykanerom, którzy nas nienawidzą za to co mamy i jak żyjemy? Nic? To już po nas albo po nich, a jak po nich to i po nas i na odwrót - a ktoś jenocześnie na tym niezły deal ubije.

Strony

Skomentuj