W Belgii wśród uchodźców zidentyfikowano gruźlicę

Kategorie: 

Gruźlica - źródlo: twitter

Kwestię ryzyka epidemiologicznego, jakie zwiększają uchodźcy do tej pory dostrzegało niewielu. Gdy zwrócił na to uwagę szef jednej z polskich partii opozycyjnych, media zgodnie zawyły z oburzenia nazywając tę wypowiedź faszystowską. Okazuje się, że w Belgii, w jednym z ośrodków dla uchodźców wykryto przypadek dawno niespotykanej w Europie choroby - gruźlicy.

 

Postępowcy pragnący islamizacji Europy zgodnie potępili formułowanie podejrzeń, że wraz z hordami tak zwanych uchodźców mogą przybywać dawno już nieznane choroby. Nie trzeba być geniuszem, żeby rozumieć, że wielka migracja ludności, bez względu na to czy spontaniczna czy też inspirowana przez czynniki zewnętrzne, stanowi idealną drogę do rozprzestrzeniania się drobnoustrojów chorobotwórczych.

Gruźlica pod mikroskopem - źródło: internet

Burmistrz belgijskiego miasta Koksijde, Marc Vanden Bussche, oświadczył, że czuje się oszukany, bo zapewniano go, że trafią do niego jedynie przebadani azylanci. Okazało się to jednak fikcją, ponieważ napływ ludności jest tak duży, że badani są tylko nieliczni uchodźcy. Belgowie muszą sobie teraz poradzić z gruźlicą stosując standardowe metody polegające na kwarantannie osób, które miały kontakt z zarażonymi.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika bel

 Właśnie zostałam wezwana do

 Właśnie zostałam wezwana do poradni, do której należy moje dziecko. Pielęgniarka powiedziała, że w związku z narastającą ilością chorób, sanepid wystosował druk do wypełnienia przez rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Wypisać w nim należy wszystkie szczepionki, których dziecku nie podano od chwili urodzenia. Druk natychmiast został wysłany do sanepidu. Wygląda to jak tworzenie banku danych. Dowiedziałam się też, że wyląduję w sądzie i że pracownicy sanepidu odwiedzają domy. Czytając komentarze, natknęłam sie na informację, że w związku z napływem imigrantów, w całej UE, chcą wprowadzić przymus szczepień na choroby występujące w krajach przybyszów.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

Victor Orban w rozmowie z

Victor Orban w rozmowie z niemieckim tygodnikiem „Focus” skomentował współczesne pomysły na urządzanie Europy w duchu „multikulturalizmu”. Premier Węgier z dużą dozą realizmu ocenił mrzonki na temat asymilacji muzułmanów, twierdząc, iż ich obecność na naszym kontynencie oznacza kształtowanie się „społeczeństw równoległych”.Premier Węgier zwrócił uwagę, że, choć Europa wypracowała model, w ramach którego szanuje się inne poglądy, to jednak wskutek masowego napływu muzułmanów powstają obecnie „społeczeństwa równoległe” – niezdolne do przystosowania się do panujących zasad cywilizacyjnych.Victor Orban zaakcentował, iż zarówno religia jak i kultura muzułmańska nie zintegrują się z chrześcijańską Europą, co doprowadzi do multikulturalizmu oraz izolacji podzielonych przez imigrantów społeczeństw. – Islam nigdy nie był częścią Europy, lecz wkroczył do niej – podkreślił, przywołując okres 150 lat, kiedy Węgry pozostawały pod turecką dominacją. Zaznaczył jednak, iż przykład współczesnej Francji pokazuje, iż dziś jakiekolwiek „pokojowe” współegzystowanie świata islamu i świata chrześcijańskiego jest niemożliwe.- Obecnie kultura islamu jest silniejsza od naszej – powiedział Orban, podając za przykład demografię, która w oczywisty sposób stawia muzułmańskich przybyszów ponad europejskimi autochtonami.
Europy już właściwie nie ma. Europa zabijając dzieci, zabiła siebie. Jak każda rozwijająca sie cywilizacja doszła do swego szczytu. Jest dzisiejszą Wieżą Babel. Tym razem Bóg pomieszał rozum. I dlatego musi runąć, gdyż postanowiła sięgnąć nieba. Naruszyła odwieczne prawa stworzenia i ogłosiła się równa Bogu. Europa już się wykończyła, społeczeństwa Europy zachodniej upadną. Aborcja, eutanazja dodatkowo małżeństwa jednopłciowe i dyktat homolobby, dyktatura relatywizmu, próba tłumaczenia brutalności innych kultur ich cehcami. Niestety, jeszcze za mojego życia zobaczę upadek Europy, chyba, że ktoś coś zrobi. Kraje Skandynawskie już raczej nie są do odratowania, społeczeństwa tam są przesiąknięte duchem marksizmu i lewackiej propagandy. Miejmy nadzieję, że i tym razem Bóg ochroni Polskę od zgnielizny marksistów (tym razem tych zachodnich).

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Takitam

Gruźlica to pikuś w

Gruźlica to pikuś w porównaniu z chorobami wenerycznymi których niechorującymi nosicielami jest większość tych gości. Jedynie kliniki holenderskie mają jako takie doświadczenie w leczeniu tych chorób. Po prostu ich fizjologiczna flora bakteryjna jest dla nas "zjadliwa". Podobna sytuacja epidemiologiczna wystąpiła po odkryciu Ameryki przez Kolumba, kiedy ówcześni marynarze przywlekli do europy choroby weneryczne które wręcz dziesiątkowały później europejską populację. A były one spowodowane naturalną florą fizjologiczną narządów rozrodczych indiańskich kobiet. Indianie nie chorowali na te choroby, byli jedynie nosicielami tych bakterii - dla nich były one ich naturalną mikroflorą.

Portret użytkownika kamujac

Takich bzdetów już dawno nie

Takich bzdetów już dawno nie słyszałem. Gruźlicy dawno nie było w europie... Co za bzdura! Sam osobiście znam dwie osoby(!), które były chore na gruźlicę w ciągu ostatnich trzech lat!!!
Nie mylmy choroby, która może spotkać KAŻDEGO z nas z tym co gadał ten genetyczny psychopatyczny pokręt!

Portret użytkownika berek

To że gruźlica nadal

To że gruźlica nadal występuje w naszym regionie nie ulega wątpliwości i stwierdzenie w w/w artykule jest faktycznie bez sensu. Jednak bardziej niepokojące jest to że imigranci w tak bogatym kraju jak Belgia są badani jedynie wyrywkowo a cytat z raportu Państwowej Inspekcji Sanitarnej, do którego użytkownik Prawda boli uprzejmie dodał link nie pozostawia wątpliwości:
"W zachodniej Europie charakterystykę gruźlicy kształtują imigranci, pochodzący zwykle z krajów o złej sytuacji epidemiologicznej gruźlicy, stanowiący często większość chorych.
W 2012 roku największy odsetek osób urodzonych w innym kraju wśród ogółu przypadków odnotowano w Szwecji i w Norwegii (85%). Dodać należy, że w większości krajów UE/EOG raportuje się kraj urodzenia chorych na gruźlicę, w Polsce (po raz ostatni w 2013 roku, ponieważ nowy formularz nie zawiera miejsca na taka informację)- obywatelstwo."  http://www.wsse.waw.pl/NewsDetails.aspx?NewsID=499
No to w 2015/2016 nawet nie będziemy wiedzieli ile tego przywlekli i jakich odmian bo nie wolno zbierać takich danych (!) Jakoś dziwnie mi się skojarzyło z NOP po szczepieniach, gdzie też statystyki są już ukrywane.
I jak sądzicie, jesteśmy na to gotowi? Z naszą służbą (nie)zdrowia, niedoinwestowaną, zabałaganioną, z kiepsko opłacanym personelem?  Zamiast się żreć między sobą o to kto ma więcej racji pomyślcie kto tym kręci, w jakim celu, gdzie jest wróg i jak z nim walczyć. Coudenhove-Kalergi, Pike/Mazzini, Retinger, Soros itd.itp. Piramida w funkcji czasu. Niedługo może już nie będzie o co się kłócić w Polsce.

Amor Patriae Nostra Lex.

Portret użytkownika stanlej

DO prawda boli> chłopie

DO prawda boli> chłopie czytaj tekst z zrozumieniem-pisze tam jak byk że prądek grużlicy nie spotykany w tych rejonie gegraficznym!!! prądek grużlicy nie jest równy prądkowi i zawsze może występować różna mutacja w zależności od rejonu swiata i klimatu.Tak jest róniez z innymi chorobami.Każdy lekarz- prócz oczywiscie naszej premier Kopacz-wie że różnica klimatu ma wpływ na rozwuj róznych chorób.Tak wiec choroby które nie rozwijaja się w klimacie sródżiemnomorzkim,afrykanskim, azjatyckim trafijając na nasz klimat raptem ujawniaja się i rozwijają są bardzo grożne dla naszej populacji. I to nie jest straszenie tylko fakt.

Portret użytkownika ZIWK

Ale wroga propaganda!! W 2004

Ale wroga propaganda!!
W 2004 roku w Belgii było 11 zachorowań na 100 000 ludności (nie mam na szybko nowszych danych) Zapewne zachorowalnośc w ciągu 10 lat gwałtownie nie spadła, a tym bardziej do ZERA.
Bo takiego wyniku nie ma ŻADNE państwo świata.
p.s.
W tym samym czasie w Polsce zachorowalnośc wynosiła 23 osoby.
Oczywiście cały news ma na celu pormocję patrotycznej postawy "nawiększego z wolaków"

Portret użytkownika ZIWK

Ale wroga propaganda!! W 2004

Ale wroga propaganda!!
W 2004 roku w Belgii było 11 zachorowań na 100 000 ludności (nie mam na szybko nowszych danych) Zapewne zachorowalnośc w ciągu 10 lat gwałtownie nie spadła, a tym bardziej do ZERA.
Bo takiego wyniku nie ma ŻADNE państwo świata.
p.s.
W tym samym czasie w Polsce zachorowalnośc wynosiła 23 osoby.
Oczywiście cały news ma na celu pormocję patrotycznej postawy "nawiększego z wolaków"

Portret użytkownika nel35

Nic nie stoi na przeszkodzie,

Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby zwolennicy, jako wolontariusze, zajęli się uchodźcami w obozach. Skoro mają tyle energii/zapału, niech wesprą policję. Dlaczego tylko funkcjonariusze mają się użerać przez całą dobę. Ciekawe, jak długo by wytrzymali.

Portret użytkownika mister

Owszem,Kaczynski mial

Owszem,Kaczynski mial racje,mowiac,ze to grozne dla Europy i Polski.Przez tydzien lewactwo nazywalo Kaczynskiego faszysta,nazista,etc.
To naturalne,ze przy tak ogromnej ilsci przemieszczania sie ludzi,zawsze wystapuje zagrozenie przenoszenia i rozszerzanie sie roznych chorob.
W takich sytuacjach kazdy wykorzystuje,a szczegolnie lewactwo i chce cos dla siebie ugrac.
Przykladem jest znana niemiecka,nazistowska 'PEGIDA",ktora wykorzystuje niezadowolenie ludzi,organizujac protesty,wyprowadzajac ludzi na ulice.Podobnie bylo w latach 30-tych,kiedy Hitler dochodzil do wladzy.
Kto chce wiedziec,kim jest Pegida,zapraszam na ich strone,www.pegida.de
Musimy robic wszystko,aby tej hordy nie wpuscic do Polski.Mam nadzieje,ze nowy rzad ustanowi nowa konstytucje i zrzeknie sie odpowiedzialnosci lewakow Tuska i Kopacz.

Strony

Skomentuj