W Australii wybuchł skandal. Senator powiedział o „ostatecznym rozwiązaniu” kwestii imigracji

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube

Australia, podobnie jak Europa, ma problem z masową imigracją, na który próbuje zwrócić uwagę nacjonalistyczna partia Katter's Australian Party (KAP). Senator Fraser Anning, podczas niedawnego przemówienia w parlamencie, powiedział o „ostatecznym rozwiązaniu” kwestii muzułmańskiej imigracji. W wyniku niefortunnego doboru słów, parlamentarzyści zamiast dyskutować o imigracji, zaczęli wskazywać na problem rasizmu.

 

We wtorek, senator Anning z partii KAP powiedział między innymi, że muzułmanie żyjący w Australii źle się integrują, przynoszą terroryzm, nie pracują i żyją z zasiłków. Stwierdził również, że muzułmańska społeczność sympatyzuje z Państwem Islamskim. Jego wypowiedź była bardzo długa, ale gdy powiedział o „ostatecznym rozwiązaniu” kwestii imigracji, wszyscy, zarówno parlamentarzyści jak i światowe media, zaczęli skupiać się tylko na tych dwóch słowach.

 

Jego przemówienie porównano do propagandy Josepha Goebbelsa, a samemu senatorowi Fraserowi Anningowi zarzucono nie tylko nienawiść do muzułmanów, ale też do żydów. Najbardziej oburzona była Anne Aly, pierwsza muzułmańska kobieta, która została członkiem izby niższej parlamentu Australii.

Senator Fraser Anning próbował wyjaśnić, że zastosowane przez niego określenie nie miało żadnego ukrytego przekazu i zwyczajnie chodziło mu o zatrzymanie imigracji muzułmanów do kraju. Podczas przemówienia nawiązywał do przywrócenia polityki tzw. Białej Australii, która zakazywała osiedlania się w kraju osobom o nieeuropejskim pochodzeniu i była stopniowo znoszona w drugiej połowie XX wieku. Cytując jego słowa: "Ostatecznym rozwiązaniem problemu imigracji jest oczywiście głosowanie powszechne. Nie potrzebujemy plebiscytu, aby obniżyć liczbę imigrantów; potrzebujemy tylko rządu, który chce ustanowić zrównoważoną politykę ludnościową".

 

Jednak krzykacze już go przekrzyczeli i zarzucili mu rasizm. W żaden sposób nie odniesiono się do problemów wynikających z aktualnej polityki imigracyjnej, nie poruszono argumentów, których użył senator Anning. Zamiast rzeczowej dyskusji padały jedynie oskarżenia i w ten sposób niewygodny temat został wyrzucony do kosza.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

To nie jest problem rasizmu

To nie jest problem rasizmu tylko problem religii/wyznania tudziez... imigranci doprowadzą do wojny religijnej lub zdobycia większości religijnej.    Przykro mi to mówić ale... islam powinien być zakazany oficjalnie w Europie i na świecie gdyż jest religią agresywą. Jakbym rządził Europą to problem by był zarzegnany juz dawno... zakaz wyznania islamskiego i każda osoba która podejrzana jest o to wyznanie zostaje deporowana. Chcesz wyznawać islam.... jedz tam gdzie go wyznają... Europa i Australia nie jest miejscem na takie barbarzynskie zachowania.

Portret użytkownika biedulka

Niestety, w naszym kraju

Niestety, w naszym kraju przyjęci w średniowieczu migranci chazarscy przez wieki mieszali się z słowianami doprowadzając do obecnej sytuacji gdzie czystych słowian z małą przesadą można policzyć na palcach 4 kończyn jednego polaka. Jedynym miejscem na świecie gdzie odsetek czystych słowian może tak w granicach 75% jest Rosja. Tak się stało tylko dlatego, że po tym jak Książę Rusi Kijowskiej wspólnie z turkami zlikwidowali państwo chazarskie przeganiając jej mieszkanców  na teren Europy.

Portret użytkownika biedulka

I tutaj się mylisz. Do

I tutaj się mylisz. Do odrębności dążyli żydzi semici. natomiast zydzi chazarscy dążyli do krzyżowania się z innymi ludami ponieważ po takim związku na 3 potomków 2 rodziło się z cechami chazarskimi. Dlatego semita  Mojżesz ze względu na cechy chazarów otrzymał zadanie wytłuc całe ich plemie zwane żmijowym lub dziećmi diabła i właśnie do tego celu został wybrany, a nie jak sprytnie zmieniono, że został wybrany jako naród szczególnie podobający się komuś tam :). Miał wytłuc wszystkie krzyzówki chazarskie. Niestety ani jemu ani następcom Mojżesza nie udało się wykonać tego zadania. Od czasów Salomona plemię chazarskie rosło w potegę by na początku naszej ery przejąć w Sanhedrynie całkowitą władzę. Przypomnę, że plemię chazarskie wzięło początek od Aszkenara syna Jafeta który był synem Noego. Obecnie chazarzy przejęli całkowita kontrolę nad większością rządów swiata głównie USA i Izraela i niestety Polskę oraz całkowitą kontrolę nad pieniadzem świata jakim jest dolar. Do jego światowych liderów należy Rothschild, jego sługa Soros a Polsce nasz naczelnik Jarek i przez żonę nasz prezydent. Upadek dolara to dla chazarów początek końca dominacji w świecie dlatego taki kwik, chaos w działaniu i dążenie do wojny przedstawicieli chazarstwa.

Portret użytkownika Pegaz

Zauważ,ze jesli zyd,miał by

Zauważ,ze jesli zyd,miał by potomstwo ze Słowianką to dzieci nie były by zydami,tak mówi prawo,z drugiej strony, zydówka nie mogła pojsc do łozka z mezczyzna z innej nacji ( zdarzało sie to bardzo zadko ) wiec nie ma szans bysmy byli wymieszani.Mozemy byc wymieszani z NIemcami,Rosjanami ,Szwedami i Turkami,czyli z panstwami z którymi prowadzilismy wojny.

Portret użytkownika Zenek ;)

Zapominasz o jednym myku

Zapominasz o jednym myku pokazanym w filmie PAMIĘTNIK NAŁOŻNICY czy jakoś podobnie (teraz idzie serial kiedyś na HBO był film) w jakim

BEZPŁODNEJ żydówie DZIECKO z jej męża rodziła SUROGATKA na KOLANACH OWEJ żydówy co miało odzwierciedlać DOPUSZCZALNY w ICH RELIGII tzw PORÓD ZASTĘPCZY....

i co za tym idzie TAK URODZONE DZIECKO traktowane było jak URODZONE przez ową żydówę....

a żydostwo MUSIAŁO z uwagi na MNOŻENIE SIĘ GENETYCZNYCH DEFEKTÓW od pieprzenia się w ich biznesowo-rodzinnych klikach DOLEWAĆ SOBIE do puli NIESKAŻONEJ KRWI

stąd też opisywane w legendach PORWANIA URODZIWYCH (czytaj GENETYCZNIE ZDROWYCH i PŁODNYCH) wieśniaczek na dwór królewski by one swoją genetyką dawały szansę na urodzenie potomka rządzącemu jahwistycznemiu pokurczowi...... i jego równie pokracznej niepłodnej zonie...

Strony

Skomentuj