W Australii spadł deszcz z małymi rybami

Kategorie: 

youtube.com

W małej miejscowości Winton w centralnej części australijskiego stanu Queensland spadł deszcz z małymi srebrnymi okonkami. Ryby zostały znalezione w mokrej ziemi po deszczu na farmie rodziny Oakhill.

 

 

Tanya Oakhil wykonała film, na którym widać dzieci biegające w deszczu, a ryby leżą na mokrym podłożu. Poinformowano, że przed deszczem na 80% powierzchni Queensland panowała susza, a opadów oczekiwano tu od dłuższego czasu.

 

Ulewa, która wreszcie przyszła, była bardzo obfita. W okolicach Winton od marca 1994 roku nie rejestrowano takich opadów.

 

Rodzina Oakhil była bardzo zaskoczona, kiedy odkryła, że wraz z kroplami z nieba spadły także małe ryby. Co ciekawe, większość z nich nie doznała żadnych uszkodzeń i pływały w kałużach.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Skomentuj