W Australii, odkryto wielkie pęknięcie ziemi niewiadomego pochodzenia

Kategorie: 

Źródło: kadr z Twittera

Mieszkańcy Australii, podróżujący w pobliżu miasta Maura w stanie Queensland, odkryli duże pęknięcia w nawierzchni. Zdaniem Australijczyków, do tych pęknięć musiało dojść niedawno. 

Tajemnicze pęknięcie jest zaskakujące, ponieważ wcześniej w tym regionie nie odnotowano trzęsień ziemi. Władze lokalne, do których zgłoszono usterkę na drodze, również nie potrafiły powiedzieć co ją spowodowało.

Aby wyjaśnić nagłe pojawienie się pęknięcia, zasugerowali, że może to mieć związek z odstrzałami za pomocą materiałów wybuchowych, do których dochodzi regularnie w pobliskich kopalniach odkrywkowych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

skoro coś pęka znaczy ze jest

skoro coś pęka znaczy ze jest osłabione.. moze to byc nadmierna eksplotcja  i wynikajca z niej degradacja...wkoncu człowiek wpadł na pomysl żeby życ trzeba mieć .. ostatnio coraz to wiecej i wiecej  upodobnił się do kreta ,który cały czas ryje  i coś wydłubuje z ziemi 

Skomentuj