W Australii, ludzie tańczyli wokół tornada

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na festiwalu muzycznym w Australii doszło do niezwykłego wydarzenia. Podczas jednego z koncertów powstało mini-tornado, które od razu wzbudziło zainteresowanie bawiących się ludzi. Jednak zamiast uciekać zaczęli tańczyć wokół niego.

 

Festiwal, na którym doszło do tego dziwnego zdarzenia został przeprowadzony 100 kilometrów na północ od Melbourne. Widać, że tornado nie było groźne i spowodowało tylko wir kurzu.

 

Do tańczących cząsteczek powietrza i zanieczyszczeń dołączyli ludzie, którzy zaczęli tańczyć wokół tornada. O bardzo niezwykłe nagranie, którego rejestracja jest czymś wyjątkowym

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika wyzdro

Widziałem nie raz takie i

Widziałem nie raz takie i dużo mniejsze tornada u nas w Polsce - ciekawi mnie jakie jest naukowe wyjaśnienie takiego małego wiru .Zazwyczaj występowało w pogony dzień więc napewno nie jest wywoływane przez burze.
Takie małe tornado czasami dziwnie się zachowuje "jak by było żywe" .

Skomentuj