W Astrachaniu piorun przeszedł przez zamknięte okno – w mieszkaniu wybuchł pożar

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W centrum Astrachania do jednego z mieszkań przy ulicy Lenina 50 wpadł piorun kulisty, podaje portal Astrachań 24.

 

 

 

Według właścicieli mieszkania, okno było zamknięte, a rozpalona kula jakoś przez nie przeszła. Piorun spalił kuchnię. Na szczęście w mieszkaniu nie było ludzi. Pożar został szybko zlokalizowany i ugaszony.

 

„Świecąca piłka w kształcie grejpfruta lub pomarańczy wyleciała z rury lub z gniazdka. Potem oderwał się przewód gazowy i zaczął wić się, jak wąż”- powiedziała w wywiadzie telewizyjnym Julia Zadorożna, poszkodowana gospodyni.

 

W Astrachaniu nie wszyscy wierzą  w wersję opowiadaną przez niedoszłych pogorzelców, a przyczyn pożaru upatrują w zwarciu instalacji elektrycznej.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika kelorak

Skoro nikogo nie było w domu,

Skoro nikogo nie było w domu, to skąd wiedzą, że to pomarańczowa kula z rury lub gniazdka? takie rzeczy są możliwe bo sam byłem świadkiem, jak piorun kulisty wpadł do domu i zniknął w odbiorniku telewizyjnym parząc moją Matkę w rękę w międzyczasie. Ale tutaj nikt świadkiem naocznym nie był, a na filmie nie widać nagrania z jakiegoś monitoringu, który by to potwierdzał:) Pozdr.

Skomentuj