W Argentynie urodziło się ciele z ludzką twarzą

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Rolnik z Argentyny nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy jedna z jego krów urodziła zdeformowane cielątko. Jego pyszczek bardzo przypomina ludzką twarzą. 

Dziwny mutant urodził się na farmie w miejscowości Villa Ana, w argentyńskiej prowincji Santa Fe. Właściciel stada udokumentował cudaka na nagraniu wideo. Słychać, że rolnik jest wyraźnie poruszony tym co zobaczył i mówi, że nigdy nie widział czegoś podobnego.  

Najbardziej "ludzkiego" wyglądu nadają oczy cielęcia, które nie są osadzone po bokach łba, jak u krowy, tylko blisko siebie, co jest typowe dla naczelnych. Oprócz tego uderzające jest, że pysk cielaka jest bardzo krótki, a usta są mocno zniekształcone.

Zmutowane zwierze żyło jedynie kilka godzin, ale wywołało wrażenia, które u wielu pozostaną w pamięci przez długi czas.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Time Traveller

W Argentynie NWO ma swoje

W Argentynie NWO ma swoje bazy i labolatoria genetyczne. W Indiach też...  Przed powtórnym przyjściem Syna Człowieczego ma być to samo co było za dni noego, gdy ludzkość była "skażona".... mutanty, mieszanie różnych materiałów genetycznych, giganci, karły.... 

Skomentuj