W Anglii rodzice podają dzieciom wybielacz „aby wyleczyć autyzm”

Kategorie: 

Źródło: Internet

W związku ze wzmożonymi przypadkami "samoleczenia" dzieci za pomocą niebezpiecznego płynu władze brytyjskie biją na alarm. Nowy głupkowaty trend polega na "leczeniu" dzieci z autyzmu przy pomocy wybielacza – pomysł pochodzi od jednej z religijnych sekt z oddziałem w Los Angeles, założonej przez byłego scjentologa Jima Hambl'a, donosi Outer Places.

 

Rozwiązanie, które sekciarze oferują w leczeniu, składa się z chlorynu sodu i kwasu chlorowodorowego, z których powstaje wybielacz. Silna mieszanka może prowadzić do nudności, biegunki, odwodnienia organizmu, a nawet do śmierci.

 

Zaskakująco, formułę niebezpiecznej cieczy można kupić na brytyjskich stronach. Przepis został udostępniony na Facebooku! W sieci społecznej pojawiły się nawet grupy poświęcone temu rodzajowi "leczenia".

 

Mamy, stosujące taką metodę „terapii”, twierdzą, że dzieci naprawdę pozbyły się "pasożytów", które ich zdaniem są przyczyną autyzmu. W Wielkiej Brytanii władze martwią się o częste używanie niebezpiecznego specyfiku, a policja brytyjska już rozpoczęła dochodzenie w sprawie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika sowa

Legendarny twórca portali

Legendarny twórca portali chyba zaczął współpracę z firmami farmaceutycznymi, a może wspiera go fundacja Billa Gatesa? Znanego działacza depopulacyjnego. W każdym razie "wybielacz", "trucizna" to określenia, którymi starają się pewne "siły" nazywać chloryn sodu (MMS). Siły te robią wszystko by ukryć fakt, że MMS uratował tysiące ludzi chorych na malarię zanim lobby farmaceutyczne zablokowało oficjalne stosowanie tego środka. Być może samouwielbienie Tallina sprawiło, że przestał oglądać inne materiały umieszczane w internecie. A warto. Warto poszukać filmu dokumentalnego który pokazuje jak kilka kropli MMS ratuje ( a robią to lekarze) setki ludzi chorych na malarię w Afryce. Nie wiem jak to się ma do tego co się dzieje w Wielkiej Brytanii bo to dla mnie świeża informacja, ale wcale bym się nie zdziwił, że zrozpaczeni ludzie sami znaleźli środek, który leczy coś na co "nowoczesna" medycyna jest bezsilna. Uważam, że zmianyna ziemi.pl powinny być bardziej czujne na umieszczanie bzdetów na swej stronie bo stracą myślących czytelników, a z tego co widzę w swoim środowisku, jest ich coraz więcej.

Portret użytkownika mirmił

I tyle jest właśnie warty

I tyle jest właśnie warty powszechny i publiczny SYSTEM "edukacji" . Przepychają dzieciaki z klasy do klasy ,niedbając o ich wykształcenie ale o wskaźniki zdawalności i oczywiście "przerobienie programu nauczania" ... A potem rosną KRETYNI ,którzy są w stanie uwierzyć w dowolną bzdurę , otrzymują prawa wyborcze i mogą głosować na dowolnych idiotów czego efekty widać w całej Europie..

Portret użytkownika Takitam

Stosowanie wybielacza to

Stosowanie wybielacza to tragedia, jako że oprócz chlorynu sodu są w nim bardzo trujące składniki takie jak estry zapachowe i heliofory oraz wypełniacze. Poza tym chloryn sodu w wybielaczu nie jest zaktywowany kwasowo co samo w sobie jest szkodliwe. Dodatkowo - jeśli chodzi o autyzm to problemem są zmiany w komórkach nerwowych w mózgu spowodowane co prawda związkami rtęci i aluminium, ale są to zmiany w zasadzie nieodwracalne. Więc usunięcie ich z organizmu nie spowoduje naprawienia i tak już uszkodzonych komórek, może tylko ewentualnie zatrzymać ich dalszą degradację. Ale sama zasada oczyszczania i odtruwania organizmu za pomocą MMS jest dobra pod warunkiem że jest przeprowadzona umiejętnie i prawidłowo. Polecam książkę autorstwa dr. Antje Oswald pod tytułem "MMS mineralne panaceum" wydaną przez wydawnictwo VITAL z Białegostoku w 2017 r. Tam jest opisany bardzo dokładnie prawidłowy i bezpieczny sposób terapii tą metodą. Ale cała ta sprawa ze stosowaniem wybielacza pokazuje nam inny bardzo poważny problem: rosnący i usprawiedliwiony brak zaufania do lekarzy i służby zdrowia która między innymi szczepieniami doprowadza do tragedii dzieci i rodziców, a potem te dzieci i ich rodzice są zostawieni sami sobie. Nikt ani imiennie ani instytucjonalnie nie ponosi póżniej odpowiedzialności prawnej ani finansowej za ich los. Czyli zaszczepić musisz, ale późniejsze konsekwencje spadają dożywotnio na ciebie.

Portret użytkownika ddt

Genialny sposób na pozbycie

Genialny sposób na pozbycie sie idiotów. Sami się wytrują. Może jakiś nawiedzony idiota wprowadzi znów cyklon B pod jakąś cudowną nazwą? Np. "oddech nieba" Idiotów nie sieją idioci się po prostu rodzą.. Takie false-medicine rodzaj false-flag..

Portret użytkownika xyzabc

MMS'em wyleczyłem marskość

MMS'em wyleczyłem marskość wątroby, z którą nie był w stanie poradzić sobie żaden receptopisarz (hepatolog). MMS usunął wirusa oraz pasożyty wątroby a organizm zregenerował się samoczynnie. 

Dodam iż nie piłem alkoholu a jedynie dostałem prezent od służby niezdrowia w postaci WZW. Artykół to kłamstow i oczernanie człowieka, który uratował setki tysięcy istnień ludzkich. 

Autor ... brak słów

Portret użytkownika greggor6

Autor: P7 (anonim) ma

Autor: P7 (anonim) ma całkowitą rację - chodzi tu o MMS - powstały z aktywowania chlorynu sodu. Jim Humble wyleczył tym sposobem dziesiatki tysięcy chorych na malarię w Afryce. Ten artykuł to ściema - a szkoda bo szanowałem ten portal...

Portret użytkownika P7

greggor6

greggor6

Dziękuję Ci za te słowa.Też i dla mnie to zawód ze strony portalu który od tak długiego czasu wspieram i promuję.Nie przestwaj pisać proszę.Ten prepartat jest też jak na złość szeroko stosowny w medycynie jako najskuteczniejszy w dezynfekcji posiadający wśród wielu cech i taką,że jest całowicie nie toksyczny po użyciu.Napisano o odczuciach nieprzyjemnych po jego spożyciu tak to prawda iż można doznać przeczyszczenia a nawet zwymiotować.Czy po tzw.lekach lub chemii takie rzeczy napewno nie występują?Bezwględu na to jakie będzie wasze stanowisko do tego to ja dzięki temu poznenu wiele lat temu produktowi wciąż piszę i zdaję sobie sprawę że otrzymałem spory kredyt gdy tak wielu odeszło po zdjagnozowaniu podobnego problemu w bardzo krótkim okresie a był to np.Steve JobsPatrick Swayze czy Ania Przybylska.Zastanówcie się gdzie może być powód dla którego trwa nagonka nie tylko na ten ale na wiele innych produktów o podobnej skuteczności?Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o to samo.Koszt wyprodukowania oraz łatwość produkcji dawki tego prepartu dla potencjalnie wszystkich mieszkańców ziemi będzie niższy od jednego dnia produkcyjnego firmy produkującej coś co nazwywa się np.szczepionką.I to sprawę definitywnie wyjaśnia.Kto ma uszy nie słucha.Miość Radość Zdrowie Szczęscie

Portret użytkownika Magda-Lena

Kilka lat temu wyleczylam sie

Kilka lat temu wyleczylam sie z ciezkiego chronicznego bronchitu wlasnie MMS-em, a wlasciwie to jego zmodyfikowana forma CDS-em.  Kwas solny 5% sluzy do aktywacji chlorynu sodu. Kuracja trwala 3 tygodnie. Dodatkowym pozytywnym efektem bylo pozbycie sie refluksu. Rok temu mialam zmiane rakowa na plecach, ktora takze wyleczylam ta substancja. Chwala i wielkie dzieki panu Jim Humble, za udostepnienie nam tej metody. 

Portret użytkownika P7

Magda-Lena

Magda-Lena

Dziękuję Ci za te słowa.Ja też piszę wciąż dzięki temu!I jeszcze trochę dam radę.W dniu gdy odbywał się koncert Jean Michel Jarre's Space of Freedom w Gdańsku a było to 26 sierpnia 2005 otrzyamłem w zasadzie swój wyrok a brzmiał trzustka!Słuchałem tego i rozmyśłełem co teraz będzię od tego czasu odchodziło i nadal odchodzi tak wielu całkiem możliwe,że odjedę i za parę tygodni lecz wciąż żyję,piszę i raduję się.Mineło wszak sporo lat więc warto było i jest nadal mieć trchę młdości,wymiotów bardzo sporadycznych czy oczyszczjącego przeczyszczenia by nadal tu być i wspierać innych.Miłość Radość Zdrowie Szczęście.Ignorancja to Oni 

Portret użytkownika Robaczkowa

Na ,,polskojęzycznym Youtube"

Na ,,polskojęzycznym Youtube" też głośno o tej substancji. To się nazywa podobno MMS. Ludzie mówią o niej podając przykłady wyleczeń z poważnych stadiów choroby nowotworowej, chorób zakaźnych czy grzybicy. Tą samą substancję sprzedaje się też w Polsce jako ,,wyrób kolekcjonerski". 

Portret użytkownika P7

Preparat nazywa się MMS i

Preparat nazywa się MMS i potwierdzam to co napisałaś w komentarzu.Mój o tej treści się nie pojawił i ten też pewnie zostanie wykasowany.A to co napisano w artykule to stek bzdór.Tego nie dość że nikt nie robi z wybielacza to do tego nie w sposób od ktorego można umrzeć.Wymieniony w artykule twórca tego preparatu a nie wyblielacza dokonał wielu odkryć w tym sposobu pozyskiwania wody w programie Apollo do tego zobaczcie i napiszcie jakie zasługi miał w leczeniu malarii a dopiero potem go szkalujcie.Dlaczego nie napiszecie iż w podobny sposób że leczy się bombą wodorową wszak ona też z wody jest zrobiona?Dlaczego na waszej stronie opublikowaliście takie brednie.Zapewne tego komentarza szanowy administrator nie zamieści.Ale proszę drogi cenzrorze pamiętaj bo być może to jedyny środek i niemyl go nigdy z wybielaczem który może uratować życie lub zdrowie tobie lub twoim najbliższym.Pozdrawiam Serdecznie Miłość Radośc Zdrowie Szczęście!

Portret użytkownika P7

To stek bzdór tego nie dość

To stek bzdór tego nie dość że nikt nie robi z wybielacza to do tego nie w sposób od ktorego można umrzeć.Wymieniony w artykule twórca tego preparatu a nie wyblielacza dokonał wielu odkryć w tym sposobu pozyskiwania wody w programie Apollo do tego zobaczcie i napiszcie jakie zasługi miał w leczeniu malarii a dopiero potem go szkalujcie.Dlaczego nie napiszecie iż w podobny sposób że leczy się bombą wodorową wszak ona też z wody jest zrobiona?Dlaczego na waszej stronie opublikowaliście takie brednie.Zapewne tego komentarza szanowy administrator nie zamieści.Ale proszę drogi cenzrorze pamiętaj bo być może to jedyny środek i niemyl go nigdy z wybielaczem który może uratować życie lub zdrowie twobie lub twoim najbliższym.Pozdrawiam Serdecznie Miłość Radośc Zdrowie Szczęście!

Strony

Skomentuj