W amerykańskim Seffner ewakuowano ludzi z powodu groźnego sinkhole

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Seffner (przedmieście Tampa) na Florydzie w USA w lutym 2013 roku pod ziemię zapadła się część domu z mężczyzną, który nie został nigdy odnaleziony. Natomiast w sierpniu 2015 roku w tym samym miejscu ziemia zapadła się ponownie.

 

 

Obecnie okazało się, że kolejne zapadlisko powstało w innej części tej samej miejscowości. Średnica dziury wynosi 9 metrów. Z godziny na godzinę zapadlisko jest coraz głębsze.

 

Władze w trybie pilnym ewakuowały mieszkańców trzech okolicznych domów, donosi kanał TV WTSP. Oczekuje się, że w dniach od 02 do 03 listopada br. firmy ubezpieczeniowe ocenią stopień niebezpieczeństwa oraz określą, jakie działania należy podjąć, aby zmniejszyć rozmiary katastrofy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj