W Ameryce doszło do niewytłumaczalnego czarnego opadu

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Mieszkańcy miasta Harrison w stanie Michigan są w szoku po tym gdy dziwna smolista substancja spadła z nieba na ich samochody, podjazdy i domy. Czarna oleista substancja zainteresowała pracowników Departamentu Środowiska stanu Michigan, którzy zebrali próbki tej substancji. Obecnie eksperci próbują się dowiedzieć, z jakim zanieczyszczeniem mamy w tym przypadku do czynienia.

 

Oleista substancja została odnaleziona na co najmniej sześciu drogach wiodących do miasta Harrison w zeszłą niedzielę, a kilka dni później, pochodzenie dziwnego opadu wciąż pozostaje tajemnicą. Szef straży pożarnej powiedział, że zdecydowanie nie były to ptasie odchody, ale też substancja nie była łatwopalna, co mógłby sugerować jej oleisty charakter. Miejscowi twierdzą, że wszystko, co ich interesuje to czy to jest potencjalnie szkodliwe lub niebezpieczne.

Mieszkańcy początkowo sądzili, że substancja może pochodzić z pobliskiego Selfridge, gdzie znajduje się baza Sił Powietrznych Gwardii Narodowej, ale jednostka ta wydała oświadczenie dementujące, że mazutowa substancja może mieć z nimi coś wspólnego. W raporcie wskazano również, że baza lotnicza powołała eksperta z Michigan, w celu zbadania incydentu. Rzecznik jednostki wojskowej powiedział, że będą pracować z lokalnymi i krajowymi instytucjami partnerskimi w celu wyjaśnienia tej kwestii.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Shagrath

"Kupiłem sobie ten garniak na

"Kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem 1500 baksów za to, żeby koleś, którego mam rozwalić, zapamiętał sobie dobrze, jak wyglądam. Żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie, że kulkę posłał mu facet z klasą. Kapujesz?! A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot. Nie różnisz się od Rumuna, który pucuje mi lampy, kiedy stoję na światłach. Jak facet opowie w niebie, jak wyglądał ten, co go załatwił, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz."

Portret użytkownika Robaczkowa

   Czy jutro też będzie nowy

   Czy jutro też będzie nowy art o tej smolistej substancji?  To pewno taka nowa tradycja?
Wczoraj sobie pomyślałam, że w okolicy wielkich jezior ludzie będą musieli przemalować samochody więc niewątpliwie, będzie to zmiana na Ziemi ale dzisiaj to już nie wiem co mam myśleć?

Portret użytkownika Patriota

Robaczkowa napisał:    Czy

Robaczkowa wrote:

   Czy jutro też będzie nowy art o tej smolistej substancji?  To pewno taka nowa tradycja?
Wczoraj sobie pomyślałam, że w okolicy wielkich jezior ludzie będą musieli przemalować samochody więc niewątpliwie, będzie to zmiana na Ziemi ale dzisiaj to już nie wiem co mam myśleć?

Jeżeli nie podobają Ci się arykuły zamieszczane przez admina to po co odwiedzasz ten portal i piszesz takie rzeczy? kogo obchodzi, że Tobie się to nie podoba? Chcesz zaistnieć bezsensownie krytykując?

No music, no life.

Portret użytkownika Robaczkowa

   Przeciwnie! Bardzo lubię

   Przeciwnie! Bardzo lubię takie ,,opary absurdu". Mam na tyle wysokie poczucie humoru, że nawet taka ,,pozorna monotonia" i wałkowanie stale jednego tematu potrafi mnie rozśmieszyć. 
  Sprawa jest jasna. Dwie osoby napisały o tym samym w tym samym czasie i żal było coś wyrzucić, 
  A co do Admina. Bardzo podobają mi się jego teksty.

Skomentuj