W Aleppo odnaleziono masowe groby cywilów, którzy zginęli z rąk "rebeliantów"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy wschodnia część miasta Aleppo znajdowała się jeszcze pod kontrolą "umiarkowanych rebeliantów", zachodnie media zwykle ignorowały doniesienia o mordach, popełnianych na mieszkańcach a nawet na bojownikach, którzy próbowali uciec do zachodniej, zabezpieczonej strefy. Teraz pojawiają się doniesienia, że na terenach zajmowanych wcześniej przez terrorystów odnaleziono masowe groby cywilów.

 

Dziesiątki znalezionych ciał nosi ślady poważnych obrażeń. Większość osób zginęło od strzału w głowę z broni palnej. W wielu przypadkach, zwłoki nie posiadały niektórych części ciała. Zbrodni tej nie dokonało tzw. Państwo Islamskie, tylko bojownicy, określani przez zachodnich polityków i media jako "umiarkowani" w poglądach, którzy "walczyli o wolność Syrii". Ci sami "umiarkowani terroryści" ścięli głowę palestyńskiemu nastolatkowi za jego rzekome powiązania z armią rządową.

 

Zachód dokonał przedziwnego podziału na terrorystów radykalnych i umiarkowanych. Do radykalnych należą tzw. Państwo Islamskie i rzekomo al-Kaida, która jednocześnie współpracuje z "umiarkowanymi". Zaś umiarkowani terroryści to np. Wolna Armia Syrii czy organizacja Jaish al-Islam, która sporadycznie stosowała broń chemiczną i paliła ludzi żywcem. Widocznie robili to umiarkowanie i podawali znieczulenie przed zabiegiem.

Oprócz masowych grobów, wyzwolona niedawno strefa we wschodnim Aleppo jest kompletnie zaminowana. Ładunki wybuchowe zostały podłożone na ulicach, w pojazdach oraz w budynkach. Odnaleziono również sporo uzbrojenia, w tym wyrzutnie rakiet, moździerze, czołgi oraz wielkie magazyny z amunicją i materiałami wybuchowymi. Wyzwolenie miasta Aleppo jest symbolem nadchodzącego upadku "umiarkowanych" terrorystów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Trybunał Sprawiedliwości UE

Trybunał Sprawiedliwości UE przychylił się do polskiego wniosku o zawieszenie wykonania decyzji w sprawie oddania w całości gazociągu Opal pod reżim Gazpromu. Polska alarmowała, że decyzja Komisji Europejskiej zagraża bezpieczeństwu dostaw gazu w Unii Europejskiej, w szczególności w regionie Europy Środkowej.Trybunał Sprawiedliwości przychylił się do naszego wniosku o zawieszenie wykonania decyzji w sprawie oddania w całości gazociągu Opal pod reżim Gazpromu i 23 grudnia – w przeddzień Wigilii – wydał postanowienie w tej sprawie – poinformował Piotr Woźniak prezes PGNiG.http://www.pch24.pl/polska-zablokowala-decyzje-ke-w-sprawie-gazociagu-opal--monopolu-gazpromu-nie-bedzie-,48363,i.html#ixzz4U7NMLxOd

a co na to szwaby ?

"Śledztwo prowadzone przez niemieckie służby po zamachu terrorystycznym w Berlinie spotyka się z coraz większą krytyką. Policja oraz prokuratura przeciągają śledztwo, ograniczają dostęp do informacji, które podawane są zbyt późno, a kolejne wersje wykazują dużo sprzeczności. Pozwala to mainstreamowym mediom na podważanie bohaterskiej walki polskiego kierowcy z islamskim zamachowcem.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika LordOfTheBots

Z umiarkowanymi terrorystami

Z umiarkowanymi terrorystami jest jak z yeti → wielu o tym gada, ale nikt nie potrafi pokazać. Zachodnie media rynsztokowe nie podawały tych informacji, gdyż rządy tych państw opanowane zostały przez wywłoki, żywe trupy na usługach korporacji, które wykreowały ten koszmar i później go sponsorowały.

Gdyby przyznali, że tzw "umiarkowana opozycja" to zwykli bandyci i zwyrodnialcy oznaczałoby to, że zachodnie państwa włącznie z Turcją i Izraelem kreują i wspierają światowy terroryzm. Dlatego też ze zwyrodnialców, patologicznych morderców i dewiantów zrobiono "szlachetnych bojowników", którym należy pomóc w walce z "bezwzględnym reżimem Assada". Dostarczano broń, lekarstwa, dane wywiadowcze, leczono ich w szpitalach Turcji i Izraela oraz wysyłano oficerów w charakterze tzw "doradców", choć mym zdaniem to byli dowódcy i łącznikowcy, którym po złapaniu powinien zostać przeprowadzony w świetle fleszy pokazowy proces , gdyż zgodnie z prawem międzynarodowym to nie są żadni doradcy, lecz najemnicy i bezwzględni mordercy.

Jeśli pochodu tego "zachodniego" robactwa się nie powstrzyma to wkrótce i nas może czekać los Syryjczyków, gdyż po to kreuje się "rosyjskie zagrożenie" by usprawiedliwić sprowadzenie tu USArmy, która będzie bronić... korporacji i ich interesów, a nas sprowadzi do roli Indian.

Portret użytkownika ACHILES

AK KTO MIAŁ WĄTPLIWOŚCI, ŻE

AK KTO MIAŁ WĄTPLIWOŚCI, ŻE TO zło wcielone w szatańskiej postaci stworzone przez zła siły mocy zachodu w celu siania śmierci i zniszczenie LUDZIOM ICH ŻYCIA, W ICH DOMACH ???

JEŚLI BYLI TU TAKOWI, TO NIECH TERAZ PRZESTANĄ UDAWAĆ GŁUPA w obliczu tych FAKTÓW BEZSPORNYCH !!!

Skomentuj