W Afryce trwa epidemia Eboli - lekarze twierdzą, że wirus jest poza kontrolą

Kategorie: 

Źródło: twitter

Ebola nadal rozprzestrzenia się w Afryce Zachodniej i wciąż notowane są nowe przypadki zakażeń tym niebezpiecznym wirusem. W efekcie zarażenia ludzie chorują na gorączkę krwotoczną. Umieralność na skutek zachorowań z powodu tego szczepu wirusa dochodzi 90%.

 

Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnie zarejestrowała 603 przypadki śmierci na skutek Eboli w krajach takich jak Liberia, Sierra Leone i Gwinea. W Liberii już na połowie kraju notuje się przypadki zarażeń. Sytuacja jest bardzo poważna, bo wszędzie są to przypadki zarażeń wirusem bardzo podobnym do najbardziej zjadliwego szczepu Zair.

Źródło: twitter

Poszczególne kraje dotknięte epidemią podają nieco inne dane niż WHO.Według tych informacji w Gwinei z powodu Eboli zmarły 502 osoby, w Sierra Leone 142 i w Liberii 105 osób. Gwinea jest też krajem, w którym zaczęła się epidemia.

Źródło: twitter

Sytuacja nie poprawia się a WHO twierdzi, że tygodniowo umiera teraz po kilkadziesiąt osób. Na Ebole nie ma lekarstwa, można tylko próbować ją przetrwać.

Źródło: twitter

Teraz kluczowe jest wynajdowanie potencjalnie narażonych na zakażeni i umieszczanie ich w izolacji, tak aby przekonać się czym zakończy się w ich przypadku 21 dniowy okres inkubacji wirusa. To powinno pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się epidemii.

Źródło: twitter

Jak donoszą lekarze z WHO, którzy starają się pomagać w opanowaniu infekcji, miejscowa ludność często nie chce z nimi współpracować, ponieważ powszechne jest przekonanie, że to biali lekarze rozprzestrzeniają wirus Ebola. Epidemia trwa już od lutego i nie widać jej końca. Im dłużej to potrwa tym większe jest prawdopodobieństwo, że zarażeni zaczną pojawiać się również poza Afryką. Szczególnie prawdopodobnym krajem, w którym może dojść do przeniesienia Eboli jest Francja, która utrzymuje bliskie kontakty z Gwineą i między tymi krajami panuje stały ruch turystyczny.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Tylko czeka, aż jacyś

Tylko czeka, aż jacyś fanatycy zrobią użylek z wirusa ebola w Europie, albo w Usa. Możliwości pozyskania jak widać stają się dziecinnie proste... wystarczy pojechać do zachodniej Afryki.

Portret użytkownika qismo

Np. HIV był pod kontrolą gdy

Np. HIV był pod kontrolą gdy był w laboratorumi w latach 1950-60, prawdopodobnie była to kolejna broń biologiczna, która podczas zimnej wojny się wydostałą z laboratorium...
Dawniej nik nie słyszał o chorobie o podobnych objawach...
Każda choroba, jaka dziś występuje miała miejsce w przeszłości a AIDS?? Czarna Ospa, stwardnienie rozsiane(astekowie lub inkowie, nie pamiętam dokładnie kto ale mieli na to lekarstow i tym leczyli, są na to dowody w postaci pism) grypa, w krajach około równikowych podobna do malari... 
Nie wiadomo skąd się wzięła i nic nie wiemy na temat jej przeszłości.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Dedal

"miejscowa ludność często nie

"miejscowa ludność często nie chce z nimi współpracować, ponieważ powszechne jest przekonanie, że to biali lekarze rozprzestrzeniają wirus Ebola."
 
miejscowi dobrze wiedzą, bo dokładnie tam(w Gwinei)  głeboko w dzungli są tajne niemieckie "laboratoria technik kosmicznych".
Oczywiście nie bada się tam technik kosmicznych lecz wirusy. Miejscowi kacykowie od przedwojnia dostarczaja do tych labów swoich podwladnych za kasę i broń. Dlatego juz dawno się rozniosło czym się tam dobroduszne szwaby zajmują (we współpracy z usa).
 
To te same firmy, które stoją za byłym IG Farben i amerykańskim (tu nie wymienię z ostrożnosci lecz wiadomo kto robił 'orange').
 
dla ciekawskich: poszukajcie jak powstała choroba 'kuru' i jakimi metodami ją dobroduszni naukowcy wychodowali.

Portret użytkownika Obserwator 2

Metody niszczenia różnych

Metody niszczenia różnych ras:
http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-10/#comment-710

fragment - Ankieta nr 7 pt. „Opalanie” + najkrótszy możliwy komentarz.
3. Niszczenie całej biosfery wraz z różnymi rasami ludzkimi wchodzi w fazę kulminacyjną. Te zbrodnicze procesy można zawrzeć w jednym zdaniu; zemsta jaszczurów urzeczywistniła się poprzez otwarcie mitycznej glinianej beczki Pandory pełnej wszelkich nieszczęść, co właśnie nastąpiło, lecz we współczesnej formie ALUMINIOWEJ puszki Pandory. Rodowód wynika z samej nazwy, glina, glin to po łacinie aluminium, zwane dalej Al, które jest jednym z najbardziej powszechnych pierwiastków. Występuje w pokładach skamieniałej gliny (boksytów), w formie wodorotlenków glinu. Uwolnienie Al jest przyczyną wielu chorób i związanych z nimi nieszczęść, które Matrix sprytnie ukrywa w m. in. w aluminiowych puszkach, "Puszkach Pandory".  Początki ludobójstwa rozpoczęły się od ras ludzkich trudnych do zmanipulowania, które były dziesiątkowane w pierwszej kolejności. Rasa czerwona, szczególnie indianie północnoamerykańscy zostali wyniszczeni bronią palną, i w zasadzie są już tylko w rezerwatach. Podobnie australijscy aborygeni. Rasa czarna jest wyniszczana, ale nieco "nowocześniejszymi i tańszymi" metodami, głównie poprzez  biologiczne wywoływanie chorób, m. in. poprzez tzw. szczepienia. Obecnym celem Matrixa jest zniszczenie razy białej.  Szczególne zainteresowanie jaszczurów dotyczy krajów, w których dominują geny słowiańskie.
cytat admina:
"Jak donoszą lekarze z WHO, którzy starają się pomagać w opanowaniu infekcji, miejscowa ludność często nie chce z nimi współpracować, ponieważ powszechne jest przekonanie, że to biali lekarze rozprzestrzeniają wirus Ebola".
Jest oczywistą oczywistością, że WHO ma zupełnie inne cele:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/prawie-2-miliony-osob-zmarlo-w-ciagu-40-lat-powodu-klesk-zywiolowych#comment-210221
1. Prawdziwa statystyka obecnej depopulacji powinna się zaczynać od XXI w.
2. ONZ i jej agendy zostały powołane, aby pod pretekstem pomocy, realizować zupełnie inne cele.
3. WMO potwierdza twarde fakty, że ilość KONTROLOWANYCH katastrof rzeczywiście rośnie.
 

Portret użytkownika Sergius

"Jak donoszą lekarze z WHO,

"Jak donoszą lekarze z WHO, którzy starają się pomagać w opanowaniu infekcji, miejscowa ludność często nie chce z nimi współpracować, ponieważ powszechne jest przekonanie, że to biali lekarze rozprzestrzeniają wirus Ebola."
Ciekawe, skąd to przekonanie? Może miejscowi widzą, że ci, którzy poszli po pomoc do białych lekarzy zawsze kończyli w czarnym worku.
Swoją drogą wirus pewnie wymknął się spod kontroli zupełnie "niespodziewanie", "spontanicznie", "pomimo wszelkich starań" zachodnich lekarzy, którzy robili wszystko, żeby do tego "nie dopuścić".

Portret użytkownika qismo

Sergius napisał:"Jak donoszą

Sergius wrote:
"Jak donoszą lekarze z WHO, którzy starają się pomagać w opanowaniu infekcji, miejscowa ludność często nie chce z nimi współpracować, ponieważ powszechne jest przekonanie, że to biali lekarze rozprzestrzeniają wirus Ebola."
Ciekawe, skąd to przekonanie? Może miejscowi widzą, że ci, którzy poszli po pomoc do białych lekarzy zawsze kończyli w czarnym worku.
Swoją drogą wirus pewnie wymknął się spod kontroli zupełnie "niespodziewanie", "spontanicznie", "pomimo wszelkich starań" zachodnich lekarzy, którzy robili wszystko, żeby do tego "nie dopuścić".

O tym samym pomyślałem, program depopulacji się kłania. Usunąć w sposób "naturalny" niepotrzebnych osobników, na których trzeba czasami wpłacać darowizny z tytułu głodu na świecie. Ktoś umiera z głodu na ziemi? A co ich to obchodzi. Pejsaci mysla ze sa najważniejsi na tej ziemi. Ale jak będzie jakaś kometa albo inne "anomalie pogodowe" to wszyscy będziemy równi.

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Strony

Skomentuj