Używanie fal mózgowych zamiast hasła może zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Naukowcy z Binghamton University uważają, że zapamiętywanie trudnych i długich haseł jest zbędne. Z przeprowadzonych badań wynika, że dzięki falom mózgowym możemy w łatwy i szybki sposób zalogować się do dowolnego systemu.

 

Uczeni obserwowali fale mózgowe 45 uczestników badania, którzy musieli jedynie czytać akronimy z listy. Okazało się, że reakcja mózgu poszczególnej osoby na każdy skrótowiec była inna. System komputerowy potrafił zidentyfikować każdego uczestnika tego badania z 94% dokładnością, biorąc jedynie pod uwagę fale mózgowe.

 

Współautorka badania Sarah Laszlo uważa, że system biometryczny, który identyfikowałby użytkownika na podstawie jego fal mózgowych zapewniłby prawdopodobnie maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ w żaden sposób nie można byłoby go oszukać. Podobne badania były prowadzone już przez inne zespoły naukowców a dokładność zawsze była na bardzo wysokim poziomie.

 

 

Źródło: http://www.binghamton.edu/mpr/news-releases/news-release.html?id=2304

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 0przyszłość0

no i tu nieświadomi ludzie ze

no i tu nieświadomi ludzie ze są nowym powstaniem i tacy głupce nigdy nie bd świadomi bo są pełni czeba kazdego innego by twozyć coś wielkiego jak myśłicie dlaczego nie wiemy jak myślimy czyli z kąd mamy świadomość nie ma jej jest mózg i ciało które współ grają i są swiadome ze jak się skaleczą to boli i moze umrzeć to móz daje świadomość ze innego to też moze zabić a ciało nam ma to wyolbrzymiać by zrozumieć ze powstania przenikają we wszystko dal kumatych i świadomych buziaki jak bd miał 25 lat to głos na dziwnego gościa Smile

Portret użytkownika inzynier magister

Może chodzi by wprowadzić tą

Może chodzi by wprowadzić tą technologię i za jej pomocą sterować i kontrolować społęczeństwo ?! Mind Control jak jest to pokazywane w audycjach pana Zagórskliego. Musimy wygrać wybory do sejmu i mieć 75% i zmieniać Polskę na lepsze żebyśmy się uratowali od tego obozu zagłady jaki szykuje nam masoneria szwabsko Peowska !
Paweł Kukiz będzie kandydował w jesiennych wyborach parlamentarnych. Muzyk podkreśla, że  startował w kampanii prezydenckiej po to, by wejść z dużą grupą do Sejmu. - Ciężko to sobie wyobrazić, ale trzeba. Nie chcę, ale muszę. Chcę zmienić konstytucję, chcę zmienić ustrój państwa – powiedział Paweł Kukiz na antenie Radia Zet.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj