Ustawa zezwalająca na adopcje dzieci przez homoseksualistów wzbudziła protesty społeczne we Francji

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Nasze "postępowe" media nie informują zbyt ochoczo o tym, co dzieje się aktualnie we Francji. Zgodnie z zasadą "dasz palec, wezmą całą rękę", tamtejsi homoseksualiści nie zadowolili się prawem zezwalającym na rejestrację jednopłciowych związków. Przeforsowali zgodę parlamentu na nazywanie tych związków małżeństwami, czym jednocześnie załatwili sobie zgodę na adopcję dzieci przez pary gejowskie.

 

Plany pseudopostępowej części francuskiego parlamentu bardzo nie spodobały się konserwatywnej części francuskiego społeczeństwa. Wielka, półmilionowa manifestacja w Paryżu przemknęła tylko w głównych, europejskich telewizjach, jako coś nieistotnego. Pokazywano też obrazki, które wskazywać miały na to, że protestujący to jedynie agresywny motłoch, wręcz faszyści i to, że policja ich "pałuje", to bardzo dobrze.

 

Te same media z zadowoleniem przyjęły fakt, że kolejne protesty były już mniej liczne. Działo się tak jednak dlatego, że manifestowanie niechęci wobec gejów staje się coraz bardziej niebezpieczne. Wiele osób aresztowano, niektórych spotkały szykany ze strony władz. Mimo protestów, francuski parlament przegłosował dzisiaj kontrowersyjne prawo zrównujące związki jednopłciowe z normalnymi.

 

Francuzów najbardziej szokuje możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów. Konserwatywni mieszkańcy tego kraju słusznie postrzegają tą ofensywę światopoglądową, jako atak na tradycyjne wartości i instytucję rodziny. Przed Francją, tylko 14 krajów na świecie przyjęło takie prawo. Nie ulega wątpliwości, że wkrótce zrobią to następne kraje unijne, w tym Polska.

 

Awantura, jaka była niedawno w naszym kraju - w kontekście związków partnerskich - wskazuje kierunek w jakim zmierzamy. Oczywiście, lobby homoseksualne obecne w naszym kraju twierdzi, że związki potrzebne są po to, aby można było dziedziczyć majątek, itp. Ponieważ wiadomo, że takie żądania można śmiało zabezpieczyć np. umową cywilnoprawną, widać, że to tylko przystanek na drodze do takiego samego prawa, jak to przyjęte dzisiaj we Francji.

 

Co będzie potem? To samo, co wszędzie. Działające już u nas w kraju urzędy mają prawo zabrania dzieci z domu, jeśli uznają, że dzieje się im krzywda, albo z chęci zemsty, jak w przypadku rodziny Bajkowskich. Potem umieszcza się je w domu dziecka, aby po jakimś czasie oddać te dzieci na wychowanie parze homoseksualistów. Nie trzeba chyba udowadniać, że Nowy Porządek Świata do nas zawitał, a lepiej już było i nadchodzą mroczne czasy.

 

 

Źródła:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-krakow,50/kurator-sadowy-zabral-dzieci-ze-szkoly-poprzednim-razem-rodzice-sie-zabarykadowali,310216.html

http://world.time.com/2013/04/23/france-legalizes-same-sex-marriage/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika pipi

nareszcie trochę wolności.

nareszcie trochę wolności. Będę mógł wziąć ślub z  moją ulubioną kozą. Potem zaadoptujemy 3 dzieci: chłopca, dziewczynkę i małą kozę. Stworzymy prawdziwie europejską rodzinę, pełną miłości. A wy z ciemnogrodu będziecie zazdrościć.

Portret użytkownika Robi

Robione jest wszystko, żeby

Robione jest wszystko, żeby zwichnąć nasz kręgosłup. Zmieszać normalnych z dewiantami do momentu aż ci pierwsi zatracą sens istnienia w tej degrengoladzie, zatracą chęć prokreacji w obawie o swoje potomstwo. To jest forma depopulacji świata idąca pełną parą na innych też płaszczyznach.

Portret użytkownika ojciec

Myślicie, że nie może być

Myślicie, że nie może być jeszcze gorzej? No to czytajcie:
cyt. "Zdaniem 52-latka, który otwarcie deklaruje, że utrzymuje stosunki seksualne z owczarkiem alzackim o imieniu Cessie, zoofile „nie mają nic wspólnego z ludźmi, którzy wykorzystują zwierzęta”, ponieważ chcą „dla nich tego, co najlepsze”. Zdaniem bibliotekarza z Monachium, delegalizacja zoofilii, która w Niemczech jest legalna od 1969 roku, to ucieczka od prawdziwych problemów, „.....”Zdaniem Kioka, zmiana prawa oznacza delegalizację związków, w których żyje „około 100 tysięcy” niemieckich obywateli wraz ze swoimi zwierzętami. Jako „prześladowana mniejszość” muszą się oni ukrywać."
W tych samych Niemczech 4-letnie dzieci chodzące do przedszkola uczy się masturbacji oraz prowadzi zabawy "w rozbieranie" (na golasa). Nie wierzycie? Poczytajcie o tym. I to wszystko idzie do Polski. Pierwszy krok to obniżenie wieku szkolnego, a potem się zacznie na całego.
W Norwegii głosi się natomiast tezę, że... dzieci powinny oglądać pornografię. Nie żartuję. Także możecie o tym poczytać. Są tam zresztą przedszkola, gdzie dzieci biegają nago, obmacują się, masturbują podobnie jak w Niemczech i ogólnie masakra. Rodzice są podobno zachwyceni nowoczesnością.

Portret użytkownika SurvivorMan

Niech się pedzie ładują w

Niech się pedzie ładują w dupsko  bez wazeliny, łykają białko i co tylko chcą, ale we własnym zakresie, prywatnie, dyskretnie, w zaciszu domowogo ogniska, a przede wszystkim, bez mieszania do tego dzieci!!!
Małżeństwo takich ludzi połączone z adopcją dziecka, to zwyrodnialstwo najwyższych lotów!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Roki

Uwarzam rze homoseksualiści,

Uwarzam rze homoseksualiści, lesbijki, pedofile, zoofile, sadomasochiści i inni zboczeńcy seksualni to chora patologiczna zwichnięta mniejszość która nie powinna wchodzić na łeb reszcie i narzucać im swoich zboczonych potrzeb. Homoseksualiści którzy twierdzą że wychowywali się normalnej hetero rodzinie może są uszkodzeni genetycznie (mutanty czy coś), ale na pewno jest to choroba i odbiega od normy. I wcale się z nikogo nie naśmiewam i nie obrażam to jest prawda. Pomyślcie co by było gdyby wszyscy zostali homo i jednocześnie nie chcieli podzielić się z drugą stroną swoimi „sokami czy jajami”. Normalny człowiek to taki który naturalnym sposobem przedłuża linię życia swoich genów. Jestem przekonany że od wielu lat żadni psychiatrzy nie prowadzą oficjalnie badań nad tym czy z powodu problemów psychicznych człowiek może odrzucić naturalny i normalny heteroseksualizm, bo są pewni że tak chociaż w 1973 grupa najlepszych speców (czyt. najgorszych kłamców) ogłosiła światu wszem i wobec że nie. Zgadzam się że każdy człowiek ma prawo do wolności i samostanowienia o swoim losie, a to znaczy że dziecko musi być chronione do około 15 roku życia (przed zbokami) co nie znaczy że nie musi poznać realiów życia, ludzie poważnie zwichnięci czy to psychicznie czy genetycznie nie powinni tworzyć praw obowiązujących całą resztę. Dzieci należy uczyć o seksie, ale to trzeba robić z wyczuciem i inaczej w każdym konkretnym przypadku , bo każdy człowiek jest inny, a najlepiej jakby robili to rodzice. 
BO CZY PAŃSTWO JEST CZUŁE I KOCHAJĄCE CZY JAK DUŻY ZŁY I ZACHŁANNY OCHRONIARZ? BO CZY LUDZIE KTÓRZY STOJĄ ZA PAŃSTWEM JAKO TZW. GŁOWY ZAWSZE SĄ DOBRZY I UCZCIWI DLA NAS? BO CZY DZIECI SĄ NASZYM SKARBEM I PRZYSZŁOŚCIĄ?
  Jest TYLKO JEDNA NORMALNOŚĆ chłop z babeczką, seksik i możliwość pojawienia się nowego życia będącego kontynuacją ich życia i wyrazem ich miłości.

Strony

Skomentuj