Ustawa 1066 ostatnią deską ratunku III RP? Polsce może grozić interwencja obcych wojsk

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Ja wiadomo sejm poprzedniej kadencji stworzył dziwne prawo, zwane ustawą 1066, którego intencja nie jest do końca znana. Nowe zapisy legalizują tak zwaną "bratnią pomoc", czyli zbrojną interwencję obcych wojsk na terytorium naszego kraju. Czy podgrzewana obecnie przez obce siły sytuacja polityczna w naszym kraju zmierza ku takiemu rozwiązaniu siłowemu?

 

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, ze ustawa 1066 była po prostu kolejnym objawem powszechnej w naszym kraju "biegunki legislacyjnej". Okazuje się jednak, że prawo to może zostać wykorzystane przez przegrane w wyborach siły polityczne, do powrotu do władzy. Obecnie scenariusz ten wydaje się nieprawdopodobny, ale wydarzenia bardzo przyspieszają i widać gołym okiem, że siły, które sprawowały w Polsce władzę po przepoczwarzeniu się PRL w III RP, nie zamierzają odpuszczać i szykują atak.

 

W przygotowaniu podbudowy pod planowany zamach stanu stosowane są wszystkie salonowe media, które zwarły szyki i duraczą Polaków kuriozalną propagandą, jakoby zagrożona była demokracja. Niestety wielu niezbyt lotnych umysłowo obywateli naszego kraju łyka takie historyjki jak przysłowiowe "głodne pelikany".

 

Jednocześnie z nawałą propagandową, w mediach pojawiają się też wypowiedzi przedstawicieli odłączonego od koryta establishmentu, które mogą sugerować planowaną sekwencje wydarzeń. Już na pierwszy rzut oka widać, że sposobem na odzyskanie władzy ma być zaangażowanie w ten proces ośrodków zagranicznych.

Dzisiaj Polsce groził między innymi szef Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz, który stwierdził, że wydarzenia w Polsce mają charakter zamachu stanu. Ta bezczelność wpisuje się w narrację niemieckich mediów i to nie tylko tych zza Odry, ale też tych nad Wisłą. Berlin najwyraźniej nie może się pogodzić z utratą wpływów w Polsce i wygląda na to, że rozważana jest jakaś opcja awaryjna.

 

Wspomniany już Martin Schulz jeszcze we wrześniu groził między innymi naszemu krajowi, twierdząc, że powrót nacjonalizmów jest wykluczony i w razie konieczności "duch europejskiej wspólnoty" musi być narzucony siłą. Można tutaj zadać pytanie: czy kontrowersyjna ustawa 1066 była potrzebna właśnie po to, aby kiedyś legalnie i bez wojny, wprowadzić na terytorium naszego kraju jakieś siły rozjemcze, które będą nas godzić, gdy polskojęzyczne media do reszty podzielą naród?

 

Zapowiedzi stworzenia armii UE zwanej dla niepoznaki "strażą graniczną" i pozostającą w dyspozycji Brukseli mogą niepokoić. Ale nawet bez tego można sobie wyobrazić bratnią pomoc w Polsce na kształt tej jakiej sami udzieliliśmy Czechom i Słowakom w 1968 roku. Miejmy nadzieje, że do tego nie dojdzie, bo o ile można sobie wyobrazić polskich "lemingów" nakręconych przez media, którzy witają z kwiatami wkraczającą Bundeswerę, to trzeba sobie zdawać sprawę, że przynajmniej część narodu chwyci po broń pamiętając, że wkroczenie na nasze terytorium obcych wojsk kończyło się zawsze rozbiorem naszego kraju.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Burn84

dodać do tego jeszcze to że

dodać do tego jeszcze to że do do niemieckich służb porządkowych zostają wcielani islamscy uchodźcy Smile trzeba coś więcej dodawać?
jak nie prośbą to groźbą w świetle prawa wprowadzić islam tam gdzie go nie chcą
Będzie w Polsce demonstracja przeciw islamowi, w kraju w którym obywatel nie ma prawa do posiadania broni, i w ramach ustawy 1066 z „islamoniemców” przybędzie „Armia” służb porządkowych uzbrojona po zęby z prawem do użycia broni palnej przeciw Polakom,
i tylko przypadkiem cała ta „Armia” będzie składać się z islamistów…….
Sam ten fakt zadziała na Polaków jak zapalnik, nie damy się spacyfikować islamowi, logiczne i naturalne, więc oni nie będą mieli przymusu opuszczenia naszej Ojczyzny
Ale za to będą musieli dalej działać czyt. islamizować Polaków

Trzeba być na prawdę skończonym już debilem, aby widząc co się dzieje u sąsiadów dopuścić do wprowadzenia takiej ustawy która pozwala na legalny atak zbrojny obcej nam kultury
I wszystko to dla dobra Polaków

Portret użytkownika movah02h

Czy ktokolwiek z

Czy ktokolwiek z komentujacych artykuł i sam jego autor (sic!) przeczytał, choćby pobieżnie tę ustawę? Przecież tam jest wyraźnie napisane kto może wystąpić z wnioskiem o pomoc funkcjonariuszy z UE:
1. Komendant Główny Policji = PiS
2. Komendant Główny Służby Granicznej = PiS
3. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej = PiS
4. Minister Spraw Wewnętrznych = PiS
5. Rada MInistrów = PiS
Koniec, innych możłiwości nie ma.
Jedny kto może obecnie wprowadzić funkcjonariuszy z UE do Polski to PiS!
Ustawa 1066 to największe zagrożenie dla III RP a nie ostatnia deska ratunku!
PiS może teraz legalnie ściągnąć Jobbikowóców dzień wcześniej hurtem przemianowanych przez Orbana na np. wegierskich policjantów.

Portret użytkownika patriota 77

Po tym komentarzu widać,że

Po tym komentarzu widać,że musisz być dość młodą osobą i nie masz pojęcia jak to jest żyć pod czyjąś okupacją,a w szczególności  totaitarną,z którą walczyli Twoi rodzice i dziadkowie. Gdybyś żył w komunistycznej Polsce pewnie wiedziałbyś o czym mówię... :-( 

Portret użytkownika Narodowiec

Najgorzej będzie jeśli NATO i

Najgorzej będzie jeśli NATO i Armia Europejska skumają się razem, wtedy nieświadomie zostaniemy zniszczeni. Ludzie Balcerowicza będą rządzić nami, zakują nas w kapitalistyczne kajdany i sprzedają wielkim korporacją za bezcen.

Portret użytkownika Alien Przybysz

Witam możecie mi powiedzieć

Witam możecie mi powiedzieć drodzy forumowicze i czytelnicy kto nas zniewolił byśmy pracowali do śmierci lub choroby. Kto podzielił ludzi na lepszych i gorszych. Kto nakazał montować dzieciom przy urodzeniu system dezintegracji moralnej i społecznej w postaci czipa elektronicznego, niestety nie wiecie o tym
ale każdy kto go posiada i chce się wyrwać ze szponów tyrana zaraz jest izolowany uśmiercany bądz natychmiastowo uśmiercany.
Się pytam to jest wolność?
Czyż nie mamy do tego prawa?
Zobaczcie jak to wszystko zostało sprytnie przygotowane.
Długo jeszcze będziemy deptani!!?

Portret użytkownika Jerzy Jeż

Sprawdź sobie, drogi Autorze,

Sprawdź sobie, drogi Autorze, o czym naprawdę mówi Ustawa z dnia 7 lutego 2014 r. o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (Dz.U. 2014 poz. 295). Wstyd pisać takie brednie. Liczysz na ładną pozycję w swoim skromnym CV? Ale zanim będziesz miał okazję to wykorzystać, możesz najpierw posiedzieć za podjudzanie.

Portret użytkownika chmura007

Witam wszystkich, jestem

Witam wszystkich, jestem stalym bywalcem tej strony od kilku lat i czytam z zainteresowaniem wszystkie artykuly jak rowniez komentarze, ktore otwieraja oczy na to, co sie dzieje dookola, jednak na forum prawie sie nie udzielam. No, ale otoz jestem i moze nie na temat, ale mam pytanie dla czytelnikow ZnZ jak rowniez samego admina; duzo sie mowi o niewdrozeniu przez PO prawie 50ciu orzeczen TK; czy jest na forum osoba, ktora bylaby w stanie sie fachowo wypowiedziec w tym temacie? Czy ktos moglby sie wypowiedziec czego te orzeczenia dotyczyly?

Strony

Skomentuj