USA wysyłają okręty wojenne i bombowce w pobliże Iranu

Kategorie: 

Źródło: US Navy

Stany Zjednoczone wysyłają „ostrzeżenie” pod adresem Iranu. Biały Dom ogłosił, że na Bliski Wschód płynie grupa uderzeniowa okrętów wojennych z lotniskowcem USS Abraham Lincoln (CVN-72) na czele oraz bombowce. Jednocześnie USA, które stale nakładają na Iran sankcje gospodarcze i chcą zniszczyć gospodarkę tego państwa, tłumaczą, że nie chcą wywoływać wojny.

 

Amerykańska grupa uderzeniowa przemieszcza się przez Morze Śródziemne i zmierza do Zatoki Perskiej. Informację w tej sprawie podał w niedzielę John Bolton, doradca Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego. Władze Stanów Zjednoczonych twierdzą, że nie zamierzają atakować, tylko bronić swoich interesów i sojuszników w regionie, a w przypadku agresji odpowiedzą kontruderzeniem.

 

Warto przypomnieć, że Iran uznał siły zbrojne USA, operujące na terenie Bliskiego Wschodu, jako organizację terrorystyczną w odpowiedzi na identyczną reakcję Stanów Zjednoczonych względem Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej. Stany Zjednoczone nakładają również kolejne sankcje i chcą zrobić wszystko, aby Iran stracił dochód z eksportu ropy naftowej.

Iran wielokrotnie groził blokadą Cieśniny Ormuz, przez którą transportuje się ponad 30% produkowanej na świecie ropy naftowej. Eksperci uważają, że ruch ten może zachwiać stabilnością światowej gospodarki. W poniedziałek, Islamska Republika Iranu ogłosiła zamiar częściowego wycofania się z umowy nuklearnej, którą Stany Zjednoczone postanowiły zerwać w 2018 roku.

 

Okręty wojenne wraz z lotniskowcem USS Abraham Lincoln będą przepływać przez Cieśninę Ormuz, która jest patrolowana przez Iran. Nie można wykluczyć, że dojdzie do jakiegoś niebezpiecznego incydentu, w tym również do wymiany ognia. Wystarczy nawet operacja fałszywej flagi, aby doprowadzić do wybuchu wojny, a jak wiadomo z historii – Stany Zjednoczone są zdolne do przeprowadzenia takiej akcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika sakala

Jaką to niby USA sa

Jaką to niby USA sa cywilizacją lewacką, bo już cały głupi jestem od tej propagandy. Przecie to esencja tego co by wszyscy prawacy chcieli zrobić u nas. Zadnej pomocy państwa dla biedniejszych nie radzących sobie z kapitalizmem ludzi. Wywyższanie swojego narodu ponad stan. Ofensywa militarna na całym świecie aby zachować status narodu wybranwgo, albo i dwóch. Gdzie to lewactwo bo nie dostrzegam? Ruscy są tacy sami pod tym względem i są ok? Wam się już wszystkim chyba mózgi zlasowały od tej dualistycznej propagandy.

Portret użytkownika euklides

W zasadzie nie powinienem

W zasadzie nie powinienem używać określenia cywilizacja lewacka, ponieważ nie jest to cywilizacja, tylko zwyrodnienie, narośl, pasożyt, który wyrósł na cywilizacji zachodniej. Lewactwo niczego samo nie stworzyło, tylko funkcjonuje jako patogen, niszczący żywiciela. Lewacki patogen po doprowadzeniu cywilizacji zachodniej do śmierci sam zginie, ponieważ jest antyproduktywny.

Cała lewacka sztuka opiera się na zasadzie tworzenia antytezy i szarganiu kanonu sztuki zachodniej. Lewaccy sztukmistrze myślą, że jeśli wzbudzą poruszenie to już są artystami, w swoim mniemaniu równymi europejskim mistrzom. Nie, nie są. Po pierwsze w swoich aktach dewastacji żerują na dorobku wielu pokoleń europejskich artystów. Po drugie morderstwo też wzbudza kontrowersje i poruszenie, ale nikt normalny nie nazwie morderstwa sztuką. Cała ta lewacka sztuka działa na zasadzie poklasku dla destrukcji polanej smrodliwą, różową wydzieliną tej antycywilizacji, która zastępuje zasady moralne. Według tego schematu można budować "performanse", które spodobają się lewakom. Dzisiaj można np. przerobić katedrę na szelet publiczny. Tabuny lewackich krytyków nazwą to sztuką i postępem. Kiedy jednak kolejny obszar starej cywilizacji na którym dokonuje się destrukcji zostanie wyeksloatowany to trzeba będzie np. wysadzić w powietrze Zamek Królewski w Warszawie przy udziale tęczowych fajerwerków. Nie miejscie złudzeń - to nas czeka, jeśli lewactwo nie zostanie powstrzymane.

Niech lewactwo mi nie odpowiada. Rozumiem lewaków lepiej niż oni sami rozumieją siebie. Lewak nie ma wytyczonych granic, więc niczym polip ewoluuje i sam nie wie w co. To co dziś w ramach mądrości etapu potępi jutro będzie gorliwie wspierać.

Portret użytkownika euklides

Cywilizacja lewacka wyznaje

Cywilizacja lewacka wyznaje zasadę, że można kogoś napaść i odebrać mu to co sobie wypracował. Cywilizacja lewacka wyznaje wartości takie jak unifikacja, relatywizm, brak zasad moralnych. Wojny to pokłosie tego podejścia do życia. Aby być agresorem wojennym trzeba 1 - nie szanować życia, 2 - nie respektować własności. Nie jest możliwe by osoba, która szanuje życie i respektuje własność stała się agresorem wojennym. Lewactwo, nie przestrzegające tych podstawowych zasad to wirus ludzkości.

Portret użytkownika Lisek

No to będzie konflikt... co

No to będzie konflikt... co gorsza Polska poprze Izrael i USA w tym konflikcie z Iranem co wywoła duże protesty w naszym kraju. Tak przewiduje Pan Jackowski... Ale skoro byliśmy w Iraku, Awganistanie to i będziemy niestety tam umierać.. :-( 

Portret użytkownika anonim

Wg ostatnich wieści wysłali

Wg ostatnich wieści wysłali na B. Wschód B52 więc najwyraźniej szykują się do rozróby. Obawiałem sie cały czas tego,  mocarstwo w stanie kryzyzysu jest w stanie zrobic wiele żeby przedłużyć swoją zdychająca egzystencję, a za progiem czai się już kryzys paliwowy i walutowy.  Czyli kolejna wojna w obronie dolara.

Wystarczy spojrzeć na mapkę żeby zrozumieć jakie drugie dno miały z pozoru bezsensowne konflikty w Afganistanie i Iraku, chodziło o otoczenie Iranu ze wszystkich stron. To Iran jest drzazgą w du.. pie USSmańskiego imperium, nie licząc Chin.  Iran najprawdopodobniej nie wytrzyma agresji USa podobnie jak wcześniej poprzednicy, może to tylko dłużej potrwa. Ale ten konlikt moze mieć bardziej nieprzewidzioane skutki. I nie kto inny tylko ten sk.. wysyn Trup z jego żoną Żydówką i zięciem tej samej nacji  nam to urządzi. 

Portret użytkownika A.d.a.m

Aaron Feigenbaum vel Duda

Aaron Feigenbaum vel Duda
Matisjahu Morawiecki Izrael potwierdził, że jest żydem.
Jarosław Kaczyński - Benjamin Kalkstein
Beata Szydło dokonała Konwersji
Piotr Gliński
Jarosław Gowin
Zbigniew Ziobro - Sofoniasz Zrobstein
Mariusz Błaszczak - Pinkus Blejtman
Joachim Brudziński-Jojne Brudenwald
Antoni Macierewicz-Izaak Singer
Małgorzata Wassermann
Jacek Kurski - Icek Kursborn
Marek Jurek - Chaim Szat
Ludwik Dorn - Ludwa Dornbaum
Sympatyk Pisu Tadeusz Rydzyk -Icek Kordaszewski
Adam Glapiński
Ryszard Czarnecki
Donald Tusk -Mieszaniec żydo niemiecki
Jan Kulczyk
Bronisław Komorowski vel Szczynukowicz
Andrzej Rzepliński-Abraham Kauffman
Stefan Niesiołowski -Aaron Nusselbaum
Elżbieta Bieńkowska -Sara Orenstein
Grzegorz Schetyna -Ozeasz Schwarz
Leszek Balcerowicz -Aaron
Michał Kamiński -Benjamin Horowitz
Hanna Gronkiewicz Waltz -Haka Grundbaum
Jan Maria Rokita -Izaak Goldwicht
Jan Rulewski -Fikelman
Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
Michał Boni -Jakub Bauer
Janusz Lewandowski -Aaron Langman
Róża Thun
Paweł Adamowicz
Wybrałem przykłady z list, które są dostępne w internecie.

Orzeł wygra z wężem!
lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg

Portret użytkownika human

Jeśli osoby wymienione

Jeśli osoby wymienione powyżej zostały ochrzczone, oraz otrzymały inne sakramenty, otrzymały tym samym łaski Boże i automatycznie przestały być żydami. Żydostwo od takich osób się odcina, wręcz jest do nich wrogo nastawione. 

Portret użytkownika A.d.a.m

Proszę o wejście na

Proszę o wejście na zalinkowane strony.

Uzurpatorskie Żydostwo z Pisu bezprawnie zorganizowało w imieniu Polaków AntyIrańską Konferencje.
Po sprowadzeniu do Polski Amerykanów zapewniających bezpieczeństwo nadzorującej Polin bandyckiej żydowskiej mafii, Żydowski nierząd realizuje plan wzbudzania nienawiści do Polaków wśród nielicznych przyjaznych dla nas narodów np Persów, by pozostawić nas w osamotnieniu.
Te działania są doskonale skorelowane z orgonizowaną przez międzynarodowe żydowskie organizacje nagonką medialną, która nabrała na sile po przyjęciu przez amerykański kongres ustawy 447.
Na szczęście strona Irańska, a przynajmniej jej część, nadal chce podtrzymywać przyjaźń z Polskim społeczeństwem.
Nasi Perscy bracia nagrali specjalny spot do Polaków.
Zwróćmy uwagę na to, jak bardzo się różni od tych żydowskich.
https://youtu.be/Jt7gPlVnifY

Żydo amerykańska baza znajduje się na terenach złóż tytanu, których wartość ocenia się nawet na 5.8 Biliona $.

Zaczyna się holokaust Polaków wywiad z dr Czerniakiem.
https://youtu.be/d3ykgqBbCk4

Plan przeniesienia Izraela do Polski-cele wyznaczone przez żydów na Kongresie Ruchu odrodzenia żydowskiego w Polsce.

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140465,juz-nawet-nie-iiizydo-rp-tylko-polin-tego-im-sie-chce

Polska najbogatszym Krajem Europy Krzysztof Tytko.
Mamy złoża węgla i gazu na tysiąc lat!
https://youtu.be/RcMUZYdLRcc

Ogromne zasoby geologiczne Polski Wywiad z Prof Kozłowskim.
https://youtu.be/2kC5d1w1A34

Czołówka Konfederacji to sami żydzi. Osobiście uważam, że Konfederacja to taki wentyl bezpieczeństwa na wypadek, gdyby Polskie społeczeństwo stało się zbyt wzburzone i konieczne stałoby się spowolnienie, lub odwleczenie w czasie budowy Judeopolonii przy jednoczesnym zachowaniu władzy przez żydów. Można na nich zagłosować, żeby kupić trochę czasu.
Realne zmiany nastąpią dopiero wtedy, gdy do władzy dojdą Polacy.

Mapa FBI przewidująca zajęcie połowy Polskich Ziem przez Niemców
Mapa FBI opublikowana przez dr Jaśkowskiego przewidująca wygląd państw w 2030r
Minuta 41.30
https://youtu.be/SQjXMqa4u6c

Reszta Polskich Ziem wdł dr Czerniaka zostanie przyłączona do Ukrainy , wdł projektu Judeopolonii,państwa w którym żydzi mają pełnić rolę rządzących,a Polacy i Ukraińcy -usługujących im niewolników.

Dlatego Polacy powinni załatwiać sobie pozwolenie na broń.
Łatwiej jest uzyskać pozwolenie na broń w celach "kolekcjonerskich i sportowych "

Oczywiście nie ma 100% pewności ,że prognozy FBI się spełnią.
Może dojść np do pewnych nieoczekiwanych zdarzeń ,jak próby stworzenia Państwa muzułmańskiego na terenach Niemiec przez liczną mniejszość muzułmańską ,co zdestabilizuje naszego wroga.
Najprawdopodobniej z tego powodu KryptoSyjoniści udający katolików tacy jak np KomentATOR ,"wspierają " fanatycznych katolików siejąc nienawiść do islamu ,by niedoszło do
groźnego dla żydów sojuszu pomiędzy wrogo nastawioną do żydów ludnością Muzułmańską,a Polakami,który zostałby wymierzony w Syjonistów.
Istnieje również moażliwość wystąpienia ostrego konfliktu między Rosją i UPAdliną,co zneutralizuje zagrożenie ze wschodu.
Powyżej przedstawione pozytywne warianty ,które mogą stać się rzeczywistością, nie zmieniają faktu ,że prawdopodobieństwo zaistnienia takiej sytuacji ,jaka jest przedstawiona na powyższej mapie,musi być bardzo wysokie .

Strony

Skomentuj