USA utworzyło pierwszą, stałą bazę wojskową na terenie Izraela

Kategorie: 

Źródło: https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2014/05/f140515ffms71NEW.jpg

Serwis prasowy Izraelskich Sił Obronnych oświadczył, że w poniedziałek na terenie ich państwa rozpoczęła funkcjonowanie pierwsza, stała baza wojskowa sił Stanów Zjednoczonych.

 

Raport przedstawiony przez prasę opisuje stworzenie stałej bazy wojskowej jako kluczowy element rozwoju relacji amerykański-izraelskich. Placówka ta znajduje się nieopodal bliźniaczej, izraelskiej bazy na południu kraju.

 

Symbolem założenia bazy było wywieszenie na maszcie flagi USA. Dalsze informacje podają, że placówka Amerykanów znajduje się dokładnie na terenie Izraelskiej Szkoły Powietrznej (IAF), a wkrótce mają do niej ściągnąć dziesiątki żołnierzy i specjalistów ze Stanów Zjednoczonych.

 

Bazę budowano od lat i ma być ona dostosowana do użytkowania przez armie obu krajów. Będą w niej przeprowadzane szkolenia z zakresu wykrywania, przechwytywania oraz rozmieszczania jednostek na polu bitwy, ze szczególnym naciskiem na współpracę armii Izraela oraz USA. Podkreślono, że amerykańska placówka to strefa militarna należącą do władz Waszyngtonu, jednak funkcjonująca pod opieką i kierownictwem standardów Tel-Awiwu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Z okazji przemów ONZ nasi

Z okazji przemów ONZ nasi politycy udali się na naradę do USA, pewnie zastanawiająsię jak będzie wyglądać atak Goga i Magoga na Izrael, bo przecież jest przepowiednia o ataku kilku krajów na Naród Wybrany ! Do tego znany polski mason Duda wygłosił pochwale przemówienie w temacie realizacji globalnego planu wdrażania nowych obozów koncentracyjnych agendy 2030 ! "Prezydent RP zabrał we wtorek głos na 72. Sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Andrzej Duda z jednej strony stawał w obronie chrześcijan, ale z drugiej bronił mocno kontrowersyjnych inicjatyw jak Agenda 2030. O zrównoważonym rozwoju padło więcej słów niż tragicznej sytuacji naszych braci w wierze."http://www.pch24.pl/zrownowazony-rozwoj--agenda-2030-i-przesladowanie-chrzescijan--prezydent-duda-na-sesji-onz,54743,i.html

Czyż nie jednym z pierwszych posunieć prezydenta było wprowadzenie przymusowych szczepień? Przecież to jest depopulacja narodu ! "„Sprawa rzekomego porwania przez własnych rodziców nowo narodzonego dzieciątka ze szpitala w Białogardzie jest kolejnym dowodem na to, że organa RP 3 i 1/2 (Rzeczypospolitej Trzeciej i Pół) wbrew demokratycznym i konstytucyjnym frazesom bynajmniej narodu nie reprezentują i jego dziedzictwa nie chronią, ale wręcz przeciwnie – stanowią kulturowo obcy, na co dzień dokuczliwy, a nierzadko agresywny reżim, usiłujący narzucić trendy i egzekwować zasady z gruntu naszej tradycji obce i dla normalnego Polaka nieznośne” - pisze na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” Grzegorz Braun. Na terytorium Polski trwa wielki eksperyment medyczny, w którym jako kolektywny królik doświadczalny służy ni mniej, ni więcej cały naród” - przypomina Braun." http://www.pch24.pl/braun--rodzice-uciekinierzy-z-bialogardu-powinni-miec-zapewniona-opieke-prezydenta,54751,i.html#ixzz4tDbHmCpq

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj