USA sprzedadzą Izraelowi i Arabii Saudyjskiej uzbrojenie warte miliardy dolarów

Kategorie: 

Foto: U.S. Air Force
Stany Zjednoczone chcą podpisać nowe kontrakty z Izraelem oraz Arabią Saudyjską, największym na świecie importerem broni, które warte są miliardy dolarów i dotyczą sprzedaży bomb, rakiet, amunicji i sprzętu wojskowego. Jest to oczywiście krok mający na celu wzmocnienie swoich sojuszników, którzy uczestniczą w działaniach wojennych w sąsiednich krajach.

 

Bliski Wschód to region, który z roku na rok staje się coraz bardziej niespokojny. Ryzyko wybuchu kolejnej wojny jest tam większe niż w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. USA chcą sprzedać Izraelowi między innymi bomby zdolne do niszczenia bunkrów i innych silnie umocnionych obiektów. Oczywiście mogą one posłużyć w ewentualnym ataku na Iran. Amerykanie utrzymują, że państwo żydowskie posiada prawo do obrony przed wrogiem.

 

Pozostałe kontrakty dotyczą sprzedaży broni do Arabii Saudyjskiej, która uczestniczy w wojnie w Jemenie. Państwa zachodnie uważają, że szyicka rebelia w tym kraju jest wspierana przez Iran, więc wielomiliardowe kontrakty można potraktować jako działanie prewencyjne. Sprzedaż uzbrojenia musi najpierw zostać zatwierdzona przez amerykański Kongres.

 

 

Na podstawie: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika lis

Gdyby nie Żydzi to Stany

Gdyby nie Żydzi to Stany poszłyby z torbami, bo większość finansjery USA to Żydzi. Sprzedając broń kręcą bat na własną d..ę. Tak było w Afganistanie, Iraku itd. Biznes to biznes tylko że za decyzje polityków płacą życiem zwykli ludzie, walczący o tzw wolność i demokrację, którą im wpojono i o ironio od broni Made in USA

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Satany Zjednoczone

Satany Zjednoczone "...sprzedadzą Izraelowi?!" Wolne żarty! Jeśli już komuś z tej dwójki sprzedadzą to Arabii S., Israel dostanie broń w prezencie, z 5 mld żywą gotówką w kopercie, tak "na schledanou".
Cyt.:"Amerykanie utrzymują, że państwo żydowskie posiada prawo do obrony przed wrogiem".
A kto mu broni bronić się? Niech się broni, tymczasem ono go jego zbroi się w broń stricto ofensywną...a to zmienia postać rzeczy!! O tyle, że choć osobiście czuję wstręt do wszelkego rodzaju religiantów "w imię Ojca" próbujących zmieść człowieka, i do nazizmu z jego najgorszą odmianą-syjonazizmem -  Iranowi życzę najlepszego, i jak najszybszego zakończenia wzbogacania całego posiadanego uranu... do stężenia bojowego...! Jest to pożądane o tyle, że Naród Wybrany który "obdarował świat dwoma bogami (Ojcem i Synem) oraz Dekalogiem sam rozpycha się "wśród narodów świata jakby nigdy żadnego boga nad sobą nie uznawał, gorzej - jakby Go nigdy nie było!! Skoro nie boi się swego boga - niech się choć boi irańskiej bomby atomowej!! Bo kogoś wreszcie to zakarmiane "ameryżydowskim miodem" gniazdo syjonazizmu bać się MUSI, inaczej losy Ziemi czarno widzę!!

Portret użytkownika Beno

Aron zgadza się jesteście

Aron zgadza się jesteście wszędzie posiadacie wszystko  to nawet Klaus potwierdzi,,,,, ale życie ludzkie wynosi Max 120 lat, tak że cieszcie się sprzedawjcie Polskę  w sumie to tylko lasy zostały, Ukraina została już tylko do podpalenia tam już nie ma co wywiezć, dostanecie  od Niemców 3 nowe statki wojenne podwodne już oczymaliście. To mimo to  jesteście bardziej naiwni aniżeli muzułmanie nie będzie żdanych dziewic po śmierci tylko wieczny ogień,,,,,,   
Bildergebnis für palestynaBildergebnis für zniszczona palestyna
Bildergebnis für zniszczona palestynaBildergebnis für mur graniczny Izrael
Bildergebnis für armageddonBildergebnis für wojna atomowa
Gloria Polo
https://www.youtube.com/watch?v=Y0A4Fb78Vtk

Portret użytkownika Aaron makaron

Oczywiście, że Izraelowi

Oczywiście, że Izraelowi przysługuje prawo obrony!! Izrael miłuje pokój ale bomby zawsze się przydadzą...
Od tysięcy lat jesteśmy inicjatorem najbardziej doniosłych przemian na świecie, nic dziwnego, że wielu zacofanym ludziom się to nie podoba. Ale też od tysięcy lat rośniemy w siłę i Ci sami ludzie mogą sobie jak zwykle tylko popierdzieć w gazetkach i przed komputerem ROFL Nic nowego.
Szalom!

Portret użytkownika drako_tr

@Aaron makaron - allleż

@Aaron makaron - allleż pojechałeś "...Od tysięcy lat jesteśmy..."…hyhyhaha, z tego podniecenia, aż Ci się pejsy wyprostowały … hahahahaha
... jak Wy nawet własnej historii nie macie, żadnych „korzeni”…i tak jak znienacka się pojawiliście, tak znienacka znikniecie Smile ...
...i to już niedługo Smile
„do czasu dzban wodę nosi…” Smile
Slawa Smile

 __________________

 

Portret użytkownika drako_tr

Drogi „makaronie”,

Drogi „makaronie”, "Żartowniś.." powiadasz... hmm, ujmę to tak… zapewne już zauważyłeś, że ludzka świadomość ewoluuje, coraz więcej ludzi zaczyna widzieć, i rozumieć co się wokół nich dzieje, dla Was, syjonistów, jest to baaaardzo nie na rękę, bo wszystkie Wasze plany, pomału „dają w łeb”…  „koło świadomości” nabiera pędu, a Wy stoicie na jego drodze… Człowieczeństwo już zatraciliście,  Waszą jedyną wartością jest „mamona”, im więcej macie, tym więcej chcecie, nawet kosztem życia, bezbronnych maleństw, kobiet, czy starców, i to właśnie eliminuje Was z grona ludzi, skazując zarazem na „wyginięcie” … takie osobniki jak Wy, nie mają racji bytu… obecnie już tylko przypominacie Nas, ludzi, jedynie fizycznie…
Mieliście czas na zmianę, ale nie zrobiliście nic, gorzej, staliście się wręcz potworami, stąd moja pewność, iż niebawem, szlak  Was wszystkich trafi.
Najlepszym przykładem jest Wasz „przywódca” syjonistyczny pomiot o nazwisku Netanjahu…, największy zbrodniarz obecnych czasów, mający na swoich brudnych łapach masę niewinnie przelanej krwi, dzieci, kobiet, osób starszych.
 
I Rzecz ostatnia: zapomnieliście, że to nie Wy jesteście „panami ciemności…jesteście tylko jego sługami… i niebawem dołączycie do swojego „boga” – jahbulon-a.

 __________________

 

Portret użytkownika Zenek ;)

Cichy transfer broni do

Cichy transfer broni do żydowskich band zbrojnych terroryzujących Bliski Wschód znanych jako ISIS by te miały sprzęt mogący pomóc im w oderwaniu od sąsiadów iSSraela terenów jakie sobie żydzi umyślili dołączyć do niego w projekie 4 Rzesza Nazistowska.

Portret użytkownika achiles

NO I JUŻ WIADOMO, JAK NA

NO I JUŻ WIADOMO, JAK NA DŁONI, JAK SIĘ ODBYWA HANDEL BRONIĄ, najpierw się podpala dany KRAJ, LUB REJON ŚWIATA, wyposaża się stronę atakującą ISIS w niezbyt nowoczesne, ale dobre i śmiercionośne ZABAWKI WOJSKOWE i się czeka, kiedy druga strona, bardziej dziana i zdeterminowana w celu obrony zgłosi się sama po zakup, najnowszych śmiercionośnych zabawek SAMOZWAŃCZEGO ŻANDARMA PORZĄDKU ŚWIATOWEGO. A    T   F   U  !!!

Skomentuj