USA rozpoczyna bombardowanie celów w Iraku - zaczęła się III wojna w Iraku

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Bajzel jaki pozostawili po sobie w Iraku Amerykanie jest ta wielki, że aż trudno to ogarnąć. Kraj, który normalnie funkcjonował został pozbawiony dyktatora i upadł. Podobnie uczyniono zresztą w Libii, która płonie do dzisiaj. Na terenie Iraku pewne podejrzane indywidua ogłosiły niedawno powstanie tak zwanego Państwa Islamskiego. Dzisiaj po raz pierwszy USA zbombardowały pozycje tych Islamistów powracając do wojny w Iraku.

 

Po oficjalnym wyjściu z Iraku, Stany Zjednoczony uznawały przynajmniej pozory normalności w tym zdemokratyzowanym na siłę kraju. Wszyscy nauczyli się ignorować to, że codziennie setki ludzi ginie w zamachach terrorystycznych. Teraz jednak sytuacja jest dużo poważniejsza, bo nieodpowiedzialna wojenka pod wątłymi przesłankami doprowadziła do restytucji Kalifatu, co wzmaga ryzyko rozpętania wielkiej wojny religijnej, która może ogarnąć cały zamieszkiwany przez muzułmanów świat.

 

Jeszcze do tego całego bigosu na wschodzie Ukrainy potrzebni nam zarzynający nas Islamiści. Warto zaznaczyć, że wyznawcom Allaha już kazał się szykować na wojnę ich samozwańczy przywódca, Kalif Al-Baghdadi. Jednak dopóki z podatków bogatego zachodu funduje się dostatnie życie europejskich Arabów, można liczyć na spokój. Gdy jednak strumień pieniędzy się skończy zacznie się wielkie plądrowanie.

Można powiedzieć, że dzisiaj rozpoczęła się trzecia wojna iracka. Amerykanie dokonały dzisiaj bombardowania na froncie wojny prowadzonej między islamskimi bojownikami, a Kurdami. Trwa tam od niedawna regularna kampania wojenna z wykorzystaniem artylerii i to właśnie pozycje islamistów z ISIS były pierwszym celem amerykańskich ataków. Wiadomo, że bombardowania dokonano operując z lotniskowca George Bush. Wykorzystano do tego naprowadzane laserem bomby zrzucone z dwóch samolotów F/A-18 Hornet.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika cajkowski

Dla mnie jest zupełnie

Dla mnie jest zupełnie obojętne kto będzie gnoił tych śmierdzących kozojebców,
większe brawa będę bił temu kto to będzie robił to skuteczniej.
 
w sieci znalazłem coś takiego:
 
Israfil Yilmaz w Europie mieszka.
Głowę Ci uciąć chce ten koleżka.
Ostrzy maczetę przez całe ranki.
Czyta z Koranu co lepsze wzmianki.
 
O tym co robić ma z niewiernymi.
Gdy na ulicy spotka się z nimi.
Dobrze, że Ahmed z Islamistami.
Nie chodzi tutaj do szkoły z nami.
 
Bo gdy z meczetu do domu wraca.
Bomby buduje, to jego praca.
A mama krzyczy, Ahmed łobuzie!
Kiedy dynamit chowa w swej bluzie.
 
Mama mu mówi poszukaj żony.
A on w swe kozy wciąż zapatrzony.
Mama mu mówi, napij się mleka.
A on katola na płot wywleka.
 
Lecz mamy miłość ciągle jest czysta.
Bo dobry z niego jest terrorysta.
I do Allacha pójdzie niebawem.
Taką musliny mają zabawę.
 
nic dodać nic ująć.....
 

Portret użytkownika N1KT

babcia moja mówi - to usa to

babcia moja mówi - to usa to napada wszystkich a później się dziwi i ciagle gada o terrorystach ze ich tak nękają Biggrin
tyle że w większości przypadków wszystko robią sami sobie, jedna wielka MANIPULACJA UMYSŁAMI,  a w rzeczywistości prawda jest bardzo odległa od tych informacji które wychodzą od tych psycholi na świat...

Portret użytkownika darek1

Nie zdziwiłbym się jakby USA

Nie zdziwiłbym się jakby USA udawało , że pomaga Kurdom. Spuścili bomby z dwóch samolotów, a krzyczą o tym wszystkie media. No ,ale teraz nikt nie powie, że USA nie sprząta bałaganu jaki zostawiła w Iraku. Ciekawe co na to Arabia Saudyjska, która zabroniła USA interwencji. Mówię wam ! Te bomby nie trafiły.

Portret użytkownika kruca bomba

to jesli isil/isis jest

to jesli isil/isis jest tworem mossadu, to cos mi tu nie zgadza w takim razie. chodzi mi oczywiscie o plan Yinona. moze odwracaja kota ogonem po raz kolejny  ? moze szukaja pretekstu zebyby dac na luz ruskim  ?

Portret użytkownika Dedal

ale się tu zrobił debilny

ale się tu zrobił debilny poziom komentarzy - Admin ! w tej chwili na onecie są inteligentniejsze. Zacznij kopiować komenty stamtąd, podniesiesz sobie prestiż, bo to juz żenada jest.
 
Zaczynam wstydzić się tu wchodzić.
To mój ostatni wpis. massarak.

Portret użytkownika xes23

Tym razem usa mają wyjątkowo

Tym razem usa mają wyjątkowo rację. Szkoda tylko, że wcześniej sponsorowali tych fanatyków w Syrii. Miała być kara dla rządu Malikiego za zbytnie zbliżenie się do Iranu a wyszło z tego coś co może sie skończyć niewyobrażalną rzezią

Strony

Skomentuj