USA rozmieści w Australii bombowce strategiczne i drony

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

David Shear, asystent sekretarza obrony ds. bezpieczeństwa regionu Azji i Pacyfiku powiedział, że Pentagon planuje umieścić w Australii pododdział bombowców strategicznych i dronów, pisze Foreign Policy.

 

Naddźwiękowy bombowiec Lancer i ciężkie drony Global Hawk uzupełnią wyposażenie australijskich sil zbrojnych. Stany Zjednoczone zamierzają wzmocnić swoją obecność wojskową w regionie, jako przeciwwaga dla rosnących wpływów Chin. Od 2013 roku pomysł umieszczenia w Australii samolotu B-1B wdrażał generał Robert Carlyle, ówczesny dowódca Sił Powietrznych USA na Pacyfiku.

 

Naziemne oddziały USA stacjonowały w Australii już w 2012 roku, a teraz ich liczba stopniowo wzrasta. W 2014 roku została podpisana umowa między Waszyngtonem, a Canberrą o współpracy wojskowej, która będzie obowiązywać 25 lat. Bombowiec B-1B został opracowany w 1970 roku i pierwotnie był przeznaczony do wykonywania zadań odstraszania nuklearnego rakietami AGM-69 SRAM z głowicami jądrowymi.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Beno

Jeżeli posiadają 650 baz po

Jeżeli posiadają 650 baz po za granicami, to co zmienii 1 czy 100 następnych  oni   tak czy tak są u końca swojego istnienia, wielu analityków dziwi się że jeszcze Ludzie ich na poważnie traktują  przy tak ogromnych zadłużeniu,,,jeżeli dojdzie do wojny  nuklearnej to ten reset Finansowy i populacji będzie bardzo szybko przebiegał,,, a ich Demony wyciagną żywcem z schronów 5 gwiazdkowych,,,,
#  3  dni ciemności św Pijo  
https://www.youtube.com/watch?v=xlU3oJw8ED0

Portret użytkownika strażnik teksasu

no własnie mialem to samo

no własnie mialem to samo napisac.przypomina mi sie Protokoły mędrców Syjonu.Przeszłość i teraźniejszość jednoznacznie wskazują , że "Protokoły" nie są fałszerstwem. gorliwość mediów i oficjalnych czynników w ich dezawuowaniu świadczy jednoznacznie za ich oryginalnością.. wyciekły plany, które miały pozostać tajne. Podporzadkowano sobie najpotężniejsze państwo i społeczeństwo na świecie i mimo ,że świat poznał nikczemne plany, są one skrupulatnie realizowane. Oponentów w świecie eliminuje się jankeskim butem. amerykance są w posiadaniu strasznej broni o nazwie HAARP W laboratorium na alasce testowane są skutki emisji silnych fal elektromagnetycznych, które potrafią wywoływać tornada, trzęsienia ziemi, czy fale tsunami.omba atomowa to pikus.bez zadnych podejzen moga robic co chca w kazdej czesci swiata.efektem dzialan haarpa czesto sa publikowane na ZNZ to właśnie zasługa amerykańskiej armii.

Portret użytkownika Prawda boli

Co to za kaszana?! Autor sam

Co to za kaszana?!
Autor sam nie wie co pisze? Najpierw pisze "USA rozmieści" a zaraz potem że "uzupełnią wyposażenie australijskich sil zbrojnych".
Takiego prania mózgu czytelnika GW by się nie powstydziła ale tallinn wstydzić się powinien bo tu nie GW tylko ZnZ.

Skomentuj