USA przygotowuje się do wojny, albo do katastrofy na dużą skalę

Kategorie: 

Email z FEMA, jaki dotarł do MyPatriotSupply.com

Jak donoszą dziennikarze zza oceanu, w USA trwają przygotowania do jakiegoś wydarzenia, być może nowej wojny. Jak twierdzi portal intellihub.com niektóre amerykańskie firmy trudniące się sprzedażą zaopatrzenia żywnościowego otrzymały tajemnicze zapytania od agencji FEMA, w których urzędnicy próbują oszacować ich zdolności dostawy w krótkim okresie czasu.

 

Jako dowód sprawy funkcjonuje email, który został wysłany do firmy MyPatriotSupply.com , można w nim przeczytać listę pytań, jakie postawiła FEMA. Jak widać agencja próbuje oszacować ile posiłków jest w stanie dostarczyć prywatny przedsiębiorca i stawia zwłaszcza na dostawy w ciągu 24 godzin.

 

Pojawiają się spekulacje, wedle których taka aktywność ze strony FEMA powinna być rozpatrywana szerszym kontekście. Jak wiemy USA ogłosiło właśnie alarm terrorystyczny. Dzisiaj powiedziano, że przyczyną było to, że Ajman Al-Zawahiri powiedział, żeby Al-Kaida "zrobiła coś", ale może to tylko ochłap informacji dla coraz bardziej zdezorientowanych ludzi.

 

Za wcześnie aby wyrokować jak skończy się ta historia. Być może po prostu amerykańscy dostawcy pakietów żywnościowych dobrze zarobią na zamówieniach rządowych, ale równie dobrze takie sondowanie rynku, może być oznaką przygotowywania się na coś dużego.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Ripsonar News

FEMA robi takie zapytania i

FEMA robi takie zapytania i testy na ewentualny kryzys ekonomiczny, społeczny czy tez naturalny co roku. Powórzę - CO ROKU!  I zawsze jak to zaczynają robić, zawsze powstaje teoria ze coś TERAZ sie wydarzy i ... nic się nie dzieje... ot i tyle w tym temacie. Przykład?  Robiłem tłumaczenie dokładnie rok temu do podobnej inicjatywy FEMA i oto jaką zrobiono katastroficzną otoczkę: 
FEMA Preparing For Disaster By October (napisy PL)
https://www.youtube.com/watch?v=UYxw6DInZbk
Oczywiście ten trend jest jak wspomniałem co roku.. nic w tym niezwykłego.
Ave
 

Ripsonar News

Portret użytkownika Ja

Czyli scenariusz o którym

Czyli scenariusz o którym pisałem pare miesięcy temu ma podstawy do zaistnienia "a pisałem że czarnowidze najdalej na jesień tego roku przewidują wybuchu wojny domowej i wprowadzeniu stanu wojennego w USA"
P.S. sporo jest o tym na YT np. na kanale urzytkownika StormCloudsGathering

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika kolo21

Mam pytanie po raz drugi  to

Mam pytanie po raz drugi  to widziałem w nocy.Jest konstelacja Cygnus i jest tam 10 gwiazd  z której się ona składa.No to leżę sobie na hamaku w nocy i nagle jedna z gwiazd się odrywa i z dużą choć nie ogromną predkością  odlatuję i zamiast 10 zostaje 9 gwiazd.Nastepnej nocy gwiazdy są tak jak zawsze na swoim miejscu.Jak pisałem widzę to po raz drugi.I nie jest to żaden samolot czy satelita.Zresztą moja babka widziała takie coś przed wojną.Po co ufo udaję gwiazdę.

kolo21

Portret użytkownika aaaaaaaanka

Hej! Widzialam dokladnie TO

Hej! Widzialam dokladnie TO SAMO!!! wszyscy mnie skrytykowali, ze to samolot, jak opowiadalam, co widzialam. Nie ma takiej mozliwosci, zeby samolot byl na takiej wysokosci, satelita, w tym tempie sie nie porusza. Zaciekawilo mnie, bo wlasnie Cygnus, wyglada jak niedokonczone kolo... Ciesze sie, ze jednak nie mam paranoi Smile

Portret użytkownika piGmej

Jakbym powiedział komukolwiek

Jakbym powiedział komukolwiek ze swojego otoczenia o tym, że też widziałem to co wy, pewnie darli by łacha ze mnie przez spory okres czasu.
Dobrze, że taka strona jest i można o tym napisać, bo inaczej to nikt by mi nie uwierzył. Tylko co oznacza taka odlatująca gwiazda?
 

Portret użytkownika wesoła wdówka

masz problem kolego bo

masz problem kolego bo niepredko dowiesz cie co to jest.sama obserw€je ten obiekt od 2 lat.nagle pojawia sie mała gwiazdeczka potem rozswiatla jak wenus a poczym gasnie.w naszym instytucie mamy trasy satelitów wszystkich na orbicie i niepokrywaja sie z przelotami czyli satelity odpadaja tak jak samoloty.trzeba pytac na innych portalach bo tutaj ciezko bedzie uzyskac informacje.

Strony

Skomentuj