USA przygotowuje się do wojny nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wydaje się, że w ostatnich miesiącach wzrosła możliwość nuklearnego armagedonu, ku wielkiemu niepokojowi i przerażeniu obywateli amerykańskich. Rząd USA ogłosił niedawno zakup leku stosowanego w nagłych wypadkach radiologicznych i nuklearnych.

 

Myśl o wojnie nuklearnej może przywoływać obrazy zimnej wojny lub nawet odległej, dystopijnej przyszłości, ale rząd USA poważnie traktuje zagrożenie nadchodzącą wojną nuklearną. 

 

W zeszłym tygodniu Departament Zdrowia i Opieki Społecznej ogłosił, że sfinansuje 290 milionów dolarów na lek przeciwpromienny o nazwie Nplate, aby uzupełnić krajowe zapasy na „nagłe zagrożenia radiologiczne i nuklearne”. 

 

Nplate, znany również jako romiplostym, jest stosowany w leczeniu niskiego poziomu płytek krwi. W 2021 r. Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła stosowanie leku w leczeniu osób, które zostały dotkliwie narażone na promieniowanie.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nomen - Omen

"Byli funkcjonariusze reżimu

"Byli funkcjonariusze reżimu Putina uciekają z Rosji" - (17-10-2022)

Byli rosyjscy urzędnicy, agenci, a nawet najemnicy z Grupy Wagnera uciekają z Rosji i chcą zeznawać o zbrodniach reżimu Putina – donosi „Der Tagesspiegel”...(?)

Według rosyjskiego dysydenta i obrońcy praw człowieka Władimira Oseczkina wielu byłych rosyjskich urzędników państwowych i pracowników tajnych służb szuka obecnie schronienia za granicą. Są wśród nich nawet byli członkowie niesławnej Grupy Wagnera, jak pisze w poniedziałek (17.10.2022) berliński dziennik „Der Tagesspiegel”...(?)

https://m.dw.com/pl/tagesspiegel-byli-funkcjonariusze-re%C5%BCimu-putina-uciekaj%C4%85-z-rosji/a-63462655

===

Portret użytkownika ba

Czym jest Dobra Nowina z

Czym jest Dobra Nowina z Biblii , to wszystkie nauki z Biblii a szczególnie ta , ze Bogiem prawdziwym jest Jehowa Bóga a Jego syn Jezus Chrystus to wybawiciel - odkupiciel, ludzkości z grzechu Adamowego,  a co pierwszy człowiek utracił , prawo życia wiecznego w raju Eden na planecie Ziemi , te wszystkie problemy jakie są na Ziemi zostaną rozwiązane po przez Królestwo Boże , którego Chrystus jest Królem :

Mateusza 24: 14  I ta dobra nowina+ o królestwie+ będzie głoszona po całej zamieszkanej ziemi na świadectwo wszystkim narodom;+ a potem nadejdzie koniec.+

Jana 17:  To znaczy życie wieczne:+ ich poznawanie+ ciebie, jedynego prawdziwego Boga,+ oraz tego, któregoś posłał, Jezusa Chrystusa.+

Łukasza 23: 43  A on rzekł do niego: „Zaprawdę mówię ci dzisiaj: Będziesz ze mną+ w Raju”.+

1 Jana 2: 25  A to jest obietnica, którą on nam obiecał: życie wieczne.+

Objawienia 21:  Wtedy usłyszałem donośny głos od tronu, mówiący: „Oto namiot+ Boga jest z ludźmi i On będzie przebywać+ z nimi, a oni będą jego ludami.+ I będzie z nimi sam Bóg.+  I otrze z ich oczu wszelką łzę,+ i śmierci już nie będzie+ ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.+ To, co poprzednie, przeminęło”.+  I Zasiadający na tronie+ rzekł: „Oto czynię wszystko nowe”.+ Mówi też: „Napisz, ponieważ słowa te są wierne i prawdziwe”.

Izajasza 11:6 I wilk pobędzie trochę z barankiem,a a lampart będzie leżał z koźlęciem, jak również cielę i młody grzywiasty lew,b i wypasione zwierzę — wszystkie razem;c i będzie je prowadził mały chłopiec.

Izajasza 35:1  Pustkowie i bezwodna okolica będą się wielce radować,a a pustynna równina będzie się weselić i zakwitnie jak szafran.b

1Koryntian 2:  Ale jak jest napisane: „Oko nie widziało i ucho nie słyszało ani się w sercu człowieka nie zrodziło, co Bóg przygotował dla tych, którzy go miłują”.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Nomen - Omen

Z tą religią nie ma żartów...

Z tą religią nie ma żartów...

"Masakra na poligonie w Rosji to sprawka muzułmanów?" - (16-10-2022)

...Do sobotniej strzelaniny na poligonie wojskowym w Rosji, w której, według oficjalnych informacji, zginęło 11 osób, a 15 zostało rannych, miało dojść po wypowiedzeniu przez jednego z dowódców obraźliwych słów pod adresem Allaha...

...Wkrótce podczas ćwiczeń ze strzelania trzy osoby pochodzące z Tadżykistanu, służące na podstawie kontraktu, powiedziało innym muzułmanom, by odeszli na bok, a następnie zabili Łapina, po czym zaczęli strzelać w kogo popadnie. Zdaniem źródła mieli oni zabić jeszcze 29 osób. Jeden z wojskowych po usłyszeniu strzelaniny rzekomo zabił dwóch napastników i ranił trzeciego, któremu jednak udało się uciec.

https://nczas.com/2022/10/16/masakra-na-poligonie-w-rosji-to-sprawka-muzulmanow/

===

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika jony V

Pomyśl tą religie która

Pomyśl tą religie która promujesz. Narzucili siłą całej europie wcześniejsze pokolenia zarządców satanistów. A teraz ty jak frajer narzucasz innym. Religie która służy władzy satanistów nadal. Dlaczego sądzisz że od nich wyszła dobra religia która cie zbawi? Bo jedynie co zrobiła ta religia to zbawiła cię od myślenia.

Portret użytkownika Q.

Zawsze gdzieś jest jakaś

Zawsze gdzieś jest jakaś wojna... w ciągu minionego stulecia nie było ani jednego roku bez wojny. Nie warto zatruwać sobie umysłu wojenną retoryką - szkoda na to zdrowia i czasu jaki nam pozostał. Każdy dzień może być twoim ostatnim.. jak chcesz go przeżyć ?

Portret użytkownika ba

Chcą żyć w demokracji a są

Chcą żyć w demokracji a są oszustami intelektualnymi , bo zabraniają innym sie wypowiadać , nie odpowiadają ci moje wpisy, to ich nie czytaj,  tak jak ja nie czytam twoich , na tym polega demokarcja , ze każdy ma prawo sie wypowiedzieć !

Jana 8: 32  i poznacie prawdę,+ a prawda was wyzwoli”.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Strony

Skomentuj