USA przygotowują się na wojnę w przestrzeni kosmicznej

Kategorie: 

Źródło: GPS.gov

Stany Zjednoczone bardzo poważnie traktują przestrzeń kosmiczną i uświadamiają sobie, że przyszła wojna może rozpocząć się od ataku z kosmosu. W Siłach Powietrznych USA znajdują się dwie eskadry "Kosmicznych Agresorów", którzy przygotowują armię na wypadek rozpoczęcia konfliktu poza Ziemią.

 

26 i 527 Eskadra Kosmicznych Agresorów stacjonują w Bazie Sił Powietrznych Schriever niedaleko miasta Colorado Springs w stanie Kolorado. Jednostki te odpowiedzialne są za szkolenie amerykańskiej armii w taki sposób, aby Stany Zjednoczone potrafiły obronić się przed potencjalnym atakiem z kosmosu.

 

Tzw. Kosmiczni Agresorzy odgrywają rolę napastników, symulują różne rodzaje ataków z przestrzeni kosmicznej a główne zadanie polega na rozwinięciu możliwości obronnych. Ponadto, jednostki te przygotowują armię USA na wypadek wybuchu wojny na powierzchni Ziemi w sytuacji gdy korzystanie z systemu GPS czy satelit komunikacyjnych jest niemożliwe.

 

Zdolności ofensywne i obronne Stanów Zjednoczonych są niemal całkowicie zależne od systemu GPS, który składa się z 31 satelitów, umieszczonych na orbicie okołoziemskiej. W przypadku zniszczenia technologii kosmicznej może okazać się, że USA nie będą w stanie prowadzić działań wojennych. W ostatnich latach amerykańskie wojsko zwraca wyraźną uwagę, że Chiny i Rosja opracowują broń antysatelitarną, co oznacza, że przyszły konflikt może toczyć się również w kosmosie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

W "poczynaniach" ussraela

W "poczynaniach" ussraela widać zesraństwo parchów, którzy wiedzą, że jak powychodzi co oni tam uprawiali za rytuały, to mają przerąbane. Kalkstein też najbardziej zesranym prezydentem, w/g borowików. Wychodzi na to, że oni się już zabezpieczają na poczet przyszłych grabieży w świetle "demokracji". I kto ich prosił o wprowadzenie demokracji? To, jak widać w wykonaniu parchów ussraela, w/g nich najlepszy ustrój na planecie. Tylko nikogo nie pytają, czy ktoś chce ich demokrację. Wojownicy kosmiczni się znależli. Mam nadzieję, że jakby odpalili coś w Kosmosie, to pojawią się przedstawiciele bardziej rozumnych cywilizacji ze swoją techniką i pokażą parchom, że na kosmos są za ciency i rozpirzą ussmańskie narzędzia zagłady z kosmosu.

Poza tym, to głupie opierać całą strategię działania na jednej technologii, jeszcze nie sprawdzonej zresztą w warunkach bojowych. Wystarczy postrącać ussmańskie satelity i wielka armia leży i kwiczy. Już sobie wygodnie z faszyngtonu nie postrzelają do bezbronnych tambylców.

Ależ tym gnojom się wpier... należy za całokształt ! Jak mało komu !

4205

Portret użytkownika Zenek ;)

Po pierwsze nie tylko uSSa

Po pierwsze nie tylko uSSa ale także i roSSja i inne kraje związkowe HITLERwealdu się szykują na wojnę w kosmosie

z POWRACAJĄCYM na ziemię CHRYSTUSEM

czego móżdżki padających na ryje przed nierządnicą maryją i jej koziomordym żydkiem jezusem (jozue vel maschiach) katolstwo nie jest w stanie ogarnąć swoim pojmowaniem.....

ale może to i dobrze bo wybuchnie kolejna wojna (którą po latach znowu opiszą jako kolejny "potop") i w jej rezultacie ponownie na planecie zostanie z 5 milionów Lahów czyli Polaków jacy się NIE SK...ÓR...WILI FROTEROWANIEM jęzorami POSADZEK przed murzyńskim voddoistycznym mzimu maryja i jakieś niedobitki inostrańców... czyli nieco białych i nieco żółtych.... dla ich śmiesznej mowy....

czyli w całości jakieś 15 milionów...... wybranych..... dość godnych by uczestniczyć w budowaniu RAJU... na plancie już wolnej od jakiekolwiek bytności pustynnych hitlerowców zwanych żydami i ich "braci" w nazizmie znanym jako judaizm.

I tak się wypełnią słowa Apokalipsy św Jana...... kolejną zagładą "reptozaurów".....

Portret użytkownika inzynier magister

na razie sataniści z

na razie sataniści z eurokołchozu wypowiedzieli wojnę energetyce polskiej ! "Jest szansa, by unijny „zimowy pakiet energetyczny” został zablokowany. Rozwiązanie zadałoby śmiertelny cios polskiej energetyce węglowej, ale znaleźliśmy sojusznika przeciw pomysłom Brukseli. O sprawie informuje „Nasz Dziennik”.Polskie stanowisko w sprawie „zimowego pakietu energetycznego” popierają inne państwa Unii Europejskiej.– Rozpoczęliśmy rozmowy z poszczególnymi krajami członkowskimi, wyglądają one pozytywnie. Ale zobaczymy, na ile deklaracje przełożą się na konkretne decyzje – powiedział cytowany przez „ND” wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.Jak wyjaśnia dziennik, wejście w życie rozwiązań oznaczałoby śmierć polskiej energetyki węglowej. Najgorszy jest zapis o limitach emisji CO2 przez elektrownie. Postawione przez Komisję Europejską wymagania oznaczają, że elektrownia może produkować najwyżej 550 gram dwutlenku węgla na każdą kilowatogodzinę prądu.Takie standardy całkowicie dyskwalifikują elektrownie węglowe, czy to korzystające z węgla kamiennego czy też brunatnego. I to nawet gdyby zastosowano najnowsze technologie oczyszczające spaliny.Gdyby lansowane przez UE rozwiązanie weszło w życie, to Polska nie mogłaby budować nowych siłowni, a te obecne funkcjonujące należałoby zamknąć.Rząd RP sprzeciwiał się takiej wersji rozwiązań, ale Brukselscy biurokraci nie wsłuchali się w głos z Warszawy.http://www.pch24.pl/unia-zlikwiduje-polskie-elektrownie--pojawilo-sie-dla-nas-swiatelko-w-tunelu-,51829,i.html#ixzz4iB4qrMiF

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika dd

I bardzo dobrze.

I bardzo dobrze.

Najbezpieczniej byłoby gdyby wojny prowadzili między sobą zwaśnieni osobnicy daleko od naszej planety - czyli gdzieś w kosmosie. Jedyna uwaga - to żeby nie uszkodzić układu słonecznego. Bo i tak całość dotyczy tych na górze, reszta to mięso armatnie.

Skomentuj