USA planują stworzyć „ściśle tajny” myśliwiec F / A-XX do lat trzydziestych XXI wieku

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Budżet Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych na rok fiskalny 2024, który jeszcze nie został zatwierdzony, obejmuje wniosek o prawie 1,53 miliarda dolarów na opracowanie myśliwca nowej generacji, znanego jako F/A-XX.

 

 

F/A-XX jest częścią głównego programu Marynarki Wojennej Next Generation Air Dominance (NGAD), którego nie należy mylić z inicjatywą Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych o tej samej nazwie. Nie jest do końca jasne, co dokładnie obejmuje program NGAD Marynarki Wojennej, ponieważ jest sklasyfikowany. Jednak dokument Navy Aviation Vision opublikowany w 2021 roku zawiera pewne informacje, w tym, że nowy myśliwiec F/A-XX zastąpi F/A-18E/F Super Hornet w latach trzydziestych XXI wieku.

 


Dokładnych cech samolotu nie podano, ale zaznacza się, że będzie miał większą prędkość i zasięg niż Super Hornet, a także będzie pełnił rolę koordynatora różnych dronów, które będą przenosić sprzęt walki elektronicznej, służyć jako centra łączności i pełnić inne funkcje.

 


Należy również zauważyć, że wnioskowana kwota na przyszły rok Marynarki Wojennej to tylko 5% całkowitego budżetu, jaki planuje się przeznaczyć na stworzenie F/A-XX.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Annakanet

Zazwyczaj jestem odporny na

Zazwyczaj jestem odporny na niskie wibracje czytająć pewne kometarze czy odpowiedzi.. hmm.. wiekszosc niestety pogarsza Mój stan energetyczny ( co jest lekko zamucające). Poziom i dostep do wiedzy którą wiekszość osób tutaj udostepnia jest INFORMACJĄ SPREPAROWANĄ. Wszystko opiera sie na wiedzy "mglisto-gęstej" przestrzeni nisko-wibracyjnej i jest jak zataczające sie koło z brakiem wyjscia lub wejscia. Prawdziwa wiedza i informacje na temat autettycznych przyszłych zdarzen jest i tak jedną wielką zmienną i znajduje sie po za przestrzeniami nisko-wibracyjnymi. Gdybanie na temat upadku cywilizacji, wojen, czy zabijania słownie innego własnego brata czy siostry(np w kometarzach) jest karygodne w przestrzeniach wysoko-energetycznych (świat lepszy pośmiertny). Wygląda to troche jak samobójstwo energetyczne włąsnych powłok.. To My tworzymy świat za pomocą mysli, co myślimy to wysyłamy i kreujemy, tworzymy . Myśle wiec ze róznica poziomu wypowiedzi pod wzgledem wyzszej nam słabo dostepnej PRAWDZIIE Informacyjnej jest jak 1 do 10. Skupienie sie na sobie i tworzeniu własnej przestrzeni(pola zmian) , by pozyskiwać autentyczną wiedze o prawdzie i co trzeba tu zrobic,  jest tylko małym kluczem do zrozumieniu gdzie sie zyje , Kim sie tak naprawde jest i co trzeba zrobic aby zmieniać siebie i mały swój swiat na lepsze. Spojrz na siebie jak na nie oszlifowany diament, pomyśl ile czasu potrzebujesza aby go oddnowic jeśli dojdziesz do swoich małych przemyślen zabieraj sie do pracy a po czasie uzyskasz efekty o których jeszcze nigdy nie sniłeś!. Zbuduj Człowieczenstwo w sobie a nikt Ci tego nie odbierze:)

Portret użytkownika RhumekFr

Oj tam. Tyle to oni sobie

Oj tam. Tyle to oni sobie moga rownie tajnie dodrukowac w ciagu godziny, i tez bedzie tajnie do 2030, No chyba ze tajnie przeprowadza nowe wybory, jak bedzie tajnie to bedzie fajnie i dalej i szybciej poleci. A co i komu to juz zupelnie inne zagadnienie.

Prosze, w mojej wypowiedzi nie szukac miedzy wierszami a tym bardziej drugiego lub trzeciego dna. Zaczynamy od piatego.

Radosnego popoludnia zycze oraz podobnej tworczosci.

Portret użytkownika Wiktor Wektor

Ty możesz sobie to napisać a

Ty możesz sobie to napisać a oni mogą to zrobić, bo mają wiedzę, dostęp do odpowiedniego zaplecza technicznego i (prawie) nieograniczone fundusze. A tak wogóle już dawno to zrobili tyle, że projekt jest objęty ścisłą tajemnicą jak to z każdym wykraczającym poza "nasze czasy" wynalazkiem bywa. A na dokładkę odpowiednie rozwiązania techniczne są już opatentowane, na wypadek gdyby ktoś inny chciał coś takiego wyprodukować i na tym nieźle zarobić. I to już nie jest tajemnicą.

Portret użytkownika Oktopus

Konkurencja nie śpi, co do

Konkurencja nie śpi, co do tego czasu wyprodukują Rosjanie i Chińczycy? Ale tak naprawdę po co? Czy potrzebne są wojny? Kto na tym zarabia? Czy nie można przeznaczyć tych pieniędzy na pożytecznie cele? Jak tak dalej pójdzie to kiedyś dojdzie do konfliktu na skalę światową i wtedy zwycięzców nie będzie. Natomiast Rothschildy Bideny itp. Zdechną w swoich bunkrach zanim zobaczą kiedykolwiek światło słoneczne. 

Portret użytkownika Endymion

Koniec żartów. Popisaliśmy,

Koniec żartów. Popisaliśmy, pośmialiśmy się, ale ile można? Mówię KONIEC!

Nastał czas rozliczeń. Podstawowym pytaniem jest, czy potrafisz zabić?

Dwie lodówki pełne kominiarzy wchodzące do mnie do domu o 6:00 jest inną opcją jak 100,000 luda na ulicy i 50 lodówek wraz z trzema armatkami wodnymi. 

Po co nam wojna domowa????

Jest "pan" wladza, ma pałkę i pistolet.. a to zwykły debil jest! Kundel wykonujący zasady, gnębiący Naród bez refleksji. 

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Endymion

Dzięki, że wydałaś na mnie

Dzięki, że wydałaś na mnie 30zł, ale to są bezsensownie wydane pieniądze. Ja wiem kim jestem, do końca nie wiem dokąd zmierzam. Wiem, że jest jakiś cel mego istnienia. Spokoluz ma rację, że to SI i programik napisany przez człowieka używający matemetyki (kabała to też matemetyka). Inernetowa wyrocznia?? hehe.. a potem zdziwienie, że jakaś Polka pozbyła się całych oszczędności wdając się w wirtualny romans z generałem USArmy, co to znalazl Złoty Pociąg pod piramidą..

Jednak coś w tym prawdy jest, co "wyrocznia przemówiła". Potrafę zarządzać i organizować ludziom pracę, pod warunkiem, że mam pod sobą grono profesjonalistów. Jak mam pod sobą leserów migających się od pracy, nie potrafię zagonić ich prezesowi, nie mam mentalności kapusia. W pracy są znajome twarze, a nie koledzy, a ja tej zasady nie trzymam się i zbytnio wchodze w relacje międzyludzkie. Gdy dwóch pracowników pobiło się, to zamiast wywalić ich na zbity ryj za bramę stałem się negocjatorem, a oboje zachowywali się nieprzystając do norm jakichkolwiek. 

Ja rozkazów nie toleruję, z tego powodu w służbach mundurowych nie zobaczą mnie. Ja w firmie wprowadziłem formułę "proszę, dziękuję". Zakapiory całe wytatuowane podporządkowali się mi, a ja zamiast "zapierda.j głupi ch.u" potrafiłem zarządzać ludźmi. Klienci firmy widząc standardy, które wprowadziłem, czyli "dziękuję i proszę", wariowali, było to dla nich nie do pomyślenia, że w tak specyficznym środowisku panują zasady kultury niczym w banku. Byłem dla chłopaków niczym ojciec, jedyny potrafiłem postawić się prywaciarzowi jeżdąacemu autem za 0,5mln zł, aby zadbał o ludzi (woda, odzież robocza), mnie już praktycznie nie ma tam, ale szacunek ludzi ulicy pozostał i to mnie cieszy. Czasem tam wpadnę po jakąś "rentę" i wtedy wszyscy przychodzą do mnie i witają serdecznie. Szef to frajer, ludzi zatrudnia na czarno, nawet do lekarza nie mogą iść, bo nie mają ubezpieczenia. 

Czy jest w Polsce jakaś intytucja, która w imieniu PIP, ZUS, US, BHP zrobiła by w tej firmie porządek? niestety z tego co mi wiadomo, NIE MA! Sad

takich firm są tysiące, ale nikt z tym nic nie robi..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Medium

Skarbie, nie wydałam

Skarbie, nie wydałam pieniędzy. Ten obraz jest bezpłatny, dopiero za interpretację trzeba płacić.

Mogę Ci napisać, że pokazany heksagram to najbardziej żeńska energia z całej palety 64 heksagramów I Ching, czysta żeńska energia.

Jak wygląda żeńska energia - sam piszesz obrazowo. Moje gratulacje, najszczersze gratulacje!

Czyli wpadasz tu, żeby się odreagować?

Obejrzyj sobie shorty z tego kanału, krótkie i ciekawe:

https://www.youtube.com/@legalna2rp

P.S. Rzuciłam okiem na zarejestrowany obraz ponownie i znalazłam, że numer wyniku jest następujący: 888888, mocne Smile

Może Cię zainteresuje, choć dość trudne: UKRAIŃSKA ZAGŁADA POLSKIEGO ROLNICTWA.

Strony

Skomentuj