USA ostrzega przed zamachami islamistów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański Departament Stanu wystosował ostrzeżenia dla obywateli amerykańskich, którzy zamierzają podróżować po Europie w zbliżającym się okresie świątecznym. W tym okresie istnieje ich zdaniem, większe niż zwykle prawdopodobieństwo wystąpienia zamachów terrorystycznych.

 

Wyszczególniono, aby zachować szczególną ostrożność podczas zwiedzania świątecznych jarmarków. Zalecono ostrożność w czasie imprez masowych pod gołym niebem. Zwrócono również uwagę na konieczność zachowania ostrożności w restauracjach, hotelach i komunikacji publicznej. Dano do zrozumienia, że źródła wywiadowcze wskazują na to, iż w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, może dojść do zamachu na skalę tego z Nicei czy Brukseli.

Jako podstawę do alarmu Amerykanie przedstawiają "wiarygodne informacje", które wskazują na to, że bojownicy islamscy przygotowują się do kolejnej fali terroru. Jako kraje szczególnie narażone na islamski terroryzm Departament Stanu USA wymienia Belgię, Francję i Niemcy, które z trudem panują nad milionem islamistów wpuszczonych na zaproszeni pani Kanclerz Angeli Merkel.

 

Zalecenia odnośnie ostrożności sa oczywiście słuszne, ale w praktyce są nie do zrealizowania. Będąc w Paryżu czy Londynie nie sposób po prostu cały czas obserwować wszystkich, których można uznać za zagrożenie. W pewnym momencie, będąc na zachodzie, większość ludzi przestaje na to zwracać uwagę, aż do momentu gdy po prostu trzeba uciekać. Można jedynie liczyć na szczęście.
 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

(Ban - Cosiek)

Portret użytkownika BigStan

Jeżeli przez przypadek

Jeżeli przez przypadek powtórzę czyjś komentarz, proszę wybaczyć, jednak jeżeli dobrze się przypatrzymy ruchowi przemieszczania ludności i ich sponsorów, wyjdzie nam że za tym wszystkim stoją USRAELSKIE ścierwojady dążące w swoich poczynaniach do rozpętania wojny między Chrześcijaństwem a Islamem ( ten ostatni podobnie jak Judaizm ma nas za bydło które można bezczelnie doić i mordować w imię wyższej wartości ) po czym wprowadzi się jedną uniwersalną religię i pozostałe przy życiu zaczipowane bydło będzie jej wyznawcami.

Portret użytkownika inzynier magister

Jest OFICJALNE potwierdzenie

Jest OFICJALNE potwierdzenie że szczepionki są trujące a może nawet uśmiercają !!!! "Cenzura zamiast merytorycznej debaty na skomplikowany temat? Takie rozwiązanie zaproponował szef Naczelnej Izby Lekarskiej w odpowiedzi na emisję publicystycznego talk-show „Studio Polska” na antenie TVP Info. Program poświęcony był negatywnemu wpływowi szczepionek na zdrowie pacjentów.Maciej Pawlicki, jeden z prowadzących cykliczną audycję napisał we wtorek na swoim profilu w serwisie społecznościowym: „Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i podziękowania za ‘odwagę, uczciwość, profesjonalizm, rzetelność, przełamanie tabu milczenia’ skierowane do nas po programie "Studio Polska" na temat Niepożądanego Efektu Poszczepionkowego (NOP). To słowa dla całej Ekipy SP, przekazałem je Koleżankom i Kolegom. Mam natomiast ogromną prośbę: jeśli uznajecie Państwo, że ten program Studio Polska byt ważny, potrzebny i rzetelny - piszcie to proszę na stronie www.tvp.pl tam, gdzie jest kontakt z widzami. To ważne, bo szef Naczelnej Rady Lekarskiej właśnie zażądał od Prezesa TVP natychmiastowego zaprzestania emitowania tego rodzaju programów i usunięcia ich ze stron TVP”. http://www.pch24.pl/czy-o-szczepieniach-nie-mozna-dyskutowac--tak-uwaza-prezes-naczelnej-izby-lekarskiej-,47566,i.html#ixzz4QlaRInWE

Wreszcie coś troszkę TVP zaczęła robić ! Bo już myślałem że całkiem eNWOwsko sflaczała ! Jak się boją debaty to znaczy szczepionki są trującym środkiem wyludniania oraz powodowania autyzmu i choroby downa !!! eNWOwcy z izby lekarskij się wystraszyli że szok ! Soros płaci soros wymaga !

Ilu powinno być Polakow w Polsce ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZnteLKME_EQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Has$

Minister zdrowia Radziwił

Minister zdrowia Radziwił najgorzej maskuje gre na rzecz NWO. Przy temacie leczniczej marysi jego słowa: ,,nie ma badań,, podwarzył jego własny wice minister. Po tej pacynce najbardziej widać że ktoś ciagnie za sznurek !

 

ps:cały czas się zastanawiam czy są już listy prospekcyjne, komentujacych na niezaleznych mediach ?

Strony

Skomentuj