USA oskarża Rosję o utrzymywanie u władzy Prezydenta Bashara Assada

Kategorie: 

csmonitor.com

Amerykańska Sekretarz Stanu, Hilary Clinton wezwała, aby Rosja wsparła w końcu planowaną operację zmiany władzy w Syrii. Dała do zrozumienia, że ostateczne rozwiązanie kwestii syryjskiej jest w tej chwili blokowane tylko przez Rosję.

 

Clinton nie przebierała w słowach i wprost oświadczyła, ze Rosjanie są odpowiedzialni za utrzymanie u władzy Bashara Al Assada. Oświadczyła, że USA będzie próbowało perswadować Rosji wspieranie władz Syrii wskazując na konsekwencje takiego kroku, jakim jest wybuch regionalnej wojny, krwawego konfliktu.

 

Rosjanie zwykle nie reagują dobrze na takie połajanki zwłaszcza z ust wciąż traktowanych przez nich jak rywal Stanów Zjednoczonych. Rosyjskie wsparcie Syrii i Iranu działa odpowiednio dolegliwie i jak się okazuje wstrzymuje skutecznie akcje militarne na większą skalę. Któregoś dnia jednak ktoś w tej "grze w pokera" powie sprawdzam i wtedy się przekonamy czy Amerykanie wypchną Rosję czy wręcz przeciwnie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jakubex

Podobno miniatura kuli

Podobno miniatura kuli ziemskiej jest umieszczona w czarnych klockach ortodoksów, które to mają pod jarmułkami podczas modlitw. Nam pozostaje się tylko pomodlić, aby nie do końca ich modlitwy się spełniły.

Portret użytkownika Ziutek

pajac parchatych mlaszcze, że

pajac parchatych mlaszcze, że syrie chcą położyc... a chcą parchy położyć bo Syria ma umowie z Iranem o wzajemnej pomocy w razie ataku i najlepsze jest to, że syria posiada tyle rakiet krótkiego zasiegu, ze parcha wycięliby w pień dlatego tak bardzo im zależy na "spacyfikowaniu" Syrii by moc swobodnie najechać na Iran

Portret użytkownika onelove

Zostales kiedys zdradzony

Zostales kiedys zdradzony przez osobe ktora szczerze kochales ? Nie to sie nie wypowiadaj dopoki nie doswiadczysz nie wiesz jak to jest a jak doswiadczysz i przezyjesz ten bol z tym zwiazany to juz napewno nie masz ochoty zartowac w ten sposob. Ale czlowiek taki jest dopoki sam nie przezyje nie uwierzy.

Portret użytkownika baca

he he he Onelove - Ty kurka

he he he Onelove - Ty kurka wodna romantyk jestes, normalnie nie moge?
chlopie Ty za przeproszeniem bredzisz mi o jakiejs jednej jedynej prawdziwej milosci a ja leze wlasnie na plazy nad atlantykiem wokolo plasają toples laseczki a moje jedyne zmartwienie to: "której by tu dzis zrobić mammografię?"
Twoje rozterki duchowe sprawily ze aż mi szczęka opadla, czlowieku!
masz problem z kobietami?
wejdz na lover.pl odrob dla wpawy kilka lekcji i zapomnij o klopotach - duzi chlopcy raz dwa Ci sieroto pomogą - szczerze za darmo i bez zadnego nabijania sie - nie ty pierwszy jestes ofermą i nie ostatni.
odwiedz te strone a bedziesz rwal dupeczki tasmowo i sam sie z siebie kiedys smial jaki wczesniej byles... naiwny.
 

 

Strony

Skomentuj