USA nawołują do rewolucji w Iranie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W sobotę, w Iranie odbyła się parada wojskowa, w trakcie której czterej zamachowcy zaczęli strzelać do ludzi, zabijając około 25 osób. Tego samego dnia, w Stanach Zjednoczonych odbyła się konferencja, na której otwarcie wezwano irańskie społeczeństwo do zainicjowania rewolucji i obalenia rządu w Teheranie.

 

Rudy Giuliani, były burmistrz Nowego Jorku a obecnie doradca ds. cyberbezpieczeństwa i jeden z osobistych prawników Donalda Trumpa uczestniczył w szczycie, który zwołała Organizacja Społeczności Irańsko-Amerykańskich. Polityk stwierdził, że Irańczycy prędzej czy później obalą swój rząd, a nadchodzącej rewolucji sprzyjają nałożone sankcje, które poważnie szkodzą gospodarce Iranu i potęgują niezadowolenie społeczne.

 

Rudy Giuliani wyraził nadzieję, że rewolucja będzie miała charakter pokojowy. Tymczasem władze Iranu oskarżają Stany Zjednoczone, Izrael i kraje arabskie o kierowanie antyrządowymi demonstracjami. To oczywiste, że rewolucja nie będzie miała charakteru pokojowego – z pewnością nastąpi rozlew krwi, który może zapoczątkować wojnę i destabilizację, które rozleją się po całym Bliskim Wschodzie.

W sobotniej konferencji w Nowym Jorku wzięli również udział przedstawiciele Narodowej Rady Oporu Iranu. Powstała w Paryżu organizacja jest określana mianem „rządu opozycyjnego na uchodźstwie”. Stany Zjednoczone nie tylko nawołują do przewrotu, ale chcą też, aby wspomniana organizacja zwyczajnie przejęła kontrolę nad Iranem.

 

Wyobraźmy sobie, że niewielka grupa polityków ucieka z Polski do Niemiec, skarży się na zamordyzm w naszym kraju i tworzy organizację, którą nazywa „polskim ruchem oporu”. Instytucja ta jest następnie głośno popierana przez państwa wrogo nastawione wobec Polski, a następnie nakładane są sankcje, czego konsekwencją jest kryzys gospodarczy, niezadowolenie społeczne i demonstracje, którymi kierują zagraniczni agenci. Dokładnie w takiej sytuacji znalazł się Iran.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

To co robią terroryści z

To co robią terroryści z Waszyngtonu, to kopia akcji z 1953 roku, kiedy obalali w Iranie Mohammada Mosaddegha... Chcą zwyczajnie postawić swoją marionetkę na stołku w Teheranie, by położyć łapy na irańskiej ropie!!!
Ale ich pycha pogrzebie ich w pi.du! A w jaki sposób? Otóż to pseudo mocarstwo właściwie nigdy nie walczyło z żadnym liczącym się przeciwnikiem!!! Jankesi mają problem, bo z fotela hegemona światowego stąciły ich niadawno Chiny! Tak! Jakby ktoś jeszcze nie miał tej świadomości, to Chiny są od niedawna najpotężniejszym mocarstwem świata! Żeby wyhamować Chiny, jankesi muszą odpuścić Europę i Bliski Wschód... W przeciwnym razie ich pycha i nadmierna pewność siebie, zgubi ich na 200%! I tak będzie, bo te durne chciwe jankeskie zwierzęta (przepraszam prawdziwe zwierzęta), są sobą tak zafascynowane i tak zaślepione swoją pseudo potęgą, że nawet nie zauważą zbliżającego się końca!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika FM

Dobry to czas abyśmy noże

Dobry to czas abyśmy noże zamienili na wiare w Jezusa to jest pewniejsze.Tego kogo on miłuje ochroni.  W Nagasaki nie wiem może w Hiroszimie bomba atomowa nic nie zrobiła mnichom czy zakonnikom franciszkańskim choć eksplodowała nad ich głowami .I żaden nie miał choroby popromiennej-daje do myślenia.Panie Jezu udziel mi takiej wiary. Amen .  Pozdrawiam.

 

Portret użytkownika Kropiciel

 znow sowiecka a teraz

 znow sowiecka a teraz ukrokacapska i nadal trwajaca okupacja Polski przez obcy i wrogi nam narod zydowski. Tak to twoj mityczny Jezus Chrystus nas ratowal. Modlmy sie wiec do Jezusa; tak, do Yody, Swiatowida, Baala i Allacha tez. Skutek bedzie takisam. Te zydowskie legendy sprzed 2000 lat nic nam nie pomoga. Nie ma zadnego Jezusa ani Maryi. To jest fikcja. To zawszebyla fikcja wymyslona po to by zniewolic ludzkosc. Jest okupacja naszego kraju. Pomoc nam tylko moze pracowity, zwarty i uswiadomiony polski narod, zdrowa polska ekonomia, silny polski przemysl i potezna polska armia. Modl sie. Klep paciorki. Takie dostaniesz wyniki:

1.bp.blogspot.com/-IvR-AtbeTdk/WtqyWtY9vmI/AAAAAAAAP4I/zXML8OIAKHcCVvpy29Ot-KJKYuxyL1AygCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland

%2B%252818%2529.jpg

4.bp.blogspot.com/-Ipwq6YnI3fI/WtqyXAJnZhI/AAAAAAAAP4M/kqIRwv0M0Ks91gq5An7K8jRfGj2Rv6LBwCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland

%2B%252819%2529.jpg

Portret użytkownika Gino Corleone

Wara- śmara. Osoby

Wara- śmara. Osoby interesujace sie amatorsko tradycja slowianska traktuja bogow slowianskich na wzor katolicki albowiem innego wzoru nie maja. Osoba zwiąca sie 'Aria' zapewne do takich postkatolickich slowianofilow nalezy. Swarozyc nie odpowie na proszalne modly na wzor katolicki bo uosabial zbawienie lub wybawienie i kojarzony byl z zywiolem ognia. W Sanskrycie 'svarga' oznacza dostarczenie raju lub zbawienia a tego z kolei w medytacyjnej jodze Czandali dostepuje sie przez praktyke wewnetrznego ognia (Medytacja Krotkiego A, Pięć jog Naropy, Tummo, Czandali, itp. ( www.thewayofmeditation.com.au/blog/revealing-the-secrets-of-tibetan-inner-fire-meditation/ )). Religia staroslowianska nie byla pokojowa i sielska jak to dzis naiwni slowianofile mysla. Kaplani slowianscy skladali swym bogom ofiary z zywych ludzi, ktorych mordowano na obiate. "... I poczal Wlodzimierz panowac ...i wystawil posagi na wzgorzu...Peruna drewnianego a glowa jego srebrna a was zloty i Chorsa i Dazboga i Striboga i Siema i Rgla i Mokosz i ofiarowali im zowiac ich bogami i przywodzili syny swoje i corki i ofiarowali i splamili ziemie ofiarami swemi i splamila sie krwia ziemia...i to wzgorze..." (Alexander Bruckner, "Mitologia Polska", Warszawa, Biblioteka Polska, 1924, str. 40-41, za "Kronika Nestora", 980 r. NE).  Pewną sprawą jest, iz modly zanoszone do Swiatowida nie wplyna na rozwoj wypadkow w Iranie i w Polsce i wybuch rewolucji bo ich skutek bedzie ten sam co modly do Jezusa, Molocha, Hefajstosa, Joe Pesci i ducha Lumumby: nic, niente, nichts, nada, rien, zero. 

Portret użytkownika Max 1983

Ta, mam tylko wrażenie że USA

Ta, mam tylko wrażenie że USA to nie jest kraj który jak polegnie to po cichu i grzecznie przyzna ok skopaliście nam tyłki .Zmierzam do tego że ich koniec może oznaczac jakieś desperackie kroki np w kierunku wywołania wojny światowej jakiej na tej planecie jeszcze nie było.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Wszyscy myślicie, że państwo

Wszyscy myślicie, że państwo chińskie to potulny baranek, a ja wam mówię, że jeszcze będziecie tęsknić za hegemonią USA. Nie to, że USA jest fajne, ale uciekanie spod okupacji USA pod okupację państwa środka to jak przejście z deszczu pod rynnę. Angielskiego jednak łatwiej było nam się nauczyć niż chińskich krzaczków. W świecie zdominowanym przez państwo środka staniemy się obywatelami trzeciej kategorii. Chińczycy bardzo szybko zaczną transferować z Europy całe bogactwo, tak, że to my będziemy pracować za miskę ryżu. Będziemy eksploatowani do cna.

Portret użytkownika Max 1983

Ja nie jestem miłośnikiem ani

Ja nie jestem miłośnikiem ani USA ani Chin ani Rosji.Uważam że Polska z każdym powinna wmiare dobrze żyć.Wiadomo że to trudne bo jest wiele sprzecznych interesów ,ale mając sprawnych polityków ,dobrą dyplomacje mozna grac na wielu fortepianach.Natomiast lizanie tyłka nigdy nie jest dobrym pomysłem na dyplomacje, a to obecnie robimy .

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika SurvivorMan

I właśnie cały cyrk polega na

I właśnie cały cyrk polega na tym, że Polacy widzą tylko albo, albo! Jak nie okupacja Brukseli czy USA, to już zaraz na pewno okupacja Rosji czy Chin... Tak jest ze wszystkim w tym kraju... Jak nie prawicowiec, to na pewno lewak! Jak nie z PO, to na pewno z PiS! Jak jakiś krytyk USA, to na pewno ruski agent!
Nikt nie chce ku.wa w tym odmóżdżonym kraju stanąć po środku, wyciągnąć swoje leniwe łapska, uruchomić mózg i czerpać jedną ręką z lewej, a drugą z prawej!
Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o geopolityce wie, że Euroazja to jedyny (z geopolitycznego punktu widzenia) kontynent na świecie, a reszta nic nie znaczy!!! I kto zatem umie się ułożyć w Euroazji, ten ma dobrze!!!
Kto wpadł na ten durny pomysł, żeby Polskę widzieć zawsze jako wasala!?!? I jeszcze tym ludzi pozarażał...
Nikt niemal nikt w tym kraju pojęcia nie ma czym jest polski interes narodowy (nie mylić z jakąś wyimaginowaną "racją stanu")!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika SurvivorMan

Oczywiście masz rację...

Oczywiście masz rację... Dlatego tak ważne jest, aby Polska nawet będąc w sojuszu z USA, na boku pracowała nad swoim własym interesem narodowym... Niestety polskojęzyczny rząd w Warszawie trzyma się mocno swojego amerykańskiego pana i ewidentnie chce polec razem z nim! Różnica będzie tylko taka, że tu będzie krew, śmierć i zniszczenie, a im nawet jedna dachówka z budynku z tej okazji nie spadnie... 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Max 1983

Jak wiesz wczesniejsza ekipa

Jak wiesz wczesniejsza ekipa robiła USA "Łaskę"ta obecna stwierdziła ze to zbyt mało i postanowiła rowek wylizać.A przy okazji jeszcze robimy co możemy by niszczyć relację z Unią i od lat brykamy Rosji.A to już totalny debilizm bo sojuszników można mieć(choć czy jak liżesz komuś dupsko to jestes jego sojusznikiem?)ale warto mieć ich kilku, bo wystarczy że się prezydent w "Bałym domu"zmieni i już po "Fort Trump"a  Rosja jak była obok nas na mapie tak pozostanie, a Unia (choć moje zdanie o  niej w ostatnich 2 latach się bardzo pogorszyło)też nadal jest organizacją do której należymy i o jakieś względne relacje należy dbać.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika T. Wysocki

"... ich koniec może oznaczac

"... ich koniec może oznaczac jakieś desperackie kroki np w kierunku wywołania wojny światowej jakiej na tej planecie jeszcze nie było..." Ta wypowiedz Maxa zabrzmiala znajomo bo niedawno czytalem na ZNZ czyjs cytat z "Protokolow Medrcow Syjonu" a potem caly ich tekst na zacytownej witrynie. Oto podobienstwo: "...Prorocy zaś zapowiedzieli nam, że wybrani jesteśmy przez samego Boga do panowania nad światem. Bóg dał nam genialność, byśmy mogli uskutecznić to zadanie. Gdyby obóz przeciwny był genialny, wówczas mógłby walczyć z nami... Walka byłaby bezlitosna, jakiej jeszcze świat nie widział..." (Protokol V § 4, www.zbawienie.com/pms.htm ) W "Protokolach" zwracaja uwage nastepujace elementy: a. plan calkowitej kontroli nad prasa obecnie rozszerzony na radio, telewizje i internetowe sieci spoleczne oraz YT  (Prot. XII  § 3); plan zatruwania gojow przez szczepionki i oslabiania ich nedza i glodem (Prot. X § 18); plan demoralizacji gojow przez pornografie i wstretna literature, obecnie rozszerzony na filmy, telewizje i internet (Prot. XIV § 4); juz wdrozony plan usuniecia klasycyzmu, greki, laciny i studiow historii starozytnej z oswiaty aby narody nie kojarzyly wydarzen wspolczesnych z analogicznymi wydarzeniami historycznymi, czerpiac z tego niepozadana madrosc (Prot. XVI § 3). Mozna zauwazyc, ze wbrew pomowienim PMS o plagiaryzm i fantazje dzielo to zawiera tresci jako plany, ktorych realizacje widac w dobie obecnej. Protokoly nawoluja takze do zwalczania niezaleznych materialnie klas spolecznych. Rozszerzajac ten cel na geopolitke, niezaleznosc ekonomiczna Iranu, ani zadnego innego kraju, nie bedzie tolerowana przez Moce. Teraz wywoluje sie tam ferment lecz gdy to nie poskutkuje, spowoduje sie nastepny '11 wrzesnia', o ktory obwini sie Iran aby miec pretekst do zmasowango ataku na ten kraj, tak jak zrobiono to z Jugoslawia, Irakiem i Libia. Mozna przyjac, ze choc potrwa to bardzo dlugo, zamiary tych ciemnych Mocy aby ustanowic trwale panowanie nad swiatem gojow oparte na terrorze pod wladza krola z rodu Dawida nie udadza sie poniewaz jedyna niezmienna sprawa w naturze jest zmiennosc wszystkiego oraz wytwarzanie entropii przez kazdy zorganizowany system. Entropia nieuchronnie niszczy system, ktory ja wytworzyl (Druga Zasada Termodynamiki). Wspolczesny fizyk, matematyk i astronom Arthur Stanley Eddington w swym dziele "The Nature of the Physical World" (1927)" tak o tym napisal "...Zalozenie, iz entropia zawsze wzrasta ma nadrzedne polozenie wsrod praw Natury..." Tak wiec napasc na Iran trwale nie pomoze Mocom a jedynie przyspieszy realizacje ich planow, przyspieszy wytwarzanie entropii i przyspieszy koniec ich Akcji "Ziemia w Okowach" tak szczerze opisanej w "Protokolach".

Strony

Skomentuj