USA nawołują do rewolucji w Iranie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W sobotę, w Iranie odbyła się parada wojskowa, w trakcie której czterej zamachowcy zaczęli strzelać do ludzi, zabijając około 25 osób. Tego samego dnia, w Stanach Zjednoczonych odbyła się konferencja, na której otwarcie wezwano irańskie społeczeństwo do zainicjowania rewolucji i obalenia rządu w Teheranie.

 

Rudy Giuliani, były burmistrz Nowego Jorku a obecnie doradca ds. cyberbezpieczeństwa i jeden z osobistych prawników Donalda Trumpa uczestniczył w szczycie, który zwołała Organizacja Społeczności Irańsko-Amerykańskich. Polityk stwierdził, że Irańczycy prędzej czy później obalą swój rząd, a nadchodzącej rewolucji sprzyjają nałożone sankcje, które poważnie szkodzą gospodarce Iranu i potęgują niezadowolenie społeczne.

 

Rudy Giuliani wyraził nadzieję, że rewolucja będzie miała charakter pokojowy. Tymczasem władze Iranu oskarżają Stany Zjednoczone, Izrael i kraje arabskie o kierowanie antyrządowymi demonstracjami. To oczywiste, że rewolucja nie będzie miała charakteru pokojowego – z pewnością nastąpi rozlew krwi, który może zapoczątkować wojnę i destabilizację, które rozleją się po całym Bliskim Wschodzie.

W sobotniej konferencji w Nowym Jorku wzięli również udział przedstawiciele Narodowej Rady Oporu Iranu. Powstała w Paryżu organizacja jest określana mianem „rządu opozycyjnego na uchodźstwie”. Stany Zjednoczone nie tylko nawołują do przewrotu, ale chcą też, aby wspomniana organizacja zwyczajnie przejęła kontrolę nad Iranem.

 

Wyobraźmy sobie, że niewielka grupa polityków ucieka z Polski do Niemiec, skarży się na zamordyzm w naszym kraju i tworzy organizację, którą nazywa „polskim ruchem oporu”. Instytucja ta jest następnie głośno popierana przez państwa wrogo nastawione wobec Polski, a następnie nakładane są sankcje, czego konsekwencją jest kryzys gospodarczy, niezadowolenie społeczne i demonstracje, którymi kierują zagraniczni agenci. Dokładnie w takiej sytuacji znalazł się Iran.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

To co robią terroryści z

To co robią terroryści z Waszyngtonu, to kopia akcji z 1953 roku, kiedy obalali w Iranie Mohammada Mosaddegha... Chcą zwyczajnie postawić swoją marionetkę na stołku w Teheranie, by położyć łapy na irańskiej ropie!!!
Ale ich pycha pogrzebie ich w pi.du! A w jaki sposób? Otóż to pseudo mocarstwo właściwie nigdy nie walczyło z żadnym liczącym się przeciwnikiem!!! Jankesi mają problem, bo z fotela hegemona światowego stąciły ich niadawno Chiny! Tak! Jakby ktoś jeszcze nie miał tej świadomości, to Chiny są od niedawna najpotężniejszym mocarstwem świata! Żeby wyhamować Chiny, jankesi muszą odpuścić Europę i Bliski Wschód... W przeciwnym razie ich pycha i nadmierna pewność siebie, zgubi ich na 200%! I tak będzie, bo te durne chciwe jankeskie zwierzęta (przepraszam prawdziwe zwierzęta), są sobą tak zafascynowane i tak zaślepione swoją pseudo potęgą, że nawet nie zauważą zbliżającego się końca!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika FM

Dobry to czas abyśmy noże

Dobry to czas abyśmy noże zamienili na wiare w Jezusa to jest pewniejsze.Tego kogo on miłuje ochroni.  W Nagasaki nie wiem może w Hiroszimie bomba atomowa nic nie zrobiła mnichom czy zakonnikom franciszkańskim choć eksplodowała nad ich głowami .I żaden nie miał choroby popromiennej-daje do myślenia.Panie Jezu udziel mi takiej wiary. Amen .  Pozdrawiam.

 

Portret użytkownika Kropiciel

 znow sowiecka a teraz

 znow sowiecka a teraz ukrokacapska i nadal trwajaca okupacja Polski przez obcy i wrogi nam narod zydowski. Tak to twoj mityczny Jezus Chrystus nas ratowal. Modlmy sie wiec do Jezusa; tak, do Yody, Swiatowida, Baala i Allacha tez. Skutek bedzie takisam. Te zydowskie legendy sprzed 2000 lat nic nam nie pomoga. Nie ma zadnego Jezusa ani Maryi. To jest fikcja. To zawszebyla fikcja wymyslona po to by zniewolic ludzkosc. Jest okupacja naszego kraju. Pomoc nam tylko moze pracowity, zwarty i uswiadomiony polski narod, zdrowa polska ekonomia, silny polski przemysl i potezna polska armia. Modl sie. Klep paciorki. Takie dostaniesz wyniki:

1.bp.blogspot.com/-IvR-AtbeTdk/WtqyWtY9vmI/AAAAAAAAP4I/zXML8OIAKHcCVvpy29Ot-KJKYuxyL1AygCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland

%2B%252818%2529.jpg

4.bp.blogspot.com/-Ipwq6YnI3fI/WtqyXAJnZhI/AAAAAAAAP4M/kqIRwv0M0Ks91gq5An7K8jRfGj2Rv6LBwCLcBGAs/s1600/Invasion_of_Poland

%2B%252819%2529.jpg

Portret użytkownika Gino Corleone

Wara- śmara. Osoby

Wara- śmara. Osoby interesujace sie amatorsko tradycja slowianska traktuja bogow slowianskich na wzor katolicki albowiem innego wzoru nie maja. Osoba zwiąca sie 'Aria' zapewne do takich postkatolickich slowianofilow nalezy. Swarozyc nie odpowie na proszalne modly na wzor katolicki bo uosabial zbawienie lub wybawienie i kojarzony byl z zywiolem ognia. W Sanskrycie 'svarga' oznacza dostarczenie raju lub zbawienia a tego z kolei w medytacyjnej jodze Czandali dostepuje sie przez praktyke wewnetrznego ognia (Medytacja Krotkiego A, Pięć jog Naropy, Tummo, Czandali, itp. ( www.thewayofmeditation.com.au/blog/revealing-the-secrets-of-tibetan-inner-fire-meditation/ )). Religia staroslowianska nie byla pokojowa i sielska jak to dzis naiwni slowianofile mysla. Kaplani slowianscy skladali swym bogom ofiary z zywych ludzi, ktorych mordowano na obiate. "... I poczal Wlodzimierz panowac ...i wystawil posagi na wzgorzu...Peruna drewnianego a glowa jego srebrna a was zloty i Chorsa i Dazboga i Striboga i Siema i Rgla i Mokosz i ofiarowali im zowiac ich bogami i przywodzili syny swoje i corki i ofiarowali i splamili ziemie ofiarami swemi i splamila sie krwia ziemia...i to wzgorze..." (Alexander Bruckner, "Mitologia Polska", Warszawa, Biblioteka Polska, 1924, str. 40-41, za "Kronika Nestora", 980 r. NE).  Pewną sprawą jest, iz modly zanoszone do Swiatowida nie wplyna na rozwoj wypadkow w Iranie i w Polsce i wybuch rewolucji bo ich skutek bedzie ten sam co modly do Jezusa, Molocha, Hefajstosa, Joe Pesci i ducha Lumumby: nic, niente, nichts, nada, rien, zero. 

Portret użytkownika Max 1983

Ta, mam tylko wrażenie że USA

Ta, mam tylko wrażenie że USA to nie jest kraj który jak polegnie to po cichu i grzecznie przyzna ok skopaliście nam tyłki .Zmierzam do tego że ich koniec może oznaczac jakieś desperackie kroki np w kierunku wywołania wojny światowej jakiej na tej planecie jeszcze nie było.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika euklides

Wszyscy myślicie, że państwo

Wszyscy myślicie, że państwo chińskie to potulny baranek, a ja wam mówię, że jeszcze będziecie tęsknić za hegemonią USA. Nie to, że USA jest fajne, ale uciekanie spod okupacji USA pod okupację państwa środka to jak przejście z deszczu pod rynnę. Angielskiego jednak łatwiej było nam się nauczyć niż chińskich krzaczków. W świecie zdominowanym przez państwo środka staniemy się obywatelami trzeciej kategorii. Chińczycy bardzo szybko zaczną transferować z Europy całe bogactwo, tak, że to my będziemy pracować za miskę ryżu. Będziemy eksploatowani do cna.

Strony

Skomentuj