USA i Izrael nie chcą uchodźców w obawie o terroryzm - Arabia Saudyjska proponuje sfinansowanie 200 meczetów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europę właśnie zalewa fala żądnych darmowych pieniedzy bez pracy uchodźców. Zastanawiające jest to, że są to w zdecydowanej większości muzułmanie, którzy uciekają z terenów opanowanych przez popierane przez nich Państwo Islamskie. Nie kierują się też do pobliskiego bogatego Izraela ani bajecznie bogatego Kataru czy Arabii Saudyjskiej.

 

Konsekwencje awantury w Syrii podsycanej przez Arabię Saudyjską, Izrael i USA ponosi teraz Europa. To jak zachowują się kraje, które uzbrajały przeciwników prezydenta Syrii Baszira Assada jest symptomatyczne. Izrael wprowadził drakońskie prawo przeciw imigrantom nie przyjmą nikogo. Dla porównania w pobliskim Libanie już 25% populacji kraju to uchodźcy. Izrael regularnie bombarduje pozycje wojsk syryjskich wspierając ISIS, ale mimo oczywistego zaangażowania militarnego w ten konflikt odmawia przyjmowania uchodźców motywując to obawami o wzrost terroryzmu w ich kraju. Rządzący UE nie mają takich obaw.

Nie pozwolimy, aby Izrael został zalany falą nielegalnych imigrantów i terrorystów - powiedział premier Izraela, Benjamin Netanjahu

Z kolei Amerykanie widząc w Europie sceny jak z inwazji zombie zdołali tylko powiedzieć, że życzą nam powodzenia w radzeniu sobie z kryzysem. Pojawiają się tez opinie, że inwazja islamistów jest na rękę USA, ponieważ jej konsekwencją może być konieczność militarnego zaangażowania UE w wojnie na Bliskim Wschodzie. Krążą też pogłoski, że uchodźcy dostają od kogoś zza oceanu pieniądze na drogę do Europy. Jacyś bliżej nieznani "filantropi" mogli zaindukować tą bezprecedensową wędrówkę ludów.

Mimo, że USA zamieszało najwięcej w bliskowschodnim tyglu, oficjalnie przyj,ą tylko 1800 ściśle wyselekcjonowanych uchodźców. Amerykanie wprost mówią, że więcej nie przyjmą, bo tak jak Izrael, obawiają się wzrostu terroryzmu. Przypomnijmy, że według najnowszych informacji sama Polska ma przyjąć przynajmniej 12 tysięcy islamistów. Oni potem sprowadzą swoje rodziny, czyli w sumie w pierwszym rzucie będzie to około 80 tysięcy muzułmanów, których trzeba będzie zakwaterować, wyżywić i dać im pieniądze Polaków. A przecież ta rzeka płynie dalej i z 12 tysięcy zrobi się zaraz 50 tysięcy, 100 tysięcy itd.

Ciekawe jest też to, że uchodźcy nie przedzierają się do bogatej Arabii Saudyjskiej. W ogóle nie ma o tym mowy. Bracia w islamskiej wierze nie są celem wędrówek, bo nie rozdają pieniędzy byle komu, tylko swoim obywatelom. Nie ma tam zatem podstawowego wabika, czyli pieniędzy Allaha, jak wśród uchodźców nazywa się europejskie zasiłki. Arabia Saudyjska tak jak Izrael zamknęła swoje granice dla uchodźców, ale wspaniałomyślnie oświadczyła, że mogą zbudować na swój koszt 200 meczetów w Europie. Chociaż brzmi to jak żart jest to prawda. Arabia Saudyjska chętnie sfinansuje islamizację Europy, która właśnie przyspiesza.

Obserwując holokaust chrześcijan z Bliskiego Wschodu i z Afryki, niewątpliwie ludziom tym trzeba pomóc i powinniśmy ich ratować przed tymi bestiami. Palą ich żywcem w kościołach w Afryce, a tylu ukrzyżowań chrześcijan ilu w ostatnich miesiącach dokonali barbarzyńcy z Państwa Islamskiego świat nie widział od czasów Imperium Rzymskiego. Problem w tym, że do nas migrują właśnie poddani Kalifa, a nie wyznawcy Jezusa Chrystusa. Zamiast żyć w swoim idealnym Państwie Islamskim rządzonym według Koranu pchają się oni do socjalistycznych rajów europejskich i ich celem jest podbój tych krajów, a nie jakaś wyimaginowana integracja.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Syryjczyk

Ależ rozwiązanie problemu

Ależ rozwiązanie problemu syryjskiego jest bardzo proste i wyjaśnienia wszystko - jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości. W/g raportów norweskich firm poszukujących złóż naturalnych ropy naftowej i gazu - w syrii jest tyle ropy i gazu co w całej arabii saudyjskiej. Jedno złoże w syrii jest większe niż wszystkie pola w kuwejcie. USA wyzwalała Irak / Kuwejt aby określone firmy przejęły bogactwa i mogły "cywilizowanie" wydobywać. Teraz dziwnym trafem atak nastąpił na kraj najbogatszy w złoża ropy i gazu. Aktualnie chce do tortu dołączyć się Rosja po porażce przejęcia najbogatszych złóż bogactw naturalnych na Ukrainie [która nadal ma większe złoża niż sama Rosja]. Aktualnie USA i Rosja czynią podchody aby wyzwolić Syrię. A wszystko za chwilę za nasze pieniądze. Ciekawe jest jedynie wielkie zaangażowanie Niemiec w całą zabawę - czyżby Niemcy otrzymały propozycję podpięcia się do gazociągu i ustawia cenę gazu dla Niemiec: 100 uchodźców z ropo i gazo nośnych terenów = 100 000 EURO niższa cena gazu ?

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Xerxes

Najśmieszniejsze jest to, że

Najśmieszniejsze jest to, że wszelkie gazety popularne w Polsce jak Onet czy  WP z uporem maniaka blokują wszelkie odnośniki pokazujace prawdę o uchodźcach ...  Widać prawda w oczy kole lub to jest niezgodne z ich linią propagandową -.-.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wyjaśniło

Wyjaśniło się!                                     
W kontenerach z pomocą humanitarną dla tzw uchodźców wraz z jedzeniem znaleziono broń i amunicję! Dowody (Kopiujcie zanim skasują!):
https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0
W ten oto sposób chcą wywołać 3WŚ. Rękami tych kozojebców co ich na naszych oczach eksportują do Europy.
(Zróbcie o tym cały artykuł - informujcie Polaków, a filmik niech ktoś przegra.)

Portret użytkownika inzynier magister

Okazuje sięże IV rzesza

Okazuje sięże IV rzesza szwabska to PRAWDA !!! Sami zobaczcie że się odrodziło państwo hitlerowskie !
Żarty się skończyły. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego publicznie zagroził krajom takim jak Polska, Węgry czy Czechy. Na antenie niemieckiej telewizji ZDF powiedział, że jeżeli niektóre państwa nie będą chciały przyjmować imigrantów, to takie rozwiązanie trzeba „narzucić im siłą”.„Europa ultranacjonalistów - jeśli oni zwyciężą - to otrzymamy taką Europę, nie tylko w tej kwestii, lecz także w wielu innych. Potrzebujemy ducha europejskiej wspólnoty. I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem. W pewnym momencie trzeba walczyć i trzeba powiedzieć: w razie konieczności, także walką przeciwko innym, postawimy na swoim” – powiedział Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Martin Schulz.
 
Szwab Schultz chce narzucać siłą innym swoje chore masońskie wizje ! Najpierw niech oddadzą Żydom całe złoto co im ukradli i zapłacą za holokaust ! A nie już się spieszą do nowego ludobujstwa !
 
Istnieje jednak szereg wątpliwości dotyczących postawy Zachodu względem Państwa Islamskiego. Przede wszystkim – dlaczego wyposażone w najnowocześniejszą broń i o wiele silniejsze armie państwa nie zdecydowały się dotąd na przeprowadzenie operacji lądowej. W znacznie bardziej kontrowersyjnych przypadkach nie miały takich oporów. Tymczasem konieczność powstrzymania Państwa Islamskiego jest szeroko podzielana przez społeczność międzynarodową, a Amerykanie, Brytyjczycy i inne kraje Zachodu ograniczają się do zapewnień o zwiększeniu wysiłków. Czy brakuje woli politycznej do zapobieżenia masowym mordom tamtejszych chrześcijan? Czy brakuje woli politycznej do zapobiegnięcia przyczynom masowej imigracji do krajów europejskich pogłębiającej chaos na chrześcijańskim do niedawna kontynencie? Bez popadania w antysemickie uprzedzenia można też zadać pytanie: czy potrzebne byłoby zagrożenie dla dotąd raczej bezpiecznego Izraela, by operacja lądowa została przeprowadzona?
: http://www.pch24.pl/panstwo-islamskie---krwiozerczy-twor-demoliberalnego-zachodu,38116,i.html#ixzz3lQCim8z6

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

COŚ TRY PRZECHRZTO NAPISAŁ??!

COŚ TY PRZECHRZTO NAPISAŁ??!!  "... Najpierw niech oddadzą Żydom całe złoto co im ukradli i zapłacą za holokaust ! A nie już się spieszą do nowego ludobujstwa ! ..."

ŻYDOM ŻADNE ZŁOTO SIE NIE NALEZY, BO POCHODZI Z LICHWY, WYZYSKU I LUDOBÓJSTWA ALBO KAZNODZIEJSTWA  NARODÓW W KTÓRYCH PASOŻYTOWALI !!!!!

 ŻADNEGO HOLOKAUSTU ŻYDÓW NIE BYŁO!!! BYŁ HOLOKAUST SŁOWIAN!!!

 I NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU!!!

Strony

Skomentuj