USA i Izrael upokorzyły Polskę w trakcie Konferencji Bliskowschodniej. Nazwano nas pomocnikami nazistów

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Niestety okazało się, że na Konferencji Bliskowschodniej w Warszawie, którą kazali nam zorganizować Amerykanie, grillowany był nie tylko nie zaproszony na nią Iran. Drugim krajem, który zbierał srogie cięgi był organizator tego dziwnego spotkania czyli Polska, która została wielokrotnie obrażona przez przedstawicieli USA i Izraela. Nazwano nas pomocnikami nazistów i zażądano odszkodowań dla amerykańskich organizacji żydowskich.

 

Dwie główne gwiazdy nieszczęsnej Konferencji Bliskowschodniej to niewątpliwie Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo i premier Izraela Benjamin Netanjahu. Ten pierwszy już na samym początku zszokował Polaków domagając się ustawy, która ureguluję oddawanie pieniędzy żydowskim organizacjom, jako rekompensaty za majątki obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy zmarli bezpotomnie.

 

Potem jeszcze pan Pompeo wywołał konsternację gdy za wzór postawił nam żydowskiego pracownika Urzędu Bezpieczeństwa, który zajmował się walką z niepodległościowym polskim podziemiem. Tego samego wieczoru dziennikarka amerykańskiego kanału NBC, Andrea Mitchell, ktoś w rodzaju amerykańskiej Moniki Olejnik, oświadczyła w przekazie na żywo z Warszawy, że w powstaniu w getcie warszawskim Żydzi walczyli z polskim reżimem i z nazistami.

Żadna z tych wypowiedzi nie spotkała się z adekwatną od polskiej dyplomacji. Premier Mateusz Morawiecki odpowiadał pani Mitchell za pomocą Twittera i po polsku, co świadczy o tym, że przekaz ten był raczej kierowany do Polaków a nie do karmionych kłamliwą wersję historii Amerykanów.

 

Można zasugerować że oba te incydenty były ze sobą powiązane. Niektórym grupom interesu bardzo zależy na tym aby stworzyć na świecie wizerunek Polaków nazistów, co ma ułatwić powszechną akceptację dla haraczu jaki ma zapłacić Polska na żądanie organizacji żydowskiej. Nasi politycy zamilkli pogodzeni z losem i nie można było usłyszeć żadnego komentarza, ani słowa sprzeciwu. Jedynie IPN zażądał sprostowania informacji o powstaniu w getcie warszawskim.

 

Widocznie powinniśmy się przyzwyczaić do spektakularnych upokorzeń nawet gdy jesteśmy obrażani u nas w Polsce. Po raz kolejny bokiem wychodzi nam bez alternatywność naszej polityki zagranicznej. Rozzuchwalenie polityków amerykańskich i izraelskich jest porażające. 

 

Nasze władze nie reagując ryzykują poważnym laniem podczas wyborów. Polacy są oburzeni szkalowaniem i mają już coraz częściej dość amerykańsko-żydowskiego dyktatu, którego znamiona już chyba każdy dostrzega. Zresztą to co mówił do nas Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo i sekundująca mu pani redaktor Andrea Mitchell, to też zadania zlecone Stanom Zjednoczonym przez środowiska żydowskie. 

 

Okazało się, że największą gwiazdą warszawskiej konferencji został premier Izraela, Benjamin Netanjahu. Już na samym jej początku stwierdził, że celem jest  dokonanie uzgodnień przed wojną z Iranem. Zdradziło to rzeczywisty cel spotkania i postawiło niezręcznej sytuacji Ministra Spraw Zagranicznych Polski, Jacka Czaputowicza, który wcześniej przekonywał, że warszawska konferencja ma na celu utrzymanie pokoju na Bliskim Wschodzie. Netanjahu oświadczył  prosto z mostu, że  dogaduje się w sprawie wojny.

Potem dał do zrozumienia premierowi Mateuszowi Morawieckiemu jego miejsce w szeregu i kazał mu czekać w przedpokoju przez godzinę na umówione z nim wcześniej spotkanie. Ale to nie wszystko izraelskie gazety donoszą, że premier Netanjahu, kończąc wizytę w Polsce, oświadczył, że Polacy pomagali nazistom mordować Żydów. Był to już kolejny atak na Polskę i Polaków, ze strony naszych rzekomych przyjaciół, przeprowadzony w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin.

 

Tym razem nasi politycy postanowili leciutko zareagować. Prezydent Andrzej Duda zaproponował na Twitterze, że użyczy z twojego zameczku w Wiśle na szczyt państw V4 który miał się odbyć w Izraelu. Może to sugerować, że jednak szczyt się tam nie odbędzie w wyniku retorsji po tym co miał powiedzieć premier Netanjahu.

 

Prezydencki minister Krzysztof Szczerski  poinformował, że strona izraelska nie potwierdziła jakoby takie słowa padły z ust premiera Izraela. Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari tłumaczyła jednak, że Benjamin Netanjahu powiedział to w kontekście zmienionej ustawy o IPN i że to dobrze, iż obecnie nikogo nie można już ukarać za to, że mówi o Polakach współpracujących z nazistami w zagładzie Żydów, no a skoro nie można to sobie powiedział...

 

Kłopoty z interpretacją  słów Netanjahu są również związane z tym, że w przypadku wojny z Iranem i wypowiedzi o Polakach pomagających w mordowaniu Żydów, używał języka hebrajskiego. Kancelaria Premiera Izraela tłumacząc szefa również potwierdziła to co powiedział tylko oświadczono, że został on źle zrozumiany bo mówił o Polakach, a nie o polskim narodzie. Izraelscy dziennikarze przebywający wtedy z Netanjahu również potwierdzają na Twitterze, że rzeczywiście wypowiedział się o Polakach współpracujących z nazistami przy mordowaniu Żydów.

Skutkiem tego do polskiego MSZ została wezwana izraelska ambasador. Trzeba przyznać że to nie jest zwykłe, bo przedtem rządzący przyzwyczaili nas do tego, że ambasadorowie USA oraz Izraela mogą mówić co chcą i wysnuwać dowolne żądania i nie wolno tego krytykować. Niektórzy usiłują łagodzić sytuację tłumaczą Netanjahu nadchodzącymi wyborami do Knesetu, które będą miały miejsce i już w kwietniu bieżącego roku. 

 

Marne to jednak pocieszenie dla Polaków, że przywódca malutkiego krajów na Bliskim Wschodzie robi sobie kampanię wyborczą grając na powszechnym w Izraelu antypolonizmie i pozwala sobie na obrażanie nas w naszym własnym kraju, wiedząc że nie jesteśmy już zdolni do żadnej reakcji.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Jestem, który jest

Żegnam się z Wami. Wszystkich

Żegnam się z Wami. Wszystkich, których obraziłem, bym wyrządziłem jakąś krzywdę BARDZO proszę o przebaczenie, przepraszam za wszelkie złe rzeczy, które zrobiłem. Życzę Wam szystkiego dobrego. 

NIE zapomnijcie o pochodi, zapałkach, mące, WODZIE, drożdżach w proszku, bo NIKT Wam tego nie sprzeda bez względu ile będziecie mieć pieniędzy.

Trzeciej wojny NIE będzie, ale szykujcie się bo ... wszystko MUSI się wypełnić ...

Do zobaczenia w NIEBIE !!!

Portret użytkownika FM

Mają nas za nic obrażają nas

Mają nas za nic obrażają nas naród Nigdy nie ufałbym Żydom i Ameryce i Zachodniej Europie.Rosja też nie lepsza() odwieczny zaborca() .Możemy tylko zbudować{ Śródmorze }ale to trudne gdyż te kraje tak samo podlegają lękowi wobec tych powyższych krajów. Pozatym nie jesteśmy żadnym partnerem dla Izraela i USA oni mają tzw <>złote śrubki <>.czytaj istotne elementy systemu polityczno gospodarczo ZBROJENIOWEGO.Trzeba być naiwnym . Co proponuje - To Godność HONOR i Bycie Sobą .Popieram Marsz Niepodległości i Ruch Narodowy .Siłą Polaków Bóg Honor i umiłowanie Ojczyzny - to Duch Narodowy.Polacy są mądrzy wykształceni tylko rządzeni jeszcze przez klikę POst komuny i zdrajców nowej targowicy z Brukseli .Koalicja na rzecz europy to lewackie niebezpieczne zagranie ale wierze w mądrość Polaków że puszczą ją z torbami .

Portret użytkownika orka

Żydowscy politycy mają w

Żydowscy politycy mają w nosie co sobie myślą Polacy. Kto oglądał ostatni wywiad z Szudrikiem w telewizji będzie miał pełny obraz tej nacji i ich poglądów na tematy mienia, wypowiadanych słów przez ich polityków mieszających z błotem Polaków, lekceważenie reporterki przeprowadzającej wywiad, wredny obleśny typ. Zapominamy o jednym, że ta nacja im bardziej jest atakowana tym bardziej twierdzi, że atakujący jest antysemitą, a pozwalanie na obrażanie i kłamliwe zarzuty utwierdza ich w tym, że ten którego sobie upatrzyli na ofiarę jest bydłem. Wy pejsate najpierw udowodnijcie że jesteście Semitami bo ubraliście się w ornat a ogonem na mszę dzwonicie, my takich przebierańców nie lubimy.  

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

słuchałem pierdolenia naszego

słuchałem pierdolenia naszego premiera, co wił sie jak piskorz tłumacząc jak to Polacy w czasie II W.S walczyli za zycie wszystkich Polaków... Ani sie nie zajaknął, ze ci walczący Polacy ratowali tych parchatych zydów, czego im ś.p. nie moge darować...!!! Bo teraz pzyszedł czas zapłaty za ich śmierć i wielkie serca... Ratowali parchy a zostali oprawcami!!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Po dzisiejszej maskaradzie

Po dzisiejszej maskaradzie polski rząd winien zerwać zdecydowanie stosunki dyplomatyczne z państewkiem Izrael oraz zafundować wszystkim żydom okupującycm "Polin" bilety w jedna stronę za granicę RP pod lufami karabinów. Moze być nawet I klasy, byle WSZE na ZAWSZE!! Z "muzeum holokaustu" zrobić plac zabaw dla polskich dzieci. Polska ziemia ma wrócić do Polaków!!! Muzem holokaustu nie ma prawa być na polskiej ziemi, bo to nie Polacy ten holokaust zydom zgotowali. Przenieśc go d Berlina!!!

Portret użytkownika Kwazar

Cieszmy się wolnością

Cieszmy się wolnością wypowiedzi szaraki bo i tu wkrótce dopełznie reguł wypowiedzi CENZURA :))))))) To są nasze ostatnie chwile w których ktoś coś szczerze i komuś powiedział na temat, że myśli.Myśli nie mogą być pobudzające do myślenia.Myśli nie mogą niczego w rozwiązaniach ani w rozwinieciu podpowiadać.Muszą być TE SAME WSZĘDZIE JEDNOMYŚLNE albo wcale myślne. Od tych wszystkich chorób nieprawomyślnych myśli jest właśnie CENZURA czuwająca nad NIEBEZPIECZNĄ chorobą myśli twórczych i wolnych.

Portret użytkownika Bardzom ciekaw

Jaka niby Rosja satanistyczny

Jaka niby Rosja satanistyczny służko Kremla? CO SIĘ ROSJĄ I ROSJANAMI ZASŁANIASZ? Rosja i Rosjanie są tu OFIARĄ satanistów Chabadu, których na Kremlu oficjalnie reprezentuje Żyd Putin [Żyd wg prawa krwi - po matce Żydówce, co ma OFICJALNIE wpisane w paszporcie - zdjęcia paszportu publikowane - https://www.nwo.report/nwo/paszport-putina-udowadnia-ze-czlonkiem-plemienia.html  https://zionistreport.com/2017/03/putins-passport-proves-he-is-a-member-of-the-tribe/

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/paszport-putina-udowadnia-ze-czlonkiem-plemienia-2017-03 ]. A nieoficjalnie, czyli naprawdę, to OKUPACJĘ Rosji i Narodu Rosyjskiego sprawuje Berl Łazar - szef satanistycznego Chabadu. Tak przy okazji - Miedwiediew również jest Żydem, dlatego ten tandem jest namaszczany na przemian do władzy od 20 lat. Tak samo Trump jest marionetką prowadzoną przez Jareda Kushnera z Chabadu. Celem narodów słowiańskich, w tym polskiego i rosyjskiego, musi być zrzucenie jarzma satanistów Chabadu - do ostatniego. Oni dobrze o tym wiedzą, boją się tego i dlatego szczują Polaków i Rosjan, a Kreml chce z Polski zrobić atomową pustynię, bo "krnąbrnych" Polaków, którzy nie zatracili ducha prawdziwego Słowiaństwa - boją się ci sataniści najbardziej. Wszystkiemu patronują Rotschildowie, Rockefellerowie, Morganowie i Warburgowie. Chcą zbudowac satanistyczne supermocarstwo od Lizbony do Władywostoku, najsilniejsze na  świecie. Z osłabionym USA doczepionym na pasku. Po prostu - skoro o panowaniu nad światem decyduje połączenie Heartlandu i Rimlandu Wyspy Świata - to realizują zajęcie i połączenie obu terytoriów. Jest mały problem - Polska jeszcze istnieje i zajmuje kluczowy przesmyk bałtycko-karpacki, który od 300 lat decyduje o ruchach wielkich mas wojsk, dzięki którym ustaniawia się trwała obecność i siłę militarno-polityczną. I który decyduje o połączeniu Rimlandu i Heartlandu Eurazji. Dlatego właśnie tak wściekła nienawiśc wobec Polski i Polaków - i z Kremla, który grozi atomowa pustynią, i z Waszyngtonu i Tel Avivu, które na twardo chcą przez 447 zbankrutować Polskę na 300 mld dolarów, dokonać zbankrutowania z siłową pomocą Kremla - PO TO WŁASNIE BLATOWANO TECHNICZNY PAKT PUTIN-NETANJAHU 9 MAJA 2018 - następnie nastąpi relokacja sił Izraela [atom, rakiety, antyrakiety A2/AD] i ludności żydowskiej do Ziemi Obiecanej - głównie ex-Polski. W ten sposób sataniści Chabadu zapewnią sobie decydującą, kluczową pozycję w budowaniu supermocarstwa NWO od Lizbony do Władywostoku, a wtedy, po przeniesieniu aktywów  banksterów [Rotschildowie itd] do nowego supermocarstwa satanistycznego - USA padną planowo z dolarem i nie będą miały innego wyjścia, jak dołączyć do eurazjatyckiego supermocarstwa stanizmu NWO. Gdzie najpierw Polacy zostaną poddani totalnej eksploatacji kolonialnej, a gdy przyjdzie automatyzacja, autonomizacja, dronizacja. gdy Przemysł 4.0 i rozwój AI sprawi, że ludzcy niewolnicy staną się niepotrzebni- wtedy najpierw Polacy, a potem Rosjanie i reszta Słowian - zostanie zlikwidowana, no bo przecież utrzymywanie ich na socjale byłoby nieekonomiczne. Wystarczy poczytać 3rminfo - patriotyczny rosyjski prawosławny portal narodu rosyjskiego, którym statnista Upadlenkow tak pogardza i z niego szydzi, żeby się przekonać, co Rosjanie sądzą o okupacji ich przez satanistyczny Kreml - jak ci sataniści Chabadu traktują Rosjan - gorzej jak bydło. I to już teraz - a w przyszłości...wobec Słowian żydowscy sataniści będą jak sam Szatan. Germanów bardziej szanują i Anglosasów - bo ci mają "odpowiednią mentalność" i dadzą się sformatować "odpowiednio" -  na satanistyczna modłę NWO. Drzewo poznaje się po owocach - gdyby Kreml reprezentował Słowain, to zamiast wojen, atomowego terroru i napuszczania i dziel i rządź i zamiast plugawej propagandy, zwyczajnie by wspierał narody Słowiańskie. Wystarczyłoby, że państwa słowiańskie dostały by broń jądrową i np. w Polsce byłby koniec wiszenia na klamce Waszyngtonu i Tel Avivu. I byłby koniec 447 i całej tej hucpy. Gdzie polscy i słowańscy narodowcy z narodowcami Rosji od razu by mieli interes w zbudowaniu supermocarstwa słowiańskiego. Nic takiego się nie dzieje, taki satanista Upadlenkow od razu wymyśli ze 100 idiotycznych "wytłumaczeń" antysłowiańskiej polityki Kremla [że niby "to nie teraz", "nie z tymi" itd - głupie gadanie - właśnie że teraz i właśnie z tymi]. Przeciwnie - sataniści Chabadu na Kremlu tylko knują z Germanami, nawet Francuzami,  no i rzecz jasna i oczywista - z Netanjahu i Izraelem. Drzewo poznać po owocach - NIEZAWODNIE. Jeszcze raz zachęcam do zapoznania się z PRAWDĄ o traktowaniu Rosji i Rosjan przez satanistyczny Kreml - na 3rm.info [materiały filmowe zwykle mają translator do dyspozycji] czy np. z polskimi tłumaczeniami całych artykułów na wolna-polska.pl

Portret użytkownika UPAdlina

To jest zdanie twoje ukro-ana

To jest zdanie twoje ukro-ana(para)lityku z nazi-majdanu, ale nie zdanie Rosjan. Dociera to do ciebie? 
Zdjęcie paszportu Putina? Buhahahahaha! Taki pewnie FEJK, jak jego zdjęcie w mycce z mycakami własnie z "wolnejpolski", hehehehehe! Photoshop pełną gębą, hehehehehe! "Wolnapolska" to skrajnie putino-fobiczny portal, więc po co mi zapodajesz z niego fejkowe bzdeciny? Gdybym ja ci zapodał coś np. z ruskiego sputnika, to kwiczałbyś wniebogłosy, tak? Czego więc jesteś taki zdziwiony, że "niusy" z twoich putino-fobicznych "źródeł" znaczą dla mnie tyle, co twoje wizje "przyszłości"? Hehehehehe!
Okupację to Rosja miała za jelcyna, który był marionetką żydo-zachodnich banksterów, a dziś Putin utrwalił wizerunek Rosji jako mocarstwa światowego, więc nie pitol farmazonów. Okupację to ma Polska, okupację żydo-uSSmańską, ale jakoś w tym temacie twoich kwików nie słychać, co? 
Kto szczuje Polaków i Rosjan i na kogo? Jacy oni? To waszym głównym, priorytetem jest szczucie na siebie Rosjan i Polaków, o czym piszecie w swojej uchwale oun z 1990 roku. Bardzo nie lubisz, gdy pisze się o tej waszej uchwale, prawda? Hehehehe!
"Atomową pustynię" to z Polski może zrobić tylko uSSman, a nie Kreml, bo to uSSman znany jest z agresji na inne państwa i przeprowadzanie prowokacji. A taka prowokacja może właśnie być przeprowadzona przez uSSmana z terenu Polski. Dlatego uSSmana trzeba się z Polski pozbyć jak najszybciej.
Nie pierdziel farmazonów, że dla syjonistów Polska jest problemem w ich planach. Jakim problemem jest podbite państwo, które praktycznie nie ma nic do powiedzenia, co widzimy w ostatnich miesiącach? Co ty bredzisz facet? Problemem dla nich jest Putin, który po przejęciu stołka od jelcyna zerwał im się ze smyczy. I dlatego tak kwiczą razem ze swoimi trollami.
Już ci mówiłem, że "atomowa pustynia" może się wydarzyć, ale nie ze strony Rosji, tylko z inicjatywy żydo-faszyngtonu. Bo to żydo-faszyngtom słynie z agresji i prowokacji.
Ustawa 447 jest ustawą uSSmańską, a nie rosyjską, więc bredzenie, że Rosja ma z nią coś wspólnego po prostu cię ośmiesza, tak jak twoje brednie o chińskich brygadach aero-mobilnych lądujących w Polsce, hehehehe!
Nie ma żadnego paktu Putin-netanjahu.To twój kolejny wymysł. Podaj wiarygodne źródła potwierdzające taki "pakt". Gdzie one są? Tylko w twoim chorym ukro-baniaku, hehehehehe!
Eksploatacji kolonialnej to Polacy są już poddani obecnie. TU I TERAZ. A oczywiście w tym temacie twoich kwików nie słychać, prawda? Ciekawe.
Co Rosjanie sądzą o swojej sytuacji to pokazują w wyborach ukro-ana(para)litykyu, a "Rosjanie" przedstawiani na twoich bander-portalach są takimi "Rosjanami", jak ty jesteś "Polakiem", hehehehehehe! Wszyscy mówicie świetnie po rosyjsku, więc każdy z was może być "Rosjaninem", prawda? Hehehehehe!
Ależ Kreml wspiera narody słowiańskie. Przykład Serbii. Nie może jednak wspierać obecnie anty-polskich służących żydo-uSSmanom władz zainstalowanych na stołkach w warszawce, prawda? Jak ty sobie to wyobrażasz? Że Kreml będzie wspierał obłąkanych rusofobicznie PISuarów, czy POjebów? Pomyśl trollino, zanim cokolwiek napiszesz. Nie bredź więc w kółko o atomowym terrorze ze strony Rosji, bo Rosja tylko ostrzega, że jeżeli z terenu Polski polecą uSSmańskie rakiety, to nadejdzie stosowna odpowiedź. I dlatego to uSSman jest niebezpieczny, bo jego wojska w Polsce mają status eksterytorialny i przyjmują rozkazy z faszyngtonu, a nie z W-wy. Dociera?
Broń jądrowa? Komu? Półgłówkom w "polskim" rządzie? Takie indywidua jak duda, czaputowicz i inne uSSmańskie dupolizy miałyby mieć dostęp do broni jądrowej? Facet bredzisz jakbyś był w przedszkolu. Rosja miałaby dać obłąkanym rusofobom broń nuklearną????? Ogarnij się ukro-ana(para)lityku, bo bredzisz jak w temacie chińskich brygad lądujących na polskich lotniskach, hehehehehe!
Gdyby Rosja knuła z israhellem to nie pokrzyżowałaby mu planów w Syrii trollino, prawda? Israhellsko-uSSmańskie isis już dawno zajęłoby Damaszek. A tak nie jest, prawda? Znowu więc majaczysz.
Proponujesz mi dalej swoje putino-fobiczne "źródła"? To ja ci proponuję, żebyś zapoznał się z tematami przez ciebie poruszanymi na rosyjskim sputniku, hehehehehehehe! Przestań już błaznować.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj