USA ewakuowały z Chin kolejnych dyplomatów, którzy mogli paść ofiarą ataków akustycznych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W wyniku dziwnych wydarzeń w Chinach, określanych przez Stany Zjednoczone jako ataki akustyczne, jeden amerykański dyplomata doznał łagodnego uszkodzenia mózgu i został odesłany do kraju. Niewykluczone, że poszkodowanych jest więcej – USA odesłały już kolejnych Amerykanów na badania.

 

Departament Stanu powiadomił w środę, że do miasta Guangzhou, gdzie znajduje się konsulat USA, wysłano personel medyczny na polecenie dyplomatów i ich rodzin, aby ocenić ich stan zdrowia. Następnie odesłano ich do Stanów Zjednoczonych na kompleksowe badania. Władze nie podają, ile osób wróciło do kraju.

 

Powyższa sytuacja ma bezpośredni związek z tajemniczymi atakami akustycznymi, które miały miejsce w Guangzhou na początku 2018 roku. Dotychczas potwierdzono łagodny uraz mózgu u jednego z amerykańskich dyplomatów. Identyczny przypadek miał miejsce na Kubie – możliwe, że te dwie sprawy są ze sobą w jakiś sposób powiązane, lecz dotychczas nie udało się ustalić co było źródłem dźwięków i kto dokonał tych ataków.

Zarówno władze Kuby, jak i Chin, nie znalazły niczego niepokojącego. Trudno jest zatem powiedzieć, czy ktoś celowo atakuje amerykańskich pracowników rządowych, czy może Stany Zjednoczone szukają powodów, aby ich wycofać.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika ee

niestety wyglada to na robote

niestety wyglada to na robote rosjan lub kogos kto ma mocnych naukowcow.

jesli chinczycy nic nie znajda (co wcale jeszcze nie jest przesadzone) to staje sie niebezpieczne.

nie liczcie ze skonczy sie tylko na dyplomatach, to swietny sposob na cywilow

Portret użytkownika inzynier magister

Należy w Polsce szybko

Należy w Polsce szybko zdelegalizować całłą masonerię ! "W Centrum Świętej Teresy z Bingerville w diecezji Abidjan w dniach 21-25 maja odbyło się posiedzenie Konferencji Episkopatu Wybrzeża Kości Słoniowej (CECCI) poświęcone stosunkowi Kościoła Katolickiego do masonerii.Biskupi WKS już maju 2017 roku przestrzegli wiernych przed „grupami ezoterycznymi”, apelując do tych, którzy zangażowali się w wolnomularstwo do „zawrócenia z tej drogi”.W tym roku Konferencja Episkopatu WKS ogłosiła 53-stronicowy list pastoralny, wykazujący sprzeczności między katolicyzmem i masonerią. Hierarchowie przypomnieli w nim, na jakim fundamencie bazują wszystkie obediencje. Jest nim przede wszystkim „relatywizm”, który prowadzi masonów do odrzucenia Objawienia na korzyść „minimalnej wiary w wielkiego Architekta”.„Uprawiana sekretność i akcje rytualne tych sekt nie są do pogodzenia z Kościołem katolickim”, zadeklarowali biskupi Wybrzeża Kości Słoniowej.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiterMann

przypomnijcie sobie kto

przypomnijcie sobie kto pierszy prezentowal technologie akustustyczna..... kto mieczem wojuje to od miecza ginie... kazdy informatyk ktory siedzi na nizszym levelu internetu. bo wy macie do dyspozycji tylko max 5%, wie ze wszystkie technologie ktore wujo sam wyduma, to zostana wykradzione... to jest proste jak budowa elektrogumonapawarki od cynklikatora migawki

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj