USA i Arabia Saudyjska krytykują Rosję za atakowanie sunnickich terrorystów

Kategorie: 

Źródło: twitter

Rosyjskie siły zbrojne cały czas kontynuują naloty na pozycje wahabitów w Syrii. Stany Zjednoczone protestują przeciwko bombardowaniu obozów AL Kaidy nazywane w zachodniej propagandzie "umiarkowaną opozycją syryjską". Nasze media straszą też, że teraz wojna w Syrii może potrwać nawet dekadę, ale przy takim wsparciu dla armii syryjskiej jakie zapewniają Rosjanie i Iran, który wkracza nieoficjalnie z interwencją lądową wraz z libańskim Hezbollahem - śmiertelnym wrogiem Izraela - wojna może się rozlać w całym regionie Bliskiego Wschodu.

 

Rozpoczęło się już starcie propagandowe i media rosyjskojęzyczne podkreślają precyzję ataków, a zachodnie epatują ciałami zabitych dzieci. Cały czas są też implementowane głupstwa w rodzaju "umiarkowanej syryjskiej opozycji". To właśnie pompowanie przez Zachód pieniędzy i broni w lokalny odłam Al Kaidy zwany Al Nusra było jedną z głównych przyczyn dla których ta wojna cały czas trwa. Amerykanie skarżą sie, ze przecież ich CIA szkoli tych ludzi w celu obalenia Assada więc wyrażają zdumienie, że Rosja ich bombarduje?

Zdumiewa też ogromna hipokryzja zachodnich mediów, które nie rozdzierały szat gdy Turcja zamiast bombardować Panstwo Islamskie, co oficjalnie ogłoszono, zaczęła bombardować Kurdów walczących z tym islamskim potworem. Teraz te same media nagle rozdzierają szaty po rosyjskich atakach. Wieszczą też armi rosyjskiej konflikt taki jak w Afganistanie. Może decydenci wiedzą co mówią wszak futrowaniem dolarami i bronią mudżahedinów stworzono Al-Kaidę w imię walki z którą potem walczyli bohatersko amerykańscy żołnierze.

 

Przynajmniej dwukrotnie wojska Assada były bliskie pokonania dżihadystów, ale wspieranie ich przez Turcję i tak zwany Zachód na nowo zaogniało konflikt. Chyba tylko zupełnie zaczadzeni propagandą ludzie nie widzą tego, że Stanom Zjednoczonym i ich poplecznikom nie chodzi bynajmniej zakończenie krwawej wojny w Syrii. Ich głównym celem, czego nawet nie ukrywają, jest zastąpienie reżimu szyickiego w Syrii, kontrolowanym przez Arabię Saudyjską reżimem sunnickim.

Zapewne w najbliższych dniach usłyszymy jeszcze wiele opowieści o biednych bojownikach tak zwanej " Armii Wolnej Syrii" i innych wahabitach nazywanych "umiarkowaną opozycją". W rzeczywistości wszystkie te grupy terrorystyczne włącznie z ISIS robią robotę nietypowej armii inwazyjnej. Rosja, Iran i Chiny wspierając realnie Assada dają wyraźny sygnał państwom zachodnim, Izraelowi i rodowi Saudów, że awantura w Syrii musi się skończyć na obronieniu legalnie rządzącej władzy. Alternatywą jest III wojną światowa w fazie dużo bardziej niszczycielskiego starcia mocarstw.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Władze w Syrii dziękują

Władze w Syrii dziękują Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi
i rosyjskiemu narodowi za pomoc w walce Syrii ze światowym terroryzmem. 

http://cassad.net/tv/videos/15092/
TAK NAPRAWDĘ, TO SĄ WDZIĘCZNI, ZA PODJĘCIE PRZEZ ROSJAN WYZWANIA W POSTACI POKONANIA TEGO POTWORA WSZYSCY, ŁĄCZNIE Z OBECNYMI SZATANÓW I FRANCUZÓW I NIEMIEC WŁADZAMI, BO JUŻ WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE SIĘ TO WYMKNĘŁO CAŁKOWICIE SPOZA KONTROLI, TYLKO, NIE BYŁO JAK ZROBIĆ Z TYM PORZĄDKU, GDYŻ WCIĄŻ W TYCH RZĄDACH SĄ ZAKULISOWE ZŁA SIŁY, KTÓRZY TO WSZYSTKO SABOTOWALI, JAK DOTĄD.  TO LOBBY JEST BARDZO SILNE WEWNĄTRZ SWYCH STRUKTUR RZĄDOWYCH I TRUDNO BYŁO SIĘ JEMU PRZECIWSTAWIĆ, TYLKO KTOŚ Z ZEWNĄTRZ MÓGŁ TO UCZYNIĆ I TYM KIMŚ JEST ROSJA, WIĘC NALEŻY JEJ TYLKO POWODZENIA W TEJ MISJI ŻYCZYĆ. TE OFICJALNE PROTESTY I LAMENTY, SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA POKAZ WŁAŚNIE TYM STRUKTUROM ODŚRODKOWYM I TEŻ WSZYSTKIM MUZUŁMANOM, ZNAJDUJĄCYM SIĘ OBECNIE ZARÓWNO W STANACH, JAK I W EUROPIE, TAK BY ICH UDOBRUCHAĆ BY NIE ZACZĘLI ZBYT SZYBKO I ZBYT MOCNO SZALEĆ. CO BY SIĘ WYMKNĘŁO SPOD KONTROLI, A TAK JEST KONTROLA, JAKO TAKA, CI POPROTESTUJĄ, TAMCI POSTRASZĄ, LECZ TA KRUCJATA SIĘ ROZPĘDZA I NABIERA MOCY, ROBIĄC TO CO NALEŻAŁO ZROBIĆ JUŻ DAWNO TEMU. I OBY SIĘ UDAŁO I OBY TO DZIEŁO, ZOSTAŁO SKUTECZNIE DOKOŃCZONE. 
To jest ten prawdziwy zwierzak ODŚRODKOWY i to on to stworzył z kolesiami i to on ciągle za tym stoi i knuje, a że jest dość silny w oficjalnych strukturach, to należy zadziałać jego metodami i podstępem, go obejść, co właśnie, JEST CZYNIONE I OBY SIĘ UDAŁO. 

Portret użytkownika achiles

Rebe Walcman czegoś

Rebe Walcman czegoś zachmurzony....wszyscy o Syrii a Ukraina??????to co.. pies.???... dajcie diengi, dajcie diengi........

TO SIĘ NAFIKALI BANDEROWCY, JAKBY, NIE WIEDZIELI, ŻE NIE SĄ PĘPKIEM ŚWIATA, SKORO DOKONALI ZAMACHU STANU, TO NIECH SOBIE SAMI TERAZ Z TYM SYFEM RADZĄ. TYLKO SZKODA TYCH TYSIĘCY CYWILI, JAKICH ZABILI, ALE I ZA TO NIEDŁUGO, JUŻ PONIOSĄ ZASŁUŻONĄ KARĘ.

Portret użytkownika klrmf

Taki TVN 24 zmanipulował

Taki TVN 24 zmanipulował półgodzinny wywiad z rosyjskim ambasadorem poprzez wycięcie kilku słów i urobienie sobie ich na swoja modłę, czyli "Rosja jest zła,hołduje retoryce stalinowskiej, a na dodatek ruscy twierdzą, że to Polska wywołała wojnę światową", a okazuje się, że ten człowiek niczego takiego nie powiedział, kiedy zobaczył wyrywki z wywiadu puszczone w TVN od razu wysłali z ambasady list z prośba o wyjasnienia i retorycznym zapytaniem o rzetelnośc dziennikarzy TVN. Oczywiście w pamięci odbiorców zachowa się przekaz o tym, że ruscy rzekomo obwiniaja nas za wojnę, A to ma nastawić wrogo oba narody. Próby wyjasnienia tego kłamstwa dziennikarskiego sa juz sprawa drugorzedną i przede wszytskim nie jest to juz tak nagłosnione w mediach. I to jest własnie programowanie umysłów przez ogłupiające media.

Portret użytkownika achiles

Hej, fajnie, że o tym

Hej, fajnie, że o tym PISZESZ, już wcześniej sam o tym pisałem, lecz, nie miało to wówczas takiego znaczenia, DLA NAS POLAKÓW, jak ma to OBECNIE I TERAZ w wyniku tego, jak HISTORIA NAGLE PRZYSPIESZYŁA W TYDZIEŃ, O CAŁE LATA. TVN, to największe medialne SZMATY W NASZYM KRAJU i szkodnicy,mający w tym cel nadany, od SWOICH MOCODAWCÓW ZZA OCEANU, którzy się obecnie zmieniają, lecz zawsze są cisami odkąd ta SZMACIANA STACJA POWSTAŁA. Pozdrawiam

Portret użytkownika achiles

Czechy: NATO = Neonazi

Czechy: NATO = Neonazi American Terrorist Organization
W ostatnich dniach w Czechach i na Słowacji przeszły liczne demonstracje przeciwko NATO. Największe protesty miały miejsce w Pradze i Bratysławie.
Demonstracja około trzystu osób w centrum Pragi na Václavskim Náměstí odbywała się pod hasłami: „Wojna? Nie w naszym imieniu”, „Precz z NATO!”, „Świat bez wojen jest możliwy i konieczny”. Inicjatorami manifestacji były organizacje społeczne Czeski Ruch Pokojowy, Nie Dla Baz, Jedność Pracy i Solidarności, Lewicowe Kobiety, Niezależne Media, Opozycja Przeciwko Nowemu Ładowi Światowemu. Przedstawiciel tego ostatniego stowarzyszenia Jan Korál oświadczył, że Czechy powinny wystąpić z tej „międzynarodowej zbrodniczej organizacji”, którą w najbliższych latach należałoby zlikwidować. Jego słowa poparli pozostali mówcy, domagając się m.in. zakazu instalowania obcych baz wojskowych na terenie Republiki Czeskiej, niewyrażania zgody na transport obcych wojsk przez terytorium kraju, niedopuszczenia do udziału czeskiej armii w akcjach ofensywnych pod dowództwem NATO, wycofania czeskich wojsk z Afganistanu, a także rozpoczęcia rozmów na temat nowej architektury bezpieczeństwa w Europie. Podkreślano też, ze Czechy zostały przyjęte do NATO bez pytania obywateli o zgodę.
http://strajk.eu/czechy-nato-neonazi-american-terrorist-organization/
LUDZIE SIĘ BUDZĄ W CAŁEJ EUROPIE, NARAZIE W MAŁYCH ILOŚCIACH, ALE TO TE KROPLE, SĄ WSTANIE SKRUSZYĆ TĄ ZŁOWIESZCZĄ SKAŁĘ.

Portret użytkownika achiles

Rosja: Pomoc dla Libanu i

Rosja: Pomoc dla Libanu i Iraku
Do Bejrutu przybyła w tym tygodniu delegacja rosyjska, której celem są rozmowy ze sztabem armii libańskiej w sprawie porozumienia o współpracy antyterrorystycznej. Według źródeł libańskich, Rosjanie chcą wspomóc działania operacyjne przeciwko "Państwu Islamskiemu" i Frontowi al-Nusra w prowincjach Bekaa i Trypolis. Plany przewidują działania we współpracy z armią syryjską i Hezbollahem. Podobne rozmowy miały być prowadzone kilka dni temu w Bagdadzie. Ogłoszono, że w irackiej stolicy powstanie centrum ds. wymiany informacji o działaniach przeciwko terrorystom w ramach którego współpracować będą siły zbrojne Iraku, Iranu, Syrii i Rosji.

Dołączenie Libanu do autentycznej koalicji antyterrorystycznej oznaczałoby skuteczną koordynację współpracy między Rosją i trzema najbardziej dotkniętymi problemem terroryzmu krajami Bliskiego Wschodu.

http://xportal.pl/?p=22889
KOALICJA SIĘ ROZSZERZA, DUŻO ZALEŻY OD DZISIEJSZYCH ROZMÓW OLANDA, MERKEL Z PREZYDENTEM PUTINEM, ALE Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA, TO FRANCJA I NIEMCY SAMI POWINNI WSZYSTKO ZROBIĆ, BY WRESZCIE ROSJA WRAZ Z SOJUSZNIKAMI POKONAŁA TEGO POTWORA ISIS, JAK NAJSZYBCIEJ, CO BY POWSTRZYMAŁO UCHODŹCÓW MORZE, NA EUROPĘ WALĄCE, PRZEZ GÓRY, MORZA I OCEANY. 

Strony

Skomentuj