US Army posiada technikę mikrofalową do tworzenia głosów w głowach ludzi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańska armia już w 2006 roku odtajniła częściowo dokumenty, z których wynika, że kilkadziesiąt lat temu rozwijano technologię mikrofalową, dzięki której można emitować energię o częstotliwościach, które są odbierane przez ludzkie ciało, jako dźwięki zdające się dobiegać z wnętrza głowy.

 

Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

 

Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

 

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który na początku września zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod  Waszyngtonem, już 7 sierpnia 2013 roku poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem do ludzkiego mózgu.

 

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje może być też po prostu efektem schizofrenii, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. Po co ktoś miałby to robić? Na przykład po to, aby poprzez serię masakr wywrzeć presję na opinię publiczną, której wynikiem byłoby ograniczenie dostępu amerykanów do broni palnej.

 

 

Źródła:

http://communities.washingtontimes.com/neighborhood/freedom-press-not-free/2013/sep/18/elf-extremely-low-frequency-clue-alexis-motives/

http://www.nytimes.com/2013/09/26/us/shooter-believed-mind-was-under-attack-official-says.html?_r=0

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika WROGPUBLICZNY

-Witam. Jestem ofiara tej

-Witam. Jestem ofiara tej technologi, mozliwe ,ze jedna z pierwszych w polsce. Slyszalem glosy 2 osob kobiety i faceta. Poczatkowo myslalem ze to poprostu glosnik i jakas zabawa gowniarzy. Generalnie dzialaja w ten sposob ze odnosza sie nieustannie do pozyskanych informacji o osobie, udaja dalszych znajomych, wyzywaja, groza, naklaniaja do samobojstwa ogulem doskonale graja na emocjach (Z latwoscia mozna zauwazyc ze to osoby po gruntownym przeszkoleniu psychologicznym) uderzajac w najczulsze punkty by doprowadzic do zalamania nerwowego. Doskonale wiedza, ze opowiadanie o czyms takim nawet najblizszym przyjaciolom z miejsca szufladkuje cie jako szalenca. NIKT NIE WIERZY ZE TA TECHNOLOGIA MOZE ISTNIEC. Grozili mi ze wyladuje w psychiatryku. Ale materialy dostepne w internecie wskazuja na to ze to fakt (link: http://en.wikipedia.org/wiki/Microwave_auditory_effect). Jestem pewien ze padlem ofiara testow nowej broni ktore trwaly od maja 2012 do teraz.

Portret użytkownika Merlin

Mój Boże, ludzie... Czy Wy w

Mój Boże, ludzie... Czy Wy w ogole wiecie, czym jest LRAD??? To nie emituje mikrofal, a jedynie fale dźwiękowe. Mylicie nawet dwa rodzaje fal, fale powstające w wyniku różnic ciśnienia w jakimś środowisku i fale elektromagnetyczne, którymi sa mikrofale.

Warto posiedziec nad mikrofalami, zanim sie cos takiego napisze. Prędzej mózg ugotujesz przy użyciu mikrofal niz wplyniesz na cudze myśli. Smile pewnie mylicie "wywoływanie myśli" ze sprzętem do rozpraszanie tłumu przy użyciu mikrofal. Smile

Portret użytkownika szpieg z krainy deszczowców

Współcześnie, by zrobić z

Współcześnie, by zrobić z kogoś wariata wystarczy użyć Psychotoksycznych Bojowych Środków Trujących, znanych już od lat 50 ubiegłego stulecia. Do początku lat 80 wyizolowano ponad 100 substancji pochodzenia roślinnego i syntetycznego. Zważywszy, iż takie środki mogą być lotne (areozole) i bezwonne, niewyczuwalne organoleptycznie - relaksując się w domu, śpiąc wdychasz trucizny. Podczas gdy spora część takich środków wywołuje schizofreniopodobny obraz psychozy, a obecność tych środków jest możliwa do ustalenia w organiźmie w krótkim okresie czasu - szybciej trafisz do psychiatry z głosami, halucynacjami i wyreżyserowanym przez służby specjalne spiskiem maskującym działanie środka trującego, że zostanie postawiona diagnoza zespołu paranoidalnego. Opis dziwnie zachowujących się ludzi, ,którzy niewątpliwie na tobie skupiają swoją uwagę, którzy czegoś chcą będzie objawem urojeń odnoszących. Im bardziej będziesz chciał udowodnić spisek (do czego będzie Cię skłaniał narkotyk i prowokacyjne zachowanie psychiatry), tym bardziej będziesz potwierdzał urojenia prześladowcze. Kiedy "zaskoczysz" , że byłeś truty - urojenia trucia, itd, itp. Zostajesz zdyskredytowany.
Diagnoza z.paranoidalnego ukrywa prawdziwą przyczynę choroby. Środki psychochemiczne i głód tkankowy pchną Cię do działania, którymi tylko pomożesz w zdyskredytowaniu swojej osoby. Jedyne co możesz zrobić to leczyć się ze schizofrenii, im szybciej klozapolem, tym lepiej. PBŚT (jak choćby BZ) wywołują objawy lekoopornej psychozy, na którą działają leki atypowe.
Dlaczego?
Może ktoś z rodziny pracował kiedyś we wojsku, miał coś wspólnego z kontrwywiadem..., mógł być tajnym współpracownikiem GRU, powody mogą być różne, często tak samo mało wiarygodne jak samo poddanie Cię wpływowi PBŚT. 
Często się zdarza w warunkach bojowych, że podaje się środki trujące o działaniu maskującym działanie środka podstawowego.
PBŚT istnieją, a jako takie mogą zostać użyte na drodze przestępstwa przez Służby Specjalne chronione przez psychiatrię. Ale taka teoria ... jest licha - zespół paranoidalny.
W miarę postępu choroby następują zaburzenia pamięci, powstają luki równie charakterystyczne dla schizofrenii. Schizofrenia to worek do którego wrzuca się wszystkie zaburzenia psychiczne nie pasujące do innych jednostek chorobowych. Trochę PBŚT, trochę wypaczonych wspomnień, trochę działań mających wywołać urojenia odnoszące i jesteś ugotowany.
 
Pamiętaj - największa ilość samobójstw wśród c horych psychicznie przypada na schizofreników.
Nie daj im się, rozpocznij leczenie najszybciej jak to możliwe.
 

Portret użytkownika ksmamona

Małe sprostowanie..........

Małe sprostowanie.......... zamachowiec mówił o falach ekstremalnie długich i dla tego typu fal przeszkody takie jak las ,zabudowania itp. nie mają znaczenia natomiast fale mikrofalowe jak z nazwy wynika są mikro !!! Fale takie charakteryzują sie olbrzymią pochłanialnością otoczenia lecz świetnie spisują się w "roli" nośnika informacji.  Proszę na przyszłość choć liznąć temat o którym się pisze.

Portret użytkownika Dono

Kilka miesięcy temu w

Kilka miesięcy temu w godzinach wieczornych, gdy szedłem przez centrum Gdańska (okolice ronda Hucisko) słyszałem głosy w mojej głowie dobiegające jakby z kamer, a były to głosy osób, które owe obsługiwały. Czułem się bardzo dziwnie, a podobnego uczucia nigdy wcześniej, ani potem nie doświadczyłem. Słyszałem rozmowy osób siedzących za tymi kamerami i ich komentarze odnośnie mnie. Do dziś nie potrafię sobie tego racjonalnie wyjaśnić.

Portret użytkownika mikqus

HAHAH, większość kamer IP

HAHAH, większość kamer IP posiada możliwość transmisji przekazu głosowego.
Sam takie montuję, szef chciał mieć możliwość mówienia do pracowników i ma, nie robi tego przekazem mikrofalowym ani pracownicy nie są nadprzyrodzeni. Także zastanów się co słyszałeś. Jaja sobie z Ciebie robili i tyle.

Portret użytkownika ferwor

Podobnie się objawia

Podobnie się objawia poszerzenie pola świadomości związane z przepływem informacji od/do nadświadomości i podświadomości. To taka namiastka superzmysłu albo jego etap początkowy. I to jest efekt procesu rozwoju osobowego. 
Czy tak jest w twoim przypadku, musisz sam ustalic.
I lepiej nie idź do psychiatry, bo masz dużą szansę że źle trafisz. A powinieneś wiedzieć, że człowieka można chemią ("lekarstwami") tak wyłączyć, że zapomni o wszystkim prócz niskich instynktów. Biorąc pod uwagę, że psychiatria poszerzyła definicję choroby psychiatrycznej o każdą silną emocję, uznano by ciebie za chorego (Nowy przewodnik psychiatryczny DSM-V). Dużo lepiej zrobisz jeśli samodzielnie zracjonalizujesz zjawisko jakiego doświadczyłeś. Poszerz swoją wiedzę na ten temat.
Znana jest historia człowieka słyszącego przekaz radiowy i udowodniono, że nie był chory oraz posiadał prawdziwe zdolności słyszenia fal.
 

Portret użytkownika ewamikrofalowa

Zbadaj się psychiatrycznie a

Zbadaj się psychiatrycznie a jeśli mimo doszukiwania się chorób nie znajdziesz nic tzn. że masz bardzo czułe zmysły/organizm... Fale elektromagnetyczne/mikrofalowe itp. potrafią przenosić się w różny sposób. Zarówno telefony, wszelkie kable i nadajniki różnego rodzaju mają wpływ na nasz organizm. Nie jest wykluczone że mogłeś odebrać mózgiem/ciałem drgania/impulsy. Głos to też jakaś fala/energia. Nie jest to nie realne. To jak z telefonem zabawką, wiesz 2 kubeczki i sznurek. Po sznurku "przechodzi głos" a dzieci się cieszą że mają mini telefon Wink

Strony

Skomentuj