Urzędnicy, politycy i media dbają o zyski producentów szczepionek na grypę. Czy kiedyś zajmie się tym CBA?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W związku z rozpoczynającym się sezonem grypowym, proszczepionkowcy rozpoczęli zmasowaną ofensywę. Medialna propaganda jest obecna w radiu, telewizji, gazetach i mediach elektronicznych. Z wszystkich stron słyszymy o bezpieczeństwie i cudowności szczepień. Jednocześnie rozpoczyna się nagonka na ludzi świadomych niebezpieczeństw, zwłaszcza tzw. szczepień na grypę. 

Być może istnieją jakieś rodzaje szczepionek, które rzeczywiście nie tylko uszkadzają, ale coś pomagają. Są to przeważnie tak zwane szczepionki monowalentne, obecnie nie do dostania na wiele chorób. Na siłę promuje się szczepionki skojarzone, które są najbardziej trujące. Nawet jednak wśród szczepionek monowalentnych są takie, których należy unikać za wszelką cenę. Są to przede wszystkim preparaty zwane szczepionkami przeciw grypie.

 

Trwa zmasowana kampania zachęcająca do szczepień przeciwko grypie. Jak co roku w sezonie grypowym, jesteśmy bombardowani reklamami mającymi wzbudzić nasz strach i tym samym skłonić nas do wstrzyknięcia sobie preparatów sprzedawanych przez kilka prywatnych koncernów farmaceutycznych. W promocję preparatów sprzedawanych przez te firmy aktywnie włączyli się też urzędnicy i politycy, na przykład minister zdrowia i marszałek Senatu, szczepiący się nawzajem preparatami jednego z koncernów farmaceutycznych i publicznie twierdząc że to uchroni ich przed grypą. Dziwne, że CBA nie widzi tu konfliktu interesów, bo przecież to pan minister Radziwiłł odpowiada za wydawanie pieniędzy podatników na szczepionki, które potem przymusowo nakazuje wstrzykiwać młodym Polakom.

Polskie władze z niewiadomych przyczyn aktywnie wspierają prywatne zagraniczne koncerny farmaceutyczne w bezproblemowym upłynnianiu ich produktów medycznych zwanych szczepionkami. Odbywa się to obecnie w atmosferze nagonki na wszystkich którzy odmawiają szczepienia siebie i swoich dzieci, wyrażając uzasadnione podejrzenia, że preparaty te mogą powodować więcej szkód niż zysków. Niestety w propagandę proszczepionkową włączają się urzędnicy, którzy powinni w teorii stać na straży naszego zdrowia tacy jak Główny Inspektor Sanitarny czy minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Wielu lekarzy zajmujących wysokie stanowiska w systemie służby zdrowia nie widza konfliktu interesów w ich uwikłaniu z koncernami farmaceutycznymi. Wszyscy udają, że nie ma żadnych konfliktów interesów, a CBA chyba na wszelki wypadek nie reaguje, aby nie psuć szczepionkowego geszeftu.

 

Politycy i urzędnicy zaangażowani w promocje szczepień albo są niedouczeni albo zachodzi tam jakaś inna zależność. Trudno bowiem uwierzyć, że lekarze, którymi przecież są, pan Konstanty Radziwiłł oraz Stanisław Karczewski, nie słyszeli nigdy o sezonowej mutacji wirusa grypy, a jeśli słyszeli to może łaskawie wyjaśniliby na czym opiera się ich przekonanie, że nowa wersja szczepionki ustalana raz do roku z pewnością uchroni przed obecnie dominującym szczepem wirusa? Czy przedtem zakręcono jakimś magicznym kołem fortuny, które wskazuje jaką mutację obecnie będzie się promowało?

Przypomina to jednak raczej jakąś rosyjską ruletkę. Naukowcy rzekomo próbują przewidzieć co stanie się z wirusem grypy i rzekomo udaje im się to od wielu lat skutecznie odgadnąć. Oczywiście epidemia narkolepsji i chorób neurologicznych, która pojawiła się po masowych szczepieniach na grypę po histerii rozkręconej wokół tak zwanej świńskiej grypy, to zupełny przypadek, nie związany ze szczepieniami. O tym jakoś minister zdrowia raczy nie pamiętać. Co by nie mówić o pani premier Ewie Kopacz, która skompromitowała się już wielokrotnie, ale jedno co zrobiła dobrze i za co jej chwała, to nie ulegnięcie lobby farmaceutycznemu wtedy gdy straszono świńską grypą. Uratowała tą decyzją zdrowie bardzo wielu Polaków.

 

Obecnie próbuję się wtłoczyć do głów Polaków, że nie wolno pytać o bezpieczeństwo szczepionek, bo jak ktoś pyta to znaczy, że wierzy w "płaską ziemię". Tylko skąd ta pewność, że tegoroczna szczepionka na grypę nie wywołuje jakichś strasznych odczynów poszczepiennych? Przecież jej skład został ustalony parę miesięcy temu. Czy są jakieś badania kliniczne, które mogą potwierdzić bezpieczeństwo takich preparatów? Pytanie to jest oczywiście retoryczne. Każdy kto wierzy w propagandę i wstrzykuje sobie te środki chemiczne ryzykuje życiem, ale jest to wiedza niedozwolona w środkach masowego przekazu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika Sharak

Raz dałem się nabrać i

Raz dałem się nabrać i zaszczepić... miesiąc później zachorowałem na grypę... nigdy więcej! Teraz dbam o to by organizm był sam wystarczająco silny, zdrowe odżywianie się, ruch, zachartowanie organizmu... i po grypach ani śladu. 

Portret użytkownika helaa

W uk szczepienia sa

W uk szczepienia sa dobrowolne, wiec nie przesadzajcie bo smiac sie chce z niektorych komentarzy. Chesz to sie szczep, nie chcesz, nikt cie nie zmusza! Jako jednostki myslace mamy tzw wolny wybor :)

Portret użytkownika babcia

mam 60 lat ,nigdy nie

mam 60 lat ,nigdy nie szczepiłam się przeciw grypie i nigdy nie chorowałam na grypę i nie dam się zaszczepić  Miałam tylko obowiązujące szczepienia w okresie dziecięcym . Uważam ,że przede wszystkim trzeba zwiększać odporność organizmu to organizm sam chroni się przed chorobami. W ogóle nie zażywam tabletek,antybiotyków,w życiu nie zażyłam tabletki od bólu  i cieszę się zdrowiem ,czego wszystkim życzę.

Portret użytkownika Rozsądna Anna

Mam tak samo, mam już 68 lat

Mam tak samo, mam już 68 lat nigdy się nie szczepiłam, żadną truciną zwaną szczepionką, nigdy nie choruję na żadne wirusowe czy też przeziębieniowe choroby, latem dużo słońca, praca w ogrodzie , zimą witamina D tylko z Solgara, czosnek i imbirowa nalewka na spirytusie i miodzie, nic więcej nie potrzeba, no oczywiście najważniesze pozytywne nastawienie do życia jakieby ono nie było, nie liczę dni, to dni się dla mnie liczą Biggrin

 

Portret użytkownika CzarnyOlo

Ogół społeczeństwa jest chory

Ogół społeczeństwa jest chory psychicznie. Nie kierujący się instynktem, logiką, zdrowym rozsądkiem, przestrogą. Oni lewitują w obszarze kultury masowej. Prawdy słuchają z bólem, niedowierzaniem, złością. W nagrodę dostajesz ostracyzm. Za którymś razem dajesz sobie spokój bo za dużo cię to kosztuje energii i czasu którego nikt nie ma dużo.

Portret użytkownika Akamai

Nie tylko w Anglii. 

Nie tylko w Anglii. 

Już od 2013 roku w Polsce są oferowane bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życiu.

Na razie też dobrowolnie. Smile

Nieprzydatni starzy zostaną wyeliminowani...” - Manifest z Ventotene.

Altiero Spinelli - patron Unii Europejskiej.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

No cóż, Polska stała się

No cóż, Polska stała się poligonem doświadczalnym dla elit, chcących wprowadzić NWO. Oczywiście nasi politycy to zwykłe marionetki ,które zatańczą tak jak im zachód zaśpiewa. Szczepionki to kolejny krok testowy na Polakach. Sprawdzają ,do jakiego momentu mogą się posunąć. Część Polaków jest tak zmanipulowana ,że uwierzą ,iż szczepionki są dla ich dobra. Ludzie zgadzając się na szczepionki przyzwalają, by do ich organizmu zostały wprowadzone toksyczne związki ,metale ciężkie, oraz inne świństewka. To jest część planu stworzenia judeopolonii. Chcą ,by przy życiu zostało nas jakieś 14 mlilionów. Jeśli Naród dalej będzie dalej biernie patrzył na to zło ,które się dzieje pod ich nosem, to przyszłośc nie będzie ciekawa. Największą bronią jest prawda, prawda, którą trzeba powiedzieć jak największej ilości odbiorców. 

Portret użytkownika Eva11

zadnej judeopoloni ,

zadnej judeopoloni ,

naciskaja na Polske z kazdej strony i to ze zdwojana sila niz na jakikolwiek kraj w europie ...

i choc to nie jest plan aby konkretny kraj wynarodowic czy zgladzic , Nas uposledzaja najmocniej ,bo wiedza doskonale i to nie od dzis ,ze Polak kiedy powstanie nic Go juz nie zatrzyma ....

swiatowy porzadek to swiatowy plan ..ale oni wiedza kogo trzeba uciszyc w pierwszej kolejnosci ...

dlatego potega uspienia osiaga cel,ale to nie znaczy wcale ,ze nie mozna tego odwrocic !

wystarczy troche wiary i odrzucenia zlych przesadow w sprawie swojej rodziny ...

to nie jest proces jaki jest zapisany niedwracalnie ...to tylko przejsciowe otumanienie i nikt inny tego nie naprawi ,jak My sami !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj