Upadek dużego meteorytu w okolicach Charkowa na Ukrainie

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wieczorem 24 czerwca br. na niebie nad Charkowem sfilmowano upadek meteorytu, donosi MyKharkov.info.

 

Upadkowi, według świadków, towarzyszył straszny huk. Niektórzy mówią nawet, że wszystko zadrżało w okolicy.


Płonący meteoryt uderzył rzekomo w ziemię na przedmieściach Charkowa. Eksperci i miłośnicy tego typu zdarzeń ruszyli na poszukiwania miejsca upadku obiektu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Lot tego, faktycznie, jakiś

Lot tego, faktycznie, jakiś mało meteorowy.Nie widać charakterystycznego, bardzo silnego światła z rozbłysków, które zazwyczaj towarzyszą, a jedynie jednostajny, jasny punkt, zachowujący się jak raca i ta trajektoria... . Nie sądzę, że to lot meteoru.

Portret użytkownika Lukaszzzz

Jeżeli huk i wstrząs to

Jeżeli huk i wstrząs to odczucie od udeżenia to powinni znaleść bardzo szybko, bo pozostałby krater, ja raczej obstawiam, że meteoryt eksplodował i fala uderzeniowa wywołała odczucie wstrząsu, bo jeżeli wstrząs miałbybyć od uderzenia, to musiałby być "niemały" i bez śladu by nie "wylądował"...

Portret użytkownika TobiaszV

TO ZNAK to znaK!! że

TO ZNAK to znaK!! że nadchodzi apokalipsa walczących narodów ludzi z obcymi!! Szaraki strzelają w nas eksperymentalną bronią do neutralizacji pszczół i zagłady lasów na ziemi!!. W ten sposób chcą pozbawić nas tlenu i uśmiercić!! to jest prawda!! trzeba już szykować schrony z ogródkami i zieleniną pozwalającą na produkcję tlenu bejałowego!!!

Skomentuj