Unijny Zielony Ład okradnie Polskę i zrobi z Polaków nędzarzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Polski rząd zapowiedział, że jeśli Komisja Europejska nie wypłaci należnych nam pieniędzy, z powodu rzekomego naruszania praworządności, to zemści się wetując pakiet klimatyczny "Fit for 55". I właśnie tak powinien zrobić.

"Europejski Zielony Ład", ma w założeniu Komisji Europejskiej poprawić dobrostan i zdrowie obywateli i przyszłych pokoleń poprzez: świeże powietrze, czystą wodę, zdrowe gleby, różnorodność biologiczną, wyremontowane energooszczędne budynki, zdrową i przystępną cenowo żywność, większą ofertę transportu publicznego, czystszą energię i najnowsze ekologiczne innowacje technologiczne. Do tego dochodzą trwalsze produkty, które można naprawić, poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać, wygenerowane przyszłościowe miejsca pracy i umiejętności niezbędne do transformacji oraz odporny i konkurencyjny w skali globalnej przemysł.

 

Brzmi pięknie, tyle, że dla Polski osiągnięcie wyżej wymienionych celów, może być po prostu nieopłacalne. Z szacunków wynika, że w ciągu następnych 10 lat, Polska na "Fit for 55" będzie musiała wydać ponad 300 miliardów euro. Środki publiczne i europejskie, to jednak tylko 60-70 miliardów euro. Cała reszta musiałaby być zapewniona przez sektor prywatny i finansowy.

 

Polska wyda więc ogromne pieniądze, zabijając przy okazji swój największy przemysł, na ideę, która w finalnym rozrachunku wcale nie przyniesie sejsmicznie pozytywnych zmian. Chiny bowiem dalej będą inwestowały w elektrownie węglowe i rosły w siłę.

System handlu emisjami CO2, zostanie rozszerzony o budownictwo oraz transport drogowy, które odpowiadają za około 30% emisji dwutlenku węgla w Unii Europejskiej. Członkowie UE, zostaną zobowiązani do zmodernizowania wszystkich budynków publicznych, w tym mieszkań socjalnych. Dla Polski oznacza to, że z powodów kosztów emisji z budynków mieszkalnych, wydatki na energię wśród najbiedniejszych gospodarstw domowych zwiększą się o 108 procent.

 

Pakiet klimatyczny Komisji Europejskiej jest kuriozalny także dlatego, że polscy badacze rozwinęli wiele alternatywnych metod eksploatacji zasobów naturalnych, które Unia jakoś dziwnie pomija. Ci ludzie zdają sobie doskonale sprawę z surowcowego potencjału naszego kraju i chcą go maksymalnie ograniczyć oraz nie dopuścić do tego, aby Polska wyprzedziła Niemcy i Francję.

 

Chcą uczynić z naszego kraju kolonię taniej siły roboczej, kraj na posyłki i chłopca do bicia, bo wiedzą, że jeśli tego nie zrobią, wkrótce moglibyśmy ich wyprzedzić. Dlatego polski rząd powinien zawetować "Fit for 55" bez względu na to czy dostaniemy pieniądze, czy nie, oraz wykorzystać w końcu nasze wielkie możliwości na polu energetycznym.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"Jezuici, Darby, Futuryzm,

"Jezuici, Darby, Futuryzm, Prostytuujący Się Pastorzy. Cz III" 

Większość dzisiejszych pastorów naucza proroctw jezuickich, które nadal odwracają winę od bestii antychrysta Kościoła rzymskokatolickiego.
Mogą być szczerymi chrześcijanami, ale nauczają doktryny Antychrysta i będą odpowiedzialni przed Panem!
Większość z nich została oszukana w seminariach i szkołach biblijnych, gdzie jezuici infiltrowali szeregi, aby ich oszukać. Inni to wilki w owczej skórze, którzy sprzedali się bogactwom Rzymu.

https://detektywprawdy.pl/2019/08/23/jezuici-darby-futuryzm-prostytuujacy-sie-pastorzy-cz-iii/

"TERRORYZM SZCZEPIONKOWY PFIZERA, CZYLI JAK PRZERZUCIĆ CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYMORDOWANIE LUDZKOŚCI NA RZĄDY KRAJOWE I UZYSKAĆ CAŁKOWITĄ BEZKARNOŚĆ DLA TWÓRCÓW I WŁAŚCICIELI TEJ BIOLOGICZNEJ BRONI ZWANEJ COWIDEM"

https://boskamatryca.pl/booming/swiat/

====

Portret użytkownika inzynier magister

Sąd Okręgowy w Warszawie

Sąd Okręgowy w Warszawie uwzględnił odwołanie stołecznego ratusza i uchylił decyzję wojewody mazowieckiego o rejestracji Marszu Niepodległości.

W poniedziałek wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł podpisał się pod wnioskiem stowarzyszenia Marsz Niepodległości, dotyczącym zatwierdzenia Marszu jako wydarzenie cykliczne. Zgodnie z wnioskiem, wydarzenie miało na okres trzech lat otrzymać pierwszeństwo organizacyjne. Decyzję uchylił Sąd Okręgowy w Warszawie na wniosek ratusza Rafała Trzaskowskiego.

Zdaniem prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Roberta Bąkiewicza, sąd nie posiada ani kompetencji, ani podstaw merytorycznych do zaskarżenia decyzji. Dlatego orzeczenie uważa za polityczny „atak na polski patriotyzm”. Jego zdaniem kluczową rolę w całym procesie odgrywa postać sędziego, Andrzeja Sterkowicza.

– Pan sędzia Sterkowicz znany jest z tego, że donosił na Polskę do instytucji międzynarodowych, że był karany przez Izbę Dyscyplinarną, że historycznie również jego rodzina jest powiązana z postkomuną i komuną, że jego ojciec był tajnym współpracownikiem. Można przyjąć tezę, że był to cyngiel, który miał wykonać odpowiednie zadanie. Nie wiem, czy na pewno tak jest, jednak to skojarzenia są ewidentne – uważa prezes Marszu Niepodległości.

Robert Bąkiewicz przekonuje, że na „100 proc.” marsz się odbędzie. Jako główny organizator, złożył wniosek do Sądu Apelacyjnego o przywrócenie zgromadzenia cyklicznego. W odwodzie pozostaje też prawo do zgromadzeń spontanicznych, oraz inne opcje konsultowane z prawnikami.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nie każdy goli jaja nożem

Nie każdy goli jaja nożem klownie Głupek
Nie rozpowszechniaj po sieci swoich zwyrodnialczych sposobów na codzienną kosmetykę ciała!
I standardowo proponuję, abyś stulił otwór gębowy, jeśli nie masz nic merytorycznego do powiedzenia, bo podejrzewam że pierd z otwartej dupy w pusty rondel, jest bardziej merytoryczny niz ty ROFL
A kozikiem, to ciebie musieli nieźle chlasnąć przy odcinaniu pępowiny! ROFL

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Eurokołchoz już od 17 lat

Eurokołchoz już od 17 lat robi z Polaków nędzarzy i na siłę uszczęśliwia nas kolejnymi chorymi dyrektywami. Unijni dygniatrze i sympatyzujący z nimi politycy dosłownie wchodzą w nasze życie z butami, a później tłumaczą, że robią do dla naszego dobra oraz w imię rzekomych "europejskich wartości". Niektórzy jeszcze naiwnie wierzą,  że Unia to dobrodziejstwo, które pozwoliło Polsce na dynamiczny rozwój gospodarczy, co jest wierutną bzdurą. Teraz mamy kolejną próbę drenowania pieniędzy Polaków przez unijnych dygnitarzy i pogłębienia w naszym kraju zapaści gospodarczej. Niedawno na antenie TV Trwam Jacek Podgórski, dyrektot Insytutu Gospodarki Rolnej alarmował, że "Zielony Ład" może doprowadzić do upadku polskiego rolnictwa:

https://pch24.pl/ekspert-alarmuje-europejski-zielony-lad-to-zamach-na-polskie-rolnictwo/

Z innej beczki. Niedawno papież Franciszek znalazł sobie nowego doradcę. Członkiem Papieskiej Akademii Nauk Społecznych został Jeffrey Sachs, który wspólnie z Balcerowiczem doprowadził do upadku wielu polskich fabryk i zakładów. Obecnie ten jegomość jest ogromnym orędownikiem "Agendy 2030" oraz zwolennikiem depopulacji:

https://pch24.pl/jeffrey-sachs-w-watykanie-ludobojstwo-na-dzieciach-mniej-wazne-od-ekologii/

Portret użytkownika Endymion

Lokomotywy staniały..

Lokomotywy staniały..

A tak serio, realna inflacja na poziomie 9%, policja i wojsko dostaje podwyżki, nadchodzi totalitarny terror i wielka bieda..

Ludzie nie mający pieniędzy na węgiel/gaz w zimie do ogrzenia domu będą umierać na zapalenie płuc, to będzie ta 4 fala CowID-a

Ubożejemy wszyscy, a raczej jesteśmy wszyscy okradani.. Potrzebny nowy Jakub Szela, bo świnie od koryta tylko siekierą oderwiesz..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj