Unia Europejska zaleca izolowanie emerytów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przewodnicząca Komisji Europejskiej ostrzegła, że kontakty osób starszych w Europie z innymi ludźmi powinny pozostać ograniczone co najmniej do końca roku z powodu epidemii koronawirusa.

Unia Europejska skompromitowała się zupełnie poddając walkę z koronawirusem. Teraz biurokraci z Brukseli wykonują rozpaczliwe gesty i usiłują nas przekonywać, że panują nad sytuacją i wyznaczają trendy. Tak chyba należy odbierać ostatnią aktywność Przewodniczącej Komisji Europejskiej - Ursuli von der Leyen. Remedium na koronawirusa ma być izolowanie części społeczeństwa. 

„Bez szczepionki musimy ograniczyć jak najwięcej kontaktów ze starszymi ludźmi, szczególnie tymi, którzy mieszkają w domach opieki” - powiedziała Ursula von der Leyen dla niemieckiego Bild.

„Wiem, że jest to trudne, a izolacja bardzo nam wszystkim ciąży, ale jest to kwestia życia i śmierci. Musimy pozostać zdyscyplinowani i cierpliwi” – powiedziała Leyen.

„Dzieci i młodzież będą cieszyć się większą swobodą przemieszczania się niż osoby starsze i osoby z chorobami przewlekłymi” - powiedziała szefowa Komisji Europejskiej.

 

Ursula von der Leyen dodał również, że ma nadzieję, iż do końca roku, w jakimś laboratorium zostanie opracowana szczepionka. Można się tylko domyślać, że potem pani przewodnicząca zaleci wstrzykiwanie jej obywatelom UE. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Tom3288

Z tego co widzę szykowana

Z tego co widzę szykowana jest szczepionka DNA w otoczce lipidowej (bezprecedensowo). To taki sztuczny wirus który po wejściu do komórki może zintegrować się z genomem i zostanie w nim na zawsze (jak wirusy DNA herpes opryszczki czy HIV). Pół biedy jeśli ma to być scenariusz z serialu Utopia. Gorzej jak z kręgów w Georgii.

Portret użytkownika Stanlej

KIEDY wreszcie te gadajace

KIEDY wreszcie te gadajace głowy które pozjadały wszystkie rozumy przestaną gadać głupoty i wciskać ciemnote??? Od lat wiadomo że na wirusy mutujące nie ma i nie będzie nigdy żadnej szczepionki. A kto wierzy w te brednie jest naprawde idiotą. Tym bardziej że ten wirus jest modyfikowany laboratoryjbnie i potrafi wnikać w układ genów komurkowych w tym nerwowych. A nasz system obronny waryjuje i sam zaczyna atakować sam siebie co prowadzi prawie zawsze do nieodwracalnych zmian w naszy organiżmie , u jednych mniejszych ,u innwych większych włączni z zgonem.W tym wypadku izolacja stała poszczegulnych grup społecznych nie ma sensu .Ta pani opowiada brednie.

Strony

Skomentuj