Unia Europejska zaleca izolowanie emerytów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przewodnicząca Komisji Europejskiej ostrzegła, że kontakty osób starszych w Europie z innymi ludźmi powinny pozostać ograniczone co najmniej do końca roku z powodu epidemii koronawirusa.

Unia Europejska skompromitowała się zupełnie poddając walkę z koronawirusem. Teraz biurokraci z Brukseli wykonują rozpaczliwe gesty i usiłują nas przekonywać, że panują nad sytuacją i wyznaczają trendy. Tak chyba należy odbierać ostatnią aktywność Przewodniczącej Komisji Europejskiej - Ursuli von der Leyen. Remedium na koronawirusa ma być izolowanie części społeczeństwa. 

„Bez szczepionki musimy ograniczyć jak najwięcej kontaktów ze starszymi ludźmi, szczególnie tymi, którzy mieszkają w domach opieki” - powiedziała Ursula von der Leyen dla niemieckiego Bild.

„Wiem, że jest to trudne, a izolacja bardzo nam wszystkim ciąży, ale jest to kwestia życia i śmierci. Musimy pozostać zdyscyplinowani i cierpliwi” – powiedziała Leyen.

„Dzieci i młodzież będą cieszyć się większą swobodą przemieszczania się niż osoby starsze i osoby z chorobami przewlekłymi” - powiedziała szefowa Komisji Europejskiej.

 

Ursula von der Leyen dodał również, że ma nadzieję, iż do końca roku, w jakimś laboratorium zostanie opracowana szczepionka. Można się tylko domyślać, że potem pani przewodnicząca zaleci wstrzykiwanie jej obywatelom UE. 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Tom3288

Z tego co widzę szykowana

Z tego co widzę szykowana jest szczepionka DNA w otoczce lipidowej (bezprecedensowo). To taki sztuczny wirus który po wejściu do komórki może zintegrować się z genomem i zostanie w nim na zawsze (jak wirusy DNA herpes opryszczki czy HIV). Pół biedy jeśli ma to być scenariusz z serialu Utopia. Gorzej jak z kręgów w Georgii.

Portret użytkownika Stanlej

KIEDY wreszcie te gadajace

KIEDY wreszcie te gadajace głowy które pozjadały wszystkie rozumy przestaną gadać głupoty i wciskać ciemnote??? Od lat wiadomo że na wirusy mutujące nie ma i nie będzie nigdy żadnej szczepionki. A kto wierzy w te brednie jest naprawde idiotą. Tym bardziej że ten wirus jest modyfikowany laboratoryjbnie i potrafi wnikać w układ genów komurkowych w tym nerwowych. A nasz system obronny waryjuje i sam zaczyna atakować sam siebie co prowadzi prawie zawsze do nieodwracalnych zmian w naszy organiżmie , u jednych mniejszych ,u innwych większych włączni z zgonem.W tym wypadku izolacja stała poszczegulnych grup społecznych nie ma sensu .Ta pani opowiada brednie.

Portret użytkownika baca

kurwa kolejna komisarz z

kurwa kolejna komisarz z jebanej uni której nikt nigdy na to stanowisko nie wybierał...

tacy sami żydokomisarze nie wybierani przez nikogo byli sojuzie a u nas sekretarze...

przypadek?

nie - to smutna prawda o tym eurokołchozie

ursula - na traktor - nie słyszałaś nigdy tego hasła najwyższych sekretarzy? kobiety na traktory a jak nie ma ropy to do pługa - tam będą najdalej od emerytów Smile

 

Portret użytkownika Maryjan_66

Teraz nasi rzadzący powinni

Teraz nasi rzadzący powinni jak najszybciej ogłosić, że opracowywany jest polski lek /szczepionka na wirusa, i juz już zaczyna się faza testów. Nie ma znaczenia czy lek będzie zawierał cukier puder z rumiankiem, szczepionka - witamine C, ważne by nie szkodziło po zapodaniu. Oficjalnie ogłosić to co się opracuje jako antidotum na korone, zaszczepić/zapodać/sprzedać tym co się po niego zgłoszą. Zapotrzebowanie będzie ogromne, i w większości zadziała efekt placebo (tak jak w większości zadziałała pandemia strachu). Polskie firmy zarobią (może nawet zielarskie). Przyjąc to jako oficjalny lek/atidotum na terenie Polski. W między czasie laboratoria niech sobie pracują jak chcą nad innymi lekmi w tym temacie, które mogły by być produktem eksportowym.
Problemem jedynie zostaje to, że poza granicami nie była by nasza szczepionka 'respektowana'. Ale to już problem tych co chcą wyjeżdżać - tam gdzie się wybierają przyjmują restrykcje danego kraju i pakują w siebie to co w tymże kraju obowiązuje. Uczciwe? Wydaje mi się, że tak.

Portret użytkownika baca

ależ polski lek na

ależ polski lek na koronowirusa jest już od dawna... niepasteryzowany żubr - na nieistniejącą pandemię to przecież najlepsze placebo... znaczy lekarstwo...

ale fakt, jeszcze tego w mediach nie ogłosili więc ludzkość błądzi... hmm...

może jakby puścić plotę że mają żubra od maja wycofać bo jeden z jego składników zabija wirusy, to może...

 

Portret użytkownika 3plabc

Obecnie jest wybór, albo

Obecnie jest wybór, albo ochrona osób z grupy ryzyka gdzie wirus może skutkować śmiercią i pogrzebanie całej gospodarki, a za parę lat śmierć głodowa w jaskiniach, albo właśnie przechorowanie epidemii chroniąc izolacją osoby starsze. Z drugiej strony takie przymusowe więzienie staruszków też jest niehumanitarne i powinni sami mieć wybór, czy chcą być wolni ryzykując zdrowie, czy chcą być poniekąd więźniami w imię zdrowia.

Strony

Skomentuj