Unia Europejska wykorzystuje terroryzm do przekształcenia się w superpaństwo

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Ostatnie zamachy w Paryżu sprawiły, że Unia Europejska niespodziewanie "obudziła się". Niestety nie możemy tu powiedzieć, że nasi politycy są ślepi, gdyż wszystko to, co dzieje się w związku z napływem imigantów i terrorystów do Europy, zostało dokładnie zaplanowane. Teraz po prostu przyszedł czas na zrealizowanie pewnych planów.

 

Zagrożenie terrorystyczne sprawia, że ludzie zgodzą się na wszystko w obawie przed utratą życia swojego lub swoich bliskich. Jest to coś zupełnie normalnego - ludzie chcą żyć w spokoju, ale źli terroryści na to nie pozwalają. Niestety nasi rządzący sprytnie to wykorzystują i działają na prostej zasadzie - stwórzmy problem i wprowadźmy rozwiązanie.

 

Wielokulturowa Unia Europejska dosłownie przekształca się w superpaństwo, tzw. Stany Zjednoczone Europy. Terroryści z Państwa Islamskiego tylko ułatwiają zrealizowanie tego planu. Musi być przecież jakieś zagrożenie z zewnątrz aby wyjaśnić ciemnemu ludowi dlaczego zatwierdzenie nowych przepisów (ograniczeń) jest konieczne.

Unia Europejska planuje utworzyć jedną silną armię. Mieszkańcy naszego kontynentu zgodzą się na to, ponieważ musimy chronić się przed inwazją islamskich terrorystów. Dzięki tej armii będziemy mogli wzmocnić zewnętrzne granice UE. Układ z Schengen może ostatecznie upaść, ponieważ politycy zgodzili się także na wzmocnienie granic wewnętrznych oraz zaostrzenia kontroli dla wszystkich obywateli. Ewentualnie część krajów wchodzących w skład Schengen może zostać wykluczonych.

 

Skoro w Unii Europejskiej istnieje realne zagrożenie ze strony islamistów z ISIS, pojawiła się nawet propozycja utworzenia europejskiej agencji wywiadowczej. Stwierdzono, że współpraca pomiędzy wywiadem poszczególnych państw jest nieefektywna i należy stworzyć jedną agencję, która obejmowałaby całą UE.

 

Ostatnio coraz częściej mówi się także o konieczności ograniczenia dostępu do broni palnej. Unia Europejska, podobnie zresztą jak Stany Zjednoczone, chce zatem rozbroić społeczeństwo i pozbawić nas wszelkich praw. Kilka dni temu zatwierdzono już odpowiednie przepisy. Jest to oczywiście celowe - jak dobrze wiadomo, gdy broń jest legalna to każdy może wejść w jej posiadanie, lecz gdy dostęp do niej zostanie ograniczony, wtedy tylko terroryści będą mogli ją zdobyć. Jest to zresztą poprzedzone badaniami, że przestępcy mimo wszystko mogą zakupić broń palną na czarnym rynku.

Wszystko to składa się w niebezpieczną całość. Plany utworzenia superpaństwa o nazwie Stany Zjednoczone Europy nagle przyspieszyły. Politycy korzystają z tego, że społeczeństwo czuje się zastraszone przez terrorystów, których przecież sami wpuścili na nasz kontynent wraz z tzw. uchodźcami. Teraz zgrywają wielkich bohaterów i nagle postanawiają walczyć z zagrożeniem, które napływa do Europy nieprzerwanie od dłuższego czasu.

 

 

Źródła:

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm

http://www.euractiv.com/sections/justice-home-affairs/verhofstadt-calls-creation-eu-intelligence-agency-319630

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/12008561/Schengen-at-risk-as-France-imposes-indefinite-border-controls.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Surun

Dzisiaj w tzw. "telewizji

Dzisiaj w tzw. "telewizji śniadaniowej" naczelny jednej z francuskich gazet (Liberation) powiedział: "... jedyne co możemy zrobić to nauczyć się żyć z terroryzmem".
Proponuję zatem, aby Francuzi już dziś pomyśleli o zmianie koloru swojej flagi na biały...

Portret użytkownika sceptyyk

Znalezione w siecii  -

Znalezione w siecii  - "Jestesmy coraz blizej krwawych zadym na ulicach jak na razie tylko Europy Zachodniej,wojna religijno/rasowa w Europie nadchodzi,nie oszukujmy sie..
Panowie,czas zredukowac marnowanie czasu na grach komputerowych i zabawie z marszczeniem freda..pora zabrac sie konkretnie za siebie-sporty walki,obsluga broni palne/nozamij itp(to nie zart);ten syf z sandniggers dojdzie do nas w drugiej fali,beda wam sie rzucac do gardla-tak operuja..lalusie nie uciekna bo gdzie-UK,Niemcy,Skandynawia?Tam sie poleje pierwsza krew-czas na reset w Europie ale z ogromna cena do zaplacenia,nie ma wyjscia-mozemy tylko podziekowac za to idiotycznej polityce Brukseli i czesci panstw UE..szykujcie sie" ...

Portret użytkownika jana

To nie prawda że większość

To nie prawda że większość ludzi się boi , w mediach tak pokazują i  piszą  tylko swoją propagande . Niby czemu ponad 0.5 Miliarda ludzi ma się bać jakiejś garstki terrorystów . Mamy wojsko , policję a przedewszystkim wielką technike . Nie dajmy się zwariować .

Portret użytkownika achiles

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA Z BYCIEM

MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA Z BYCIEM SŁUGUSEM, TAKIEGO KRAJU JAK NIEMCY u szatanów zza oceanu;

Niemcy: premier Bawarii zapowiada spotkanie z Putinem w Moskwie

Premier Bawarii Horst Seehofer zamierza rozwijać współpracę z Rosją pomimo sankcji nałożonych przez UE na ten kraj. Bawarski polityk zapowiedział, że w przyszłym roku złoży wizytę w Moskwie, aby spotkać się z prezydentem Władimirem Putinem.

W przemówieniu na zjeździe swojej partii CSU w Monachium Seehofer podkreślił, że współczesnych problemów międzynarodowych "nie można rozwiązać bez udziału Rosji, a tym bardziej wbrew Rosji.
 Lepiej by pogadał z Merkel, która mu problemy prokuruje, ma znacznie bliżej niż do Moskwy…Putin ma mu rozwiązać problemy, które mu Merkel kreuje ??
~kiedy zostana zniesione sankcje nalozone na Europe i Rosje : wszyscy czekaja na zniesienie sankcji nalozonych na Europe w zwiazku z Rosja.
W wyniku tych sankcji Europa zachodnia nie moze eksportowac do Rosji i udzielac Rosji kredytow.Tak wiec nie sa to sankcje nalozone na Rosje, tylko na Europe

 

".http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-premier-bawarii-zapowiada-spotkanie-z-putinem-w-moskwie/vc06rp

 

 
 

 
 

Strony

Skomentuj