Unia Europejska wydała polecenie „napadów” na fabryki szczepionek, w obawie przed wysłaniem preparatów do USA czy Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Komisja Europejska delikatnie mówiąc, nie radzi sobie z procesem dystrybucji szczepionek na COVID-19. Koncerny chcą zarabiać, a to oznacza problem z dostawami do krajów członkowskich.

Włoscy karabinierzy weszli do fabryki w okolicach Rzymu, w której produkowana jest szczepionka od firmy AstraZeneca.

Akcja odbyła się na wniosek włoskiego rządu, który został poprzedzony naciskami z Komisji Europejskiej.

To w tej fabryce, ma znajdować się 29 milionów dawek szczepionki, które były gotowe do wysłania do Wielkiej Brytanii.

Szefowa Komisji Europejskiej poprosiła premiera Włoch Mario Draghiego o przeprowadzenie kontroli we wspomnianej fabryce.  Draghi poinformował ministra zdrowia Roberto Speranzę, który z kolei wysłał specjalną jednostkę karabinierów do spraw ochrony zdrowia.

Wcześniej skonfiskowano dostawę 250 tysięcy dawek szczepionki AstraZeneca, które miały być wysłane do Australii.  

Jak tak dalej pójdzie, to kraje zaczną sobie nawzajem wypowiadać wojny z powodu specyfików na koronawirusa.

 

Źródło: https://nczas.com/2021/03/25/unia-juz-otwarcie-organizuje-napady-po-szczepionki-karabinierzy-we-wloskiej-fabryce-astrazeneca/

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Ractaros96

Jak będą próbować siłą

Jak będą próbować siłą odebrać szczepionki z europejskich fabryk, to firmy, które to produkują mogą pokazać środkowy palec i przestać produkować je wcale na terenie UE.

Mnie dziwi trochę ta gonitwa za szczepionkami. Widać nie trzeba przymusu i ludzie sami się biją o szczepionki tworząc nawet ich czarny rynek, gdzie płacąc pod stołem dostajesz szepionkę poza kolejnością. W marketingu jest taka dziedzina, która zajmuje się tworzeniem nowych potrzeb na pewne produkty czy usługi w ludziach. To oczywiście czysta manipulacja.

Sam nie jestem napalony na szczepionkę, może dlatego nie rozumiem takich zachowań innych.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Dlaczego fejkowi przywódcy

Dlaczego fejkowi przywódcy tak oburzają się na te fake newsy, skoro oni w swoich szeregach mają samych fake profesorów, fake ekonomistów, fake inteligentów. Jedyne atrybuty jakie mają ustawione na "true" to złodziejstwo, łganie i bandytyzm., więc fake newsy powinny im się podobać, a tymczasem jest jakaś konsternacja, że co? Że nie jest się tym za kogo się uważa?

Portret użytkownika alien972

ten dureń jako źródło arykulu

ten dureń jako źródło arykulu podaje artykuł ktory napisal inny duren na durnowatej stronie powolujac sie na niesprawdzalne plotki
sprawdzenie tego belkotu jest niemozliwe lub wybitnie trudne
co za klamliwa manipulacyjna sowiecka swołocz
иди впизду советска сволоч

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Do czego się nie posuną te

Do czego się nie posuną te polityczne ku.r.wy by zachęcić tępe ludzkie bydło do zaszczepienia się, nie dały rady cwelebryckie wyścigi po szczypionkę to trzeba stworzyć iluzję walki na szczeblu międzynarodowym. Na ludzi świadomych te ich socjotechniczne tricki już nie działają, mam nadzieję że coraz więcej ludzi je zauważa .

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Wiadomo, że nie po to by

Wiadomo, że nie po to by chronić ludność, bo wykańczają nas wszelkimi możliwymi sposobami więc po co? Być może przebiega jakiś proces, który szczepionka ma zatrzymać. Naturalne mutacje wprowadzające gatunek ludzki na wyższy szczebel ewolucji? To co wyczyniają od początku wygląda mi na wielką panikę. Działania bez składu, ładu.

Portret użytkownika tubylec

Coś mi się wydaje że teraz

Coś mi się wydaje że teraz koncerny farmaceutyczne będą walczyć o wpływy i rynek zbytu na wzór karteli narkotykowych .. w końcu branża narkotykowa i farmaceutyczna niewiele się od siebie różnią, jedna i druga bazuje na zapodawaniu ludziom różnych substancji, jedna i druga obraca dużą kasą .. więc jedna i druga stosuje te same mafijne zasady. I zobaczymy strzelaniny, podkładanie bomb pod fabryki i inne porachunki bossów farmaceutycznych. Może wystrzelają się wzajemnie. Oby.

Dodam jeszcze że branża farmaceutyczna działa tu o wiele bardziej agresywnie od narkotykowej. Dlatego że działa legalnie i ma silne wsparcie rządów.

Strony

Skomentuj