Unia Europejska przygotowuje się do stworzenia własnego "Wehrmachtu"

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecki minister finansów Wolfgang Schaeuble już jakiś czas temu zasłynął dziwacznymi wypowiedziami na temat tego jak bardzo czuje się zrelaksowany z powodu narastających problemów w UE. Niemiecki polityk był łaskaw stwierdzić, że im większy kryzys w Unii Europejskiej tym łatwiej z realizacja planów jakie przyświecają jego środowisku politycznemu, czyli wprowadzeniu nowego porządku świata. Realizacja tych zamierzeń nie będzie jednak możliwa bez realnej siły militarnej. W związku z tym zapowiedziano powstanie armii Unii Europejskiej.

 

Nawet jeśli oficjalnie będzie to przedstawiane jako sposób na poradzenie sobie z bałaganem jaki swoimi nieodpowiedzialnymi interwencjami militarnymi wywołali Amerykanie, to trzeba mieć świadomość, że pozyskanie przez UE własnego wojska zmienia wszystko. Powinno to też wpłynąć na sposób w jaki postrzegamy Unię Europejską.

 

Dotychczas propaganda wtłaczała nam do głów, że Unia to dobry wujek z zagranicy, które chętnie daje nam swoje pieniądze, aby zapewnić odpowiedni rozwój naszego kraju. Do świadomości społeczeństwa nie dociera jednak fakt, że aby Unia dała, najpierw musi nam zabrać, a pozyskanie dotacji oznacza potężne zadłużenie w zachodnich bankach. Na dodatek większość z tych pieniędzy trafia do zagranicznych koncernów, na przykład budujących drogi. Wszystko to dzieje się przy niszczeniu polskiego przemysłu. Można powiedzieć bez dużej przesady, że zostaliśmy podbici ekonomicznie nawet sobie z tego nie zdając sprawy. Jednak jeśli nowe plany UE odnośnie stworzenia własnej armii zostaną przeprowadzone, możemy zostać podbici również militarnie

 

Od dawna wiadomo było, że jeśli Unia Europejska ma być traktowana jako państwo musi dysponować nie tylko rozbudowaną biurokracją, ale również zdolnością do narzucenia woli wchodzących w jej skład krajów. Ostatnio kierowano już groźby w kierunku państw członkowskich wyrażających sceptycyzm w zakresie obowiązkowego przyjmowania "poborowych ISIS". Gdy eurokraci uzyskają własną armię, będzie można wyobrazić sobie "bratnią pomoc" nawet na terenie naszego kraju.

Z dnia na dzień staje się jasne, że UE ewoluuje w kierunku III Rzeszy. Zhańbioną przez niemieckich socjalistów swastykę na czerwonym tle zastąpiono po prostu żółtymi gwiazdkami na niebieskim. Podbój Europy przeprowadzono na polu gospodarczym, a teraz, gdy wszystko może się rozsypać na skutek inwazji islamistów i licznych kryzysów, planuje się stworzenie nowego Wehrmachtu, który zaprowadzi niemieckie porządki w zbuntowanych prowincjach tworu politycznego, który można już chyba nazywać IV Rzeszą.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Nowe siły zbrojne UE zostaną

Nowe siły zbrojne UE zostaną niezwłocznie skierowane na południowe granice Unii Europejskiej w celu jeszcze efektywniejszego ratowania biednych uchodźców i sprawniejszego ich transportu do członkowskich krajów. Możemy więc czuć się bezpieczniej. Tak to widzę...

Portret użytkownika MARGO

"...Zdaniem Maxa Kolonki

"...Zdaniem Maxa Kolonki wszystkim umoczonym w g.łównym nurcie ówczesne modyfikacje odpowiadały i nikt z zapartym tchem nie relacjonował wydarzeń. Dziś ci sami ludzie bez zastanowienia mówią o „zabraniu im demokracji”. - Mnie jest żal tych ludzi. Są to ludzie tak uzależnieni od władzy, że stają się jak narkomani uzależnieni od igły. Oni muszą mieć tę władzę po to żeby żyć. Oni muszą mieć tę władzę, żeby funkcjonować. Oni muszą mieć tę władzę, żeby mieć pieniądze. (…) Innymi słowy oni nie są w stanie stworzyć samodzielnie swojego życia inaczej niż przy pomocy władzy..."
____________________________________________
Dokładnie, takim ludziom nie mieści się po prostu w pale, że można godnie i... zgodnie żyć bez... wszelakiej władzy...
Tyle, że... niewola to stan umysłu.
Więc aby się wyzwolić trzeba zmienić swoje myślenie...
To jest tak proste, że aż jest niewykonalne...
Wszystkim nam przecież wiadomo -  każdy jest kowalem własnego losu...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika inzynier magister

W nowym nagraniu z cyklu „Max

W nowym nagraniu z cyklu „Max TV” opublikowanym na YouTube popularny dziennikarz Mariusz Max Kolonko ocenił trwający w Polsce polityczny konflikt wokół Trybunału Konstytucyjnego. Jego zdaniem „obrońcy demokracji” walczą tak naprawdę o zachowanie „koryta” i dotychczasowego życia w komitywie z reżimem, bo nie potrafią robić nic innego. Max Kolonko w swoim programie z 27 grudnia w zabawny, ironiczny, ale też niezwykle trafny sposób zestawił manifestacje Komitetu Obrony Demokracji z komunistycznymi pochodami. Uderzającym jest fakt, że na nagraniach sprzed dekad jak i na tych aktualnych widać twarze popularnych aktorów popierających czy to ówczesny reżim czy współczesny lewicowo-liberalny mainstream.
Zdaniem twórcy Max TV przeciw nowemu rządowi Prawa i Sprawiedliwości protestuje zbankrutowany establishment polityczny, liberalne media oraz kapitał zagraniczny i polski, zblatowany z reżimem. To właśnie te grupy zainteresowane są wznieceniem rewolucji przeciw legalnie wybranej władzy, która rządzi zaledwie kilka tygodni i nie sposób znaleźć konkretnych argumentów na dowód jej nieskuteczności.

Zdaniem Maxa Kolonki wszystkim umoczonym w głównym nurcie ówczesne modyfikacje odpowiadały i nikt z zapartym tchem nie relacjonował wydarzeń. Dziś ci sami ludzie bez zastanowienia mówią o „zabraniu im demokracji”. - Mnie jest żal tych ludzi. Są to ludzie tak uzależnieni od władzy, że stają się jak narkomani uzależnieni od igły. Oni muszą mieć tę władzę po to żeby żyć. Oni muszą mieć tę władzę, żeby funkcjonować. Oni muszą mieć tę władzę, żeby mieć pieniądze. (…) Innymi słowy oni nie są w stanie stworzyć samodzielnie swojego życia inaczej niż przy pomocy władzy – stwierdził o liberalnych dziennikarzach Max Kolonko w komentarzu wypowiedzianym po zaprezentowaniu krzyków Tomasza Lisa na manifestacji KODu.  - W mojej ocenie tam nie ma mowy o żadnej demokracji. O czym wy mówicie?! O jakiej demokracji?! Wam zabrali koryto! – podsumował obrońców dotychczasowych układów Mariusz Max Kolonko. Dziennikarz wyraził także żal wobec ludzi zmanipulowanych przez media głównego nurtu, które wmówiły im, że obecny rząd dokonuje niebezpiecznych zmian i ludzie ci wierzą w płynący z telewizorów przekaz. http://www.pch24.pl/zabrali-wam-koryto--nie-demokracje----max-kolonko-do-liberalnych-dziennikarzy-chcacych-obalic-rzad-pisu,40262,i.html#ixzz3vhhP6o6o

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

Ojrowehrmacht jest ostatnią

Ojrowehrmacht jest ostatnią deską ratunku niemieckiej zbrojenuffki, która cierpi na sancjach antyrussijskich a która ustami Ministry Urszuli  jest ciągana do odpowiedzialności  za badziewne sprzęty dostarczone Bundeswhrze.

Portret użytkownika Preston

Członkostwo w Unii

Członkostwo w Unii Europejskiej to ogrom zagrożeń, które z roku na rok wzrastają. Na skutek prawa unijnego polskie władze mają bardzo ograniczone możliwości wspierania rodzimej przedsiębiorczości, wypieranej przez zagraniczną (głównie niemiecką) dzięki swobodzie przepływu towarów. UE niszczy bądź zniszczyła całe gałęzie polskiego przemysłu, które ledwo ostały się po „terapii szokowej” Balcerowicza, takie jak m. in. górniczy (pakiet klimatyczny), cukrowniczy czy stoczniowy. Łączy się to z negatywnymi tendencjami federalistycznymi, które wypłukują kompetencje z państw narodowych do Brukseli. Polska bierna wobec tych zjawisk może skończyć jako gospodarka peryferyjna oraz prowincja w niemieckim państwie unijnym.

Austriacki komisarz ds. Europejskiej Polityki Sąsiedztwa i negocjacji akcesyjnych Johannes Hahn stwierdził, że „z 1 euro wydanego przez Niemcy w Polsce w ramach polityki strukturalnej 89 eurocentów wróci do Niemiec w postaci zamówień dla niemieckich firm.”

Portret użytkownika Pieklo

Obecnie jeszcze Izrael nie

Obecnie jeszcze Izrael nie chce lub nie może sam podporządkować sobie świata, więc musi w tym celu korzystać z usług najemników.(UNIASRANCY) Bardzo możliwe, że zawsze będzie posługiwał się najemnikami gdyż sam nie jest potęgą, jeśli chodzi o liczebność, co jest oczywistym dowodem braku błogosławieństwa Bożego. Musimy pamietac ze tak jak usa i eurosrat sa pod kontrola zydomasonerij.TO oni decydoja co powstanie w uni i bedzie wojsko!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrowy rosadek mowi STOP.
A to z innej beczki natknolem sie. sa odwazni w srod nas....
https://youtu.be/Q1GSpkYXyR4

Strony

Skomentuj