Unia Europejska przeznaczy setki miliardów euro na integrację imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Unia próbuje bohatersko walczyć z problemem, który sama stworzyła. Po przyjęciu milionów imigrantów z państw afrykańskich i arabskich okazało się, że większość z nich nie ma zamiaru pracować, ani integrować się. Wielu tzw. uchodźców wojennych, jak wskazują liczne sondaże, woli szariat od prawa konstytucyjnego. Teraz UE ma zamiar przeznaczyć ogromne sumy na ich integrację i likwidację imigranckich gett.

 

Unia Europejska wyda 350 miliardów euro do 2020 roku na nielegalnych imigrantów. Pieniądze mają trafić głównie do państw Europy Wschodniej i Południowej, co wydaje się dość dziwne skoro kraje takie Polska i Węgry, przynajmniej oficjalnie, nie przyjmują islamskich "uchodźców". Unia nazywa to "inwestycją" - chodzi przede wszystkim o integrację muzułmańskich imigrantów.

 

Corina Creţu, Komisarz ds. Polityki Regionalnej twierdzi, że w nadchodzących latach kwestia integracji będzie mieć kluczowe znaczenie. Jeśli starania te nie powiodą się to dojdzie do poważnych niepokojów społecznych. Imigranckie getta zostały przez nią określone jako "bomba nuklearna przyszłości".

Oczywiście znacznie łatwiejszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie granic dla nielegalnych imigrantów ekonomicznych, przeznaczenie pieniędzy na bezpieczeństwo wewnętrzne i wspieranie programów prorodzinnych, które poprawiłyby sytuację demograficzną. W ten sposób UE wydałaby mniejszą kwotę i nie trzeba byłoby się obawiać islamskiego terroryzmu.

 

Jednak Unia cały czas wysyła do nas dwuznaczne sygnały - raz dowiadujemy się o staraniach na rzecz powstrzymania nielegalnej imigracji, zaś innym razem słyszymy, że imigranci są nam potrzebni ze względów ekonomicznych. Tylko co Unia Europejska zamierza zrobić w kwestii gigantycznego bezrobocia i pobierania świadczeń socjalnych przez islamskich przybyszów? Będzie wysłać ich do obozów pracy? Integracja muzułmańskich imigrantów, którzy chcą przejąć kontynent europejski wydaje się raczej niemożliwa. W ten sposób UE wyrzuca wielkie pieniądze w błoto, a depopulacja białych Europejczyków trwa w najlepsze.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika bozo

Miliardy euro z podatków

Miliardy euro z podatków europejczyków, czyli będziemy okradani bardziej, pracować więcej by nasza forsa szła na 'social' dla emigrantów i specjalne strefy dla naszych kobiet... Niedorzeczne! Żenada, totalna porażka. Trzeba przestać łożyć na te idiotyzmy globalnie, rządy nie mają własnych pieniędzy z grubsza, tylko te, które zabierają nam.

Portret użytkownika lipka

Skoro takie państwo jak

Skoro takie państwo jak Wielka Brytania opuściło ten niegościnny "układ" to my tym bardziej powinniśmy, oni już zamknęli granicę przed tabunami dzikich. Nikt granic Polski nie chroni bo ich nie ma, kraj przed nachodźcami stoi otworem, nikt nie sprawdza kto wchodzi do naszego domu, politycy udają mądrych a w głowach sieczka. W Europie panuje obecnie totalny pierdolnik, w kraju żydostwo wylewa pomyje na Polskę a politycy kładą uszy po sobie i tłumaczą się żydom dlaczego jeszcze nie są wielbłądami. Ustawa o niemieckich obozach jest dziurawa jak sito bo pozwala by naukowcy i artyści (główni sprawcy opluwania Polski i Polaków) mieli w dopie ustawę i szkalowali nas w swoich opracowaniach "naukowych" i "sztuce". Polski rząd konsultował się z żydami w sprawie ustawy o niemieckich obozach (jakim prawem), nie poinformował o specjalnych wizach dla ukraińców (dlaczego), czyje są kolejne rządy i komu służą, bo Polaków to te rządy nie lubią.

Portret użytkownika Akamai

Wysłuchanie Krzysztofa

Wysłuchanie Pana Karonia to obowiązek każdego kto ma duszę badacza.

Mnie otworzył oczy na wiele istotnych spraw.

Podobało mi się też jego starcie z Grzegorzem Braunem. Tym, wedlug którego dosłownie wszystko zawdzięczmy cywilizacji chrześcijańskiej.

Przed nią nie było niczego, a i po niej nic nie zostanie. Smile

Po raz pierwszy Braun okazał się ignorantem w pewnych sprawach, co bezlitośnie obnażył Pan Krzysztof.  

https://www.youtube.com/watch?v=SasWG5XBxXc

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj