Unia Europejska przekształca się w supermocarstwo na wzór USA i Izraela

Kategorie: 

Źródło: Internet
Ostatnie wypowiedzi żydowskiego bankiera George'a Sorosa i niemieckiego ministra finansów Wolfganga Schaeuble'a jednoznacznie wskazują co w najbliższej przyszłości stanie się z Unią Europejską. Organizacja ta, zrzeszająca 28 państw, z całą pewnością nie upadnie ale za to przekształci się w nowy twór, coś na wzór Stanów Zjednoczonych. Wtedy Polska przestanie być suwerennym państwem i będzie tylko jednym ze stanów UE, tak jak np. Teksas jest stanem USA.

 

Wydaje się to nieprawdopodobne, ale Unia Europejska posiada idealne warunki aby przekształcić się w tzw. Stany Zjednoczone Europy - nazwa która zaczęła pojawiać się po raz pierwszy już w XIX wieku. Wystarczy spojrzeć jak funkcjonują USA i Izrael, kraje rzekomo najbardziej zagrożone przez terroryzm. Państwo żydowskie, otoczone przez wielu wrogów, od dekad wojuje na Bliskim Wschodzie i choć posiada bardzo niewielkie rozmiary, jest prawdopodobnie najlepiej uzbrojonym krajem na świecie.

 

Z kolei Stany Zjednoczone angażują się dosłownie wszędzie, w każdy konflikt zbrojny czy polityczny bardziej lub mniej oficjalnie. Każde ugrupowanie zbrojne jakie stoi na drodze USA jest określane jako terrorystyczne i tak właśnie Amerykanie tworzą sobie kolejnych wrogów. Choć największa wojna odbywa się właśnie na Bliskim Wschodzie, Stany Zjednoczone traktują ją jako zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa - jest to tzw. wojna z terroryzmem która wybuchła w 2001 roku i nie zakończyła się do dnia dzisiejszego.

 

To nieustanne zagrożenie (prawdziwe bądź sztuczne) powoduje, że państwo bardziej skupia się na zbrojeniu i w ten sposób staje się potęgą, jak wspomniane USA czy Izrael. Coraz większe sumy wydawane są na nowe technologie wojenne a społeczeństwo wierzy, że jest to po prostu konieczne - w przeciwnym wypadku dopadną ich "terroryści".

 

Według George'a Sorosa, Unia Europejska musi działać ponieważ zagraża jej kryzys migracyjny i w pewnym sensie ma rację, nie wspominając już o tym że inwazja muzułmanów została wcześniej dobrze zaplanowana i sfinansowana. Jego słowa powinniśmy rozumieć nieco inaczej - nadszedł czas aby UE przekształciła się w mocarstwo. Zmierzająca do Europy fala uchodźców, a wraz z nimi terrorystów, umożliwi zrealizowanie projektu Stanów Zjednoczonych Europy. Nowe superpaństwo utworzy wielką armię i przez wiele lat będzie zajmować się fikcyjną walką z terrorem, jednocześnie opracowując coraz lepsze technologie wojenne oraz metody inwigilacji, które w rzeczywistości będą wymierzone w nas, przeciętnych obywateli tego kontynentu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Państwo forumowicze proszę

Państwo forumowicze proszę zobaczyć te dokumenty ! Góra pieniędzy wypływała z Polski za rządów rudego swołoczy ambergoldowicza i spółki folksów od kupy kamieni ! To jest szok ! Tyle kasy jakbyśmy odzyskali to by było na budżetówkę i dla biednych rodzin i na wojsko żebyśmy się obronili przed najazdęm szwabów z okazji ustwy eurosojuza o numerze 10 66-6 !
dokumenty !

jak widać Ukraina też jest okradana w stopniu prawie jak Polska !
Zbigniew Kuźmiuk na swoim blogu podsumowuje, że rząd Beaty Szydło nie zamierza tolerować tego stanu rzeczy i już na początku swej działalności rozpoczął walkę cenami transferowymi, co ma ograniczyć wyłudzenia w podatku CIT jak i z przestępstwami karuzelowymi, co ma ograniczyć wyłudzenia w podatku VAT. 

Trudno bowiem dłużej tolerować sytuację w której blisko 1/3 potencjalnych dochodów podatkowych (około 100 mld zł rocznie), zamiast wpływać do budżetu państwa, wypływa poza granice naszego kraju tylko dlatego, że zagraniczne korporacje traktują Polskę jak swoją kolonię - podkreśla Zbigniew Kuźmiuk.


http://niezalezna.pl/74430-polska-w-dwudziestce-krajow-najbardziej-okradanych-przez-zagraniczne-korporacje-raport
zwróćcie uwagę że w latach 2005-2007 skala transferu znacznie spadła, w 2006 było tylko 650mln USD podczas gdy jeszcze w 2004 prawie 5000mln USD
Po dojściu do władzy PO transfer wzrósł 20(!)krotnie do ~13000mln USD w 2008.
Jak nazwać ten ośmioletni okres działalności folksów od kupy kamieni ??
"Wiedzą, ale kłamią, bo taka jest, wiecie rozumiecie, "potrzeba polityczna". Bój to jest nasz ostatni, trzeba użyć wszystkich możliwych chwytów, by wyprowadzić ludzi na ulicę, by odwołać wybory, a nawet - jak wzywa zupełnie już zidiociały Wałęsa - "fizycznie zlikwidować rządzący układ". Przez nich przecież i przez ich rządy wali się cały system, tracone są wygodne posadki, kontrakty, idą w kibini mater miliony, a zagrożone są miliardy. Tak - miliardy.
Mój ulubiony watch dog Global Finance Integrity opublikował właśnie doroczny raport, w którym oblicza wyprowadzone z Polski poza opodatkowaniem pieniądze, głównie poprzez zagraniczne firmy, na 90 miliardów złotych - to 5 proc. całego naszego PKB. Potężna jest więc w kręgach krajowych i europejskich oligarchii motywacja, by uruchomić wszystkich miejscowych kolaborantów przeciwko próbie zrobienia na tym rozgrodzonym pastwisku, jakim jest od ćwierć wieku nasze państwo, jakiegokolwiek porządku i reform. A duch Targowicy (bo przecież ona też broniła wolności przeciwko jakobińskiej, łamiącej ustrojowe podstawy Rzeczypospolitej reformie 3 maja, a do carycy odwołała się jako do gwaranta praw kardynalnych i obywatelskich szlachty) nigdy w narodzie nie wygasł."
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-precz-z-przyzwoitoscia,nId,1946616

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Robi się groznie bo szykują

Robi się groznie bo szykują jakąś "debatę" w UE o naruszaniu demokracji w Polsce, Rzepliński jest głównym chamulcowym polskich dobrych przemian dla ludzi, a nie dla mafi oligarchicznej która ukradła OFE,  na dodatek Rzepliński staje się głównym politykiem opozycyjnym anty polskim, blokując co się da, bo przecież łatwo mu było przyklepać złodziejstwo pieniędzy z OFE a teraz wszystko teraz mu przeszkadza, przecież złodziejstwo w białych rękawiczkach przyklepał stając po stronie złodzieji masonerii !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika 44.

Rozmyślam sobie o organizacji

Rozmyślam sobie o organizacji pt… Mafia Słowiańska - Zorganizowana super inteligentna grupa Słowian, od co najmniej piątego pokolenia czysta rasa inteligentnych białych sk.synów, której głównym zadaniem byłaby subtelna, przebiegła, systematyczna deratyzacja chazarskich gnid społecznych żerujących [szczególnie lichwą i oliparchią] na wielu już pokoleniach Polskich Słowian. Tak wrednych sk.synów, że anglo…gnidy, szwaby itp. syjony byłyby myszkami na łące w cieniu tego sk.syna, Orła Wielkiego Dumnego Super Inteligentnego Białego.
 
Bez semickich jezusów chytrusów itp… jechowców...
Wielka Lechia!

Portret użytkownika excar

Muszę Cię zmartwić ,Słowianie

Muszę Cię zmartwić ,Słowianie są o niebo inteligentniejsi i elastyczni od anglosasów ale nie mają predyspozycji do knucia i atakowania z ukrycia. Jednak to są cechy ,które i tak zwyciążą(mówię o naszych słowiańskich,rycerskośc i uczciwość oraz współczucie dla wroga) .Tu posyłam link do ciekawego filmu.Pewien Rosjanin dysydent z czasów ZSRR uciekł do USA i z racji wykształcenia i specjalizacji wysoko awansował do kręgów doradczych rządu USA . Najciekawszy jest fragment o symulacjach strategicznych gdzie ścierały się dwie grupy analityków ; o pochodzeniu słowiańskim i druga etnicznie anglosaska. Zawsze wygrywali Słowianie i to z kilkakrotną przewagą. Warto ten film w całości obejrzeć.Ma polskie napisy wstawione przez kolegę z Pomorza
https://www.youtube.com/watch?v=eqH5IIRW3X4
 

Portret użytkownika inzynier magister

Dziś kidawa błońska z PO od

Dziś kidawa błońska z PO od rudego swołocz ambergoldowicza zaatakowała posłankę PiS za to że zaczęła mówić prawdę ! Zobaczcie te memy ! "Do niecodziennej sytuacji doszło w środę w polskim Sejmie. W trakcie debaty nad zmianami w mediach publicznych głos zabrała poseł-sprawozdawca Barbara Bubula z Prawa i Sprawiedliwości. Parlamentarzystka dokonała szczegółowego przeglądu materiałów prezentowanych w „Wiadomościach” TVP w wybranym miesiącu. Przemówienie dowodzące złych procederów w mediach publicznych zostało przerwane przez wicemarszałek Sejmu z PO, Małgorzatę Kidawę-Błońską. Kilkunastominutowe wymienianie kontrowersyjnych treści, jakie w styczniu 2013 roku prezentował główny program informacyjny Telewizji Polskiej, „Wiadomości”, miało na celu udowodnienie posłom, że zmiany w mediach są konieczne.- Zastanawiamy się proszę państwa dlaczego w wyborach uczestniczy w Polsce tak mało obywateli.

(...) Dlaczego brak u nas narodowego instynktu samozachowawczego. Dlaczego tak niska jest samoocena Polaków. Dlaczego ciągle sięga się do tego co o nas myślą w Berlinie, Londynie czy Paryżu. Otóż jestem pewna, że jedną z ważnych przyczyn dlaczego tak jest, jest to, że jesteśmy społeczeństwem, narodem bardzo źle poinformowanym - stwierdziła poseł Barbara Bubula przystępując do zaprezentowana niezwykle wnikliwej analizy treści prezentowanych w „Wiadomościach”. Raport autorstwa posłanki z Krakowa został przedstawiony Radzie Programowej TVP. Co zdaniem programu informacyjnego łączy Polaków, jako naród? - pytała ironicznie parlamentarzystka, po czym przystąpiła do wyliczenia, w którym pojawiło się między innymi rosyjskie obywatelstwo Gérarda Depardieu (3 razy), rajd Dakar (2 razy), sukces piosenki pt. „Ona tańczy dla mnie”, wyprzedaże w Anglii, kot-przemytnik w Brazylii, wiara w potwora spaghetti. Takimi absurdalnymi treściami finansowana przez podatników telewizja raczyła odbiorców. Posłanka zwróciła przy tym uwagę na trywializację mediów i prezentowanie niepoważnych treści w miejsce spraw istotnych.
: http://www.pch24.pl/mocne-przemowienie-posel-bubuli-w-sprawie-dzialan-tvp---wicemarszalek-z-po-odebrala-jej-glos-,40290,i.html#ixzz3vp0GoraV

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

W Radiu Maryja codziennie

W Radiu Maryja codziennie modlą się za żydów i wrogów kościoła. Jakieś efekty tych modłów? Tak. Fala uchodźców i ogromne nasilenie prześladowań chrześcijan na całym świecie do tego promowanie pornografii pedofilii i aborcji - czyli dokładnie wszystko to o co oni się modlą spełnia się. Dostają to o co proszą. Ciekawe o co będą się modlić te sekty pseudo chrześcijańskie wymienione w linku na tej manifestacji poparcia ... ?

Portret użytkownika Bucefał

Współpracujący z rosyjskimi

Współpracujący z rosyjskimi mediami były dziennikarz polskiego Newsweeka nie pozostawił złudzeń co do „wielkości” Rosji. „Turcja wskazała Moskwie jej miejsce w światowej polityce” – oświadczył Jakub Korejba. Z dużym zainteresowaniem śledzę ten konflikt. Przez długi czas Rosja szydziła z bezzębnej, bezradnej Europy z jej nieskutecznymi sankcjami, aż znalazło się państwo (Turcja – red.), które zachowało się „po rosyjsku” – stwierdził Korejba dodając, że to zaledwie pierwszy krok Ankary. – Jeszcze kilka, a Turcja zamknie razem z Ukrainą swoją przestrzeń powietrzną dla Rosji, doprowadzi do upadku Aerofłotu, potem Rosatomu. Zaś rezultatem kolejnych będzie upadek Gazpromu i rosyjskich koncernów energetycznych.

Nie zabrakło też wątku polskiego. Korejby, jak się okazuje, nie wystraszyła „potęga militarna” Rosji: Tyle już razy w historii mieliśmy konflikty z Rosją, ale ani car, ani Stalin nie zdołali Polski zlikwidować i, z całym szacunkiem, nie ma obecnie takich światowych przywódców, którzy mogliby to zrobić – powiedział. – Sytuacja jest, tak naprawdę, bardzo prosta – kontynuował. – To ostatni moment dla Rosji, żeby się naprężyć i udawać, że coś jeszcze może. Na jej miejscu robiłbym pewnie to samo, ale lepiej pogodzić się z rzeczywistością. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej, bo później może być tylko gorzej, gorzej nawet niż w 1990 roku, kiedy rozpadł się Związek Radziecki, chociaż też miał broń jądrową – podsumował woje wystąpienie, po czym zajął się jedzeniem ze smakiem leżącego przed nim jako rekwizyt (polskiego?) jabłka…

Jakub Korejba to częsty gość na łamach polskojęzycznego portalu rosyjskiego radia „Sputnik” (dawny „Głos Rosji”) – zamieszcza tam swoje artykuły. W 2014 roku Redakcje serwisu Newsweek.pl i dwumiesięcznika „Nowa Europa Wschodnia”, dla których pisał teksty z krajów byłego ZSRS, zerwały z nim współpracę. Miały zastrzeżenia do materiałów Korejby – tych publikowanych nie w polskich, a w rosyjskich mediach.

Portret użytkownika excar

Według Korejbopodobnych Rosja

Według Korejbopodobnych Rosja już upadła, przegrała z Ukraina wojnę a teraz czas odzyskać od Rosji rdzennie ukrainskie tereny takie jak Kamczatka czy rejony Władywostoku i zacząć ukrainizację Rosji.
Spokojnie kolego "bucefał"  (jaki fajny nick,zazdroszczę:)) Rosja upadnie może kiedyś ale to będą czasy tak odległe że w Ameryce Indianie będą polować na tłuste nieowłosione białe małpy a na czarnoziemach ukraińskich bedą się pasły dwunogie świnie chrząkające tak jakoś znajomo ...sadła ukrainie...gierojom sadła

Portret użytkownika inzynier magister

Podobno już niedługo TVP

Podobno już niedługo TVP zostanie odbita z rąk masonów i zacznie nadawać polskie programy informacyjne, które nie będą kalką TVN-u i polszmatu ! Oby jak najszybciej bo od momentu prawdziwych wiadomości TVP narodowej zacznie się prawdziwa Polska i uwalnianie umysłów od zniewolenia NWO, inaczej zaszczują Polaków i naslą na siebie bo oni potrafią czarować bo są w zmowie z magikami od tych co chodzą w fartuszkach a to towarzystwo czarnoksiężników oznacza zawsze kłopotu dla ludzi normalnych !

Wałęsa ostatnio powiedział że się wstydzi jechać za granicę bo niby Polska pod rządami PiS i Kukiz to coś nienormalnego, podobnie gada jak rudy co to dla niego Polska to nienormalność ! Cala ta ich filozofia wstydu ma glebokie podloze psychiczne - kompleks nizszosci wobec Zachodu. Oni naprawde powinni wyladowac na kozetce u psychiatry. Po pierwsze nawet jesli byloby czego sie wstydzic, - a nie jest - to czlowiek zdrowy psychicznie potrafi oddzielic swoje zycie od zdarzen zewnetrznych czy innych ludzi. Po drugie ciagle manipulowanie ludzmi i ich emocjami za pomoca falszywego wstydu to zwykla niekczemnosc. Swiadczy o braku elementarnej wiedzy z zakresu ludzkiej psychiki, lub tez o bardzo zlych intencjach tych ludzi. Teraz zobaczcie mema o tytule "Pierwsze posiedzenie polskojęzycznego NWO"

Powinni jeszcze mocno opodatkować banki i markietysuper powierzchniowe i średniopowierzchniowe bo banksterzy nie płacili podatku od niepamiętnych czasów wyprowadzając kase do rajów ! Jak ściągną z banków to odrazu budżetówka będzie miała trochę kasy i dla biednych rodzin !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Kimbur

Budowanie kompleksu niższości

Budowanie kompleksu niższości u Polaków to strategia Unii Wolności, do dzisiaj intensywnie rozwijana przez polityków PO i UE.
Podstawowym narzędziem w budowaniu kompleksu niższości są niskie płace, 4 czy 5 razy niższe niż w GB, Niemczech czy Danii. Stąd nie usłyszymy z ust dostojników UE deklaracji o wyrównywaniu płac minimalnych, o jednakowej zapłacie w Lidlu na terenie Niemiec i na terenie Polski.
Politycy PO zajadając się ośmiorniczkami (i opluwając Polskę przy obiadach za pieniądze ubogich Polaków) kompleksu niższości u siebie nie wyrobili, bo akurat dla nich płace są iście europejskie.

Strony

Skomentuj