Unia Europejska pracuje nad tajnym projektem utworzenia wspólnej armii, który zostanie ujawniony po brytyjskim referendum

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Właśnie okazuje się, że utworzenie jednej wielkiej europejskiej armii nie jest jakiś tam wymysłem, a realnym planem który został tymczasowo utajniony. Unia Europejska pracuje nad specjalnym projektem ale szczegóły zostaną ujawnione dopiero gdy w Wielkiej Brytanii zakończy się referendum aby przypadkiem nie zwiększyć liczbę zwolenników Brexitu.

 

 

Jak podaje brytyjski dziennik The Times, szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini dopracowuje plan już od 18 miesięcy - wszystko to dzieje się oczywiście za plecami mieszkańców Europy. Koncepcja jest podobno dość zaawansowa i wraz z europejską armią zakłada utworzenie współnego centrum dowodzenia. Dokumenty zostaną utajnione dzień po brytyjskim referendum, czyli 24 czerwca. Mogherini będzie wtedy rozsyłać plany do wszystkich przywódców państw UE a 28 czerwca odbędzie się szczyt w tej sprawie.

Już od dłuższego czasu można zaobserwować, że Unia Europejska faktycznie zaczyna przekształcać się z superpaństwo. Wtedy wszystkie kraje, łącznie z Polską, będą znaczyć tyle samo co poszczególne stany w USA. Należy pamiętać że utworzenie tzw. Stanów Zjednoczonych Europy umożliwił masowy napływ islamistów i terroryzm, dzięki któremu udało się uzasadnić wprowadzenie np. ograniczeń w zakupie broni palnej. Zesztą bardzo wątpliwe jest to aby Unia Europejska miała zamiar pytać mieszkańców poszczególnych państw o zgodzę.

Skoro Unia zaczyna powoli ewoluować i chce mieć swoje wojska wraz z wspólnym centrum dowodzenia, z pewnością powstaną też specjalne agencje na wzór FBI i CIA. Na dzień dzisiejszy można niestety tylko spekulować nad unijnymi planami ale wiemy przynajmniej w jakim kierunku zmierza Europa. Jak powiedział niedawno były burmistrz Londynu Boris Johnson, Unia Europejska realizuje dokładnie te same cele co Adolf Hitler - chodzi o zjednoczenie kontynentu i zbudowanie potężnego mocarstwa z jednym rządem i jedną armią. Przypomina to przecież dewizę Trzeciej Rzeczy która brzmiała: "Jeden Naród, jedna Rzesza, jeden Wódz".

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Te dwa zdjęcia pokazują czym

Te dwa zdjęcia pokazują czym jest UE i jakie ma zamiary, pod kuratelą USA. To jest bardzo  niebezpieczna zabawa urzędników UE, dla zniewolenia społeczeństw UE, dla  czego Niemcy rozpoczeły wojnę w 1939 r. i równiez  to odbywało sie pod kierunkiem USA i było finansowane przez bankierów amerykanskich. W jakim celu nie trudno  sie domyśleć.

Portret użytkownika KazOle

Jak na razie żadnych

Jak na razie żadnych katastrof czy aktów terrorystycznych na Świecie. Będą igrzyska. Dla kiboli będą piłkarskie Mistrzostwa świata (od 10 czerwca do 10 lipca 2016 we Francji)) dla katoli Światowe Dni Młodzieży (27–31 lipca 2016 w Krakowie), więc wymyślono czym milionom ludzi zająć głowy. W Polsce zacznie działać Ustawa antyterrorystyczna i zakaz zgromadzeń publicznych w pierwszych dniach lipca podczas szczytu NATO. Wszystko wygląda na logicznie poukładane.
Sądzę, że 06.07.2016 zostanie podpisany Pakt likwidujący wolność krajów europejskich. Sądzę, że w tym dniu zdrajcy podpiszą układ tworzący armię Unii Europejskiej czyli armie krajów członkowskich będą podporządkowane kierownictwu z Brukseli i w ten sposób armie krajów Europy przestaną być zbrojną ochroną interesów ich państw i mieszkających w nich ludzi. Te państwa i ich mieszkańcy staną się w ten sposób bezbronni i ubezwłasnowolnieni.
Zapewne spodziewano się ogromnych protestów w Europie więc zrobiono w tym czasie na totalną skalę igrzyska: dla jednych piłkarskie a dla drugich modlitewne a dla skorych do manifestacji Polaków - zakaz zgromadzeń publicznych.

Portret użytkownika inzynier magister

Ktoś szykuję zamach na

Ktoś szykuję zamach na prezydenta Dudę ? Dziwne że takich treści nie było gdy prezydentem i premierem byli członkowie partii folksdojczy ?!  "Biorąc pod uwagę wydarzenia ze Smoleńska sprzed 6 lat, Rosjanie zdecydowali się na bardzo niesmaczną reklamę - "Andrzej Duda zmarł dziś. Polska straciła wielkiego polityka". Co gorsza, na jej emisję zgodziło się Google, które dopiero po interwencji kancelarii Prezydenta RP zdecydowało się zablokować te treści.Przekaz reklamy zachęcał do odwiedzenia serwisu rosyjskiej firmy ochroniarskiej - pult-voevoda.ru.„Tygodnik Solidarność” zauważa, że sprawa nabiera poważnych rozmiarów szczególnie w kontekście zbliżających się Światowych Dni Młodzieży, szczytu NATO, ostatnich alarmów bombowych i skierowanych do prezydenta życzeń śmierci ze strony zwolenników KOD.: http://www.pch24.pl/w-co-graja-rosjanie--w-googlowskiej-reklamie-usmiercili-andrzeja-dude,43612,i.html#ixzz4ADWFUTLK

To tylko potwierdza że w Smoleńsku był zamach ! Jeżeli pomordowano naszych w zamachu trzeba znalezść polskojęzyczną grupę terorystyczną NWO odpowiedzialnąza przygotowanie do lotu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SN69

Większość komentujących nie

Większość komentujących nie zastanawia się, dlaczego takie rewelacje rodzą się przed referendum, wystarczy im że następne nie sprawdzone  historie pasyją do reszty teori spiskowych, pokarm został łyknięty nie ważne czy śmierdzi.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Sprawdźcie

Proszę Państwa!

Proszę Państwa!

W związku z tym artykułem możemy wywnioskować, że UE pragnie stworzyć, a raczej stworzy jedną europejską armię. A co się z tym wiąże i co ma to wspólnego z Polską?

https://www.youtube.com/watch?v=si9JQaeHcpo

Proszę wszystkich o obejrzenie tego wywiadu. Film (a raczej wywiad) ujawnia zawartość ustawy 1066 oraz ustawy o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium RP. Opublikowano ten wywiad 22.04.2016. Wtedy ta ustawa o zasadach pobytu obcych wojsk nie była jeszcze podpisana przez prezydenta. Jednakże 19 maja 2016 r. ta ustawa została podpisana przez prezydenta: http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=295

Analizując wywiad zwróćcie koniecznie uwagę na czas od 8:30

Łącząc ten film oraz artykuł możemy dowiedzieć się - kto będzie STRONĄ WYSYŁAJĄCĄ I CZYJA ARMIA BĘDZIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ UŻYTA W PRÓBIE PACYFIKACJI KRAJU (OCZYWIŚCIE + USA).

A żeby tą armię wprowadzić, wystarczy zrobić operację "false flag" np. na ŚDM albo w innym momencie. Prezydent podpisuje zgodę i.....odpowiedzcie sobie na to sami.

 

Portret użytkownika ACHILES

Nowy "ból głowy" władz

Nowy "ból głowy" władz Niemiec. Czeczeni będą trafiali do Polski

Niemieckie władze niepokoją się rosnącą ostatnio liczbą uchodźców z Czeczenii - pisze "Die Welt". Berlin podejrzewa, że wyjazdy Czeczenów mogą być sterowane przez Rosję, która chce w ten sposób pokazać swoją siłę i prowokować niepokoje.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-bol-glowy-wladz-niemiec-czeczeni-beda-trafiali-do-polski/0y3p0z

i komentarz trafiony : 

~EUropejczyk : Sorry, ale Czeczeńcy to nie są obywatele Rzeczpospolitej Polskiej i do Niemiec mogli wjechać z każdego innego , wolnego kraju (np. z Litwy, Łotwy, Estonii, Austrii, Norwegii, Finlandii). Dlaczego sobie Polskę upatrzyli ci Niemcy???? Polska nie ma powodu przyjmować jakichś ludzi, których nie potrzebują Niemcy. Jeszcze nie tak dawno "wyli", że należy witać kwiatami tych migrantów, którzy przeszli przez kilka "wolnych", demokratycznych krajów. Proszę więc odsyłać np. Nigeryjczyków do Algierii lub Turcji, bo to są kraje demokratyczne (wg ONZ) i bez wojen. A jak Niemcy nie chcą przyjmować Czeczeńców to niech zapłacą za każdego nieprzyjętego migranta ustalona przez Niemców stawkę w EURO i odeślą ich wraz z pieniędzmi np. do Rosji (demokratyczny i bez wojny kraj). Tak więc KIJ MA ZAWSZE DWA KOŃCE....

p.s a moim zdaniem, to rodzaj pewnego " DILLU ", jaki obecne Niby Nasze Władze zawarły z dojczlandami, czyli przyjmijcie z powrotem tych dawnych Czeczenów, jakich myśmy wchłonęli kiedyś, tak by zrobić wolne miejsce, dla obecnych przybyszy, jacy Niemcy zalewają. Niby Nasi powiedzą, że Czeczenów i tak mamy już u siebie dużo i są " sprawdzeni "' a obecnych " przybyszy ", nie będziemy przyjmowali. Bo to że to są dawni uchodźcy, " ci najniebezpieczniejsi ", to, nie mam wątpliwości, gdyż obecnie nikt od wielu lat, nic, nie mówił, że wśród uchodźców jest sporo Czeczenów i tu powstaje spory problem, bo jak oni juz byli " osadzeni " u Naszego zachodniego sąsiada, pozakładali tam domy i jakieś życie se układać zaczęli, a obecnie ich od tego zechcą " oderwać " i do Nas ich siłą przerzucić to jak myślicie, CZY ONI BĘDĄ Z TEGO POWODU ZADOWOLENI I HEPPY, czy będą sflustrowani i zaczną to OKAZYWAĆ, NA MASOWĄ SKALĘ ???

dla łatwiejszego obrazu owego zagadnienia, zamieszczam poniżej FILMY z tego, jak się żyje Czeczenom we własnym Kraju, byście widzieli, jak środki masowego mas ogłupiania, TO CZYNIĄ NA MASOWĄ SKALĘ: 

https://www.youtube.com/watch?v=021p0hh-srk

https://www.youtube.com/watch?v=5LmR_bkbVjA

więc ci co obecnie, tam nie prowadzą wywrotowych akcji i tego nie robią, to mogą se tam żyć TAK, I ŻYJĄ, CO MOŻECIE SAMI ZOBACZYĆ. 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Mąż straszny 44

To jest ten typ globalizacji

To jest ten typ globalizacji totalitarnej. Centralizowanie się władzy, która będzie w stanie podporządkować sobie mniejsze państwa. Niestety z centralizacji władzy nigdy nic dobrego nie wynika. Zresztą z żadnej wałdzy nigdy nic dobrego nie wynika. Władza deprawuje, włądza absolutna deprawuje absolutnie. Należy pamiętać, że na czele UE stoją urzednicy, których nikt nie wybierał. Uzurpowali sobie sami prawo do władzy, a o tę wąłdzę sie bojąc, tworzą armię. Współpraca gospodarcza tak, militarna tak, ale w ramach demokratycznej zgody poszczególnych państw suwerennych, których prawowita władza jest w tych państwach, a nie w Unii Europejskie i w Parlamencie Europejskim, a tym bradziej nie jest ta władza w Komisji Europejskiej. 

Portret użytkownika ACHILES

Dawny związek republik

Dawny związek republik Radzieckich ( ZZSR ), dostrzegł " chorowitość " I GŁUPOTĘ takiego USTROJU I STYLU sprawowania władzy, takiego TWORU. Same władze jedynie właściwe w tym ustroju wówczas panujące na Kremlu, postanowiły, to rozwalić w piz..u, oddać suwerenność  tym wcześniejszym KRAJOM podporządkowanym, w tym i Naszemu Krajowi, co kto z tą wolnością zrobił inna sprawa i na inną opowieść, ale ( naszej nie ma i nigdy, nie było, od tamtej pory czyli po 89 roku ), ale zmierzam do czegoś innego, a mianowicie. Oni wówczas wiedząc jak to jest ułomny system sprawowania władzy, zrezygnowali z tego, bo to ich dobiło, a dzisiejsza Europa a właściwie, jej samozwańcze obecne niby Władze, pchają się w ten SYF, jakim jest " nazistowska i faszystowska Europa " gdzie wszyscy mają być podporządkowani, WIADOMO KOMU, co już i teraz obserwujemy. Rosja, to dziś Rosja i tworzy WNP, czyli wspólnotę niepodległych Państw i nie tylko z nazwy to wynika, bo czy ktoś z was widzi w mendialnych przekazach, jak Prezydent Putin "beszta ", np. Władze Białorusi i ich przywódcę, za to, że nie chcą np, ZAPRZYSIĄC SĘDZIÓW, JAKIEGOŚ TAM ICHNIEGO SĄDU, LUB TRYBUNAŁU ??? nie nic z tych rzeczy, nie ma,a  jest zasada : WOLNOŚĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, a jak nie pasuje, to wypad . 

a w obecnej Unii, jest tymczasem :

MACIE BRAĆ IMIGRANTÓW I ICH TRZYMAĆ U SIEBIE SIŁĄ, BO JAK NIE, TO KARA za każdą" głowę " MILION ZŁOTYCH, CZYLI 25 000 eurusów.

ALBO MACIE ZAPRZYSIĄC SĘDZIÓW, JAKICH WAM " wskażemy ", BO JAK NIE, TO BĘDZIE REZOLUCJA PRZECIW WAM I KARY.

ALBO, BANANY MAJA BYĆ PROSTE, A POMIDOR, TO OWOC, chociaż logika zdrowa całkowicie temu zaprzecza, lub geje i inne transe, to " ANIOŁY " i należy im dawać do adopcji małe dzieci I TAK DALEJ I TAK DALEJ, brnąc w ten IDIOTYZM !!!

Strony

Skomentuj