Unia Europejska pokazuje swoje totalitarne oblicze - Bruksela będzie udzielała azylu w Polsce

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Od jakiegoś czasu dla myślących ludzi oczywistością jest, że Polska wstąpiła do zupełnie innej Unii Europejskiej niż ta, w której znaleźliśmy się obecnie. Dopóki jednak unijni biurokraci nie robili serii zamachów na suwerenność innych krajów członkowskich nie wyglądało to tak poważnie jak teraz. Najnowszy pomysł eurolewaków z Brukseli zakłada odebranie krajom członkowskim UE kompetencji w zakresie przyznawania azylu, czyli innymi słowy to oni będą decydowali gdzie i ilu islamistów trafi, a my nie będziemy mieli nic do gadania.

 

Szalony pomysł zniszczenia państw narodowych w Europie nie jest już od dawna teorią spiskową. Otwartym tekstem mówił o tym niedawno Frans Timmermans, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego. Oświadczył on, że multikulturalizm, nazywany przez niego "różnorodnością" jest przeznaczeniem nie tylko Europy, ale i całego świata. Co więcej zagroził, że alternatywą jest wojna.

"Różnorodność jest uważana w niektórych krajach za zagrożenie. Różnorodność powoduje powstanie pewnych wyzwań, ale jest też przeznaczeniem ludzkości. Nie będzie na tej planecie kraju, który w przyszłości nie stanie się różnorodny narodowościowo" - Frans Timmermans

Pojawia się pytanie o jakiej wojnie czy też "końcu wolności i pokoju", bo tak brzmiały jego słowa, mówił ten niebezpieczny człowiek. Wszak wojna w Europie i tak właśnie się rozpoczęła i można odnieść wrażenie, że Komisja Europejska znajduje się w tym samym obozie politycznym, co Państwo Islamskie, ponieważ widać liczne przypadki współdziałania w dżihadzie na naszym kontynencie.

 

Przykładem było wieloletnie tolerowanie brukselskiej centrali terrorystów w dzielnicy Moelenbeek, notabene znajdującej się kilkanaście minut spacerkiem od biura Timmermansa. Cele unijnych urzędników nie są do końca znane, ale można podejrzewać, że chodzi o islamizację Europy, co ostatecznie przetrąci jej chrześcijański charakter. Zdumiewające jest też, że zdaje się to popierać również ten argentyński jezuita podający się za papieża Franciszka, który mówi podobne rzeczy jak Timmermans.

 

Konstruktorzy Nowego Porządku Świata planują wdrożenie swojego morderczego reżimu na gruzach starego systemu. Podstawowym wrogiem stały się zatem europejskie narody, które coraz głośniej wyrażają niezadowolenie z powodu rozwoju wypadków z napływem obcych kulturowo mas ludzi, którzy przybywają do Europy na utrzymanie podatników.

 

Oczywiste było, że niektóre kraje jednolite narodowościowo będą stawiały opór przymusowej islamizacji. Aby jakoś temu przeciwdziałać unijni urzędnicy wymyślili, że to oni będą decydowali o podziale tak zwanych azylantów pomiędzy kraje UE. Planuje się powrót do stałych kwot uchodźców według ustalonego klucza. Zapowiedziano, że ich liczba będzie ustalana po uwzględnieniu ich „wielkości, bogactwa i zdolności do przyjęcia uchodźców”.

W tym kontekście zrozumiały jest ciągły atak na Polskę ze strony Komisji Europejskiej, ponieważ nasz kraj stał się teraz liderem państw z Europy Wschodniej, które zgodnie sprzeciwiają się ingerowaniu w skład narodowościowy. Oznacza to, że ataki na Polskę nie ustaną, a nawet się nasilą i trzeba się spodziewać dywersji w tych krajach, na przykład w formie powtórzenia wariantu ukraińskiego majdanu. Niestety najbardziej prawdopodobnie wydaje się to właśnie w naszym kraju, gdzie siły nieprzyjazne nam, kreowane z zagranicznych ośrodków są już przygotowane do działania.

 

Unia Europejska stała się już prawie oficjalnie IV Rzeszą, tylko dostrzegają to obecnie wyłącznie nieliczni. Jednak wciąż przesuwa się granica co Komisja Europejska może zrobić z krajem członkowskim. Pogłębia się bezczelność unijnych dyplomatów skorych do interwencji w kompetencje państw narodowych. Pozbawienie ich decydowania o tym komu chcą udzielić azyl jest tego dobitnym dowodem.

 

Na skutek podpisanego przez Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego można teraz zrobić z nami wszystko, a politycy opowiadający, że jesteśmy nadal suwerennym krajem, albo nie rozumieją co się dzieje na naszych oczach. jest coś takiego jak albo po prostu kłamią. Nie ma czegoś takiego jak częściowe pozbawienie suwerenności tak jak nie ma częściowej wolności. Konsekwencją tych decyzji może być niestety przymusowa islamizacja Polski.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Amenhotep

Niczego niemusimy akceptowac

Niczego niemusimy akceptowac co nam probuje narzucic UE szczegolnie tej roznorodnosci ras kazdy jest inny i w tym jest piekno wiec i my mamy prawo byc odrebni od innych  w przeciwnym razie niema sensu dalej tkwic w UE.Mamy prawo byc niezaleznym krajem decydujacym o sobie.

Portret użytkownika wielebny

Możecie pisać sobie co

Możecie pisać sobie co chcecie "młody ludu". Mnie nie ruszą już nawet te "wyselekcjonowane" słowa skierowane w moim kierunku. Za stary jestem by w bajki pokładać wiarę. Przeżyłem trochę komuny, przeżyłem trochę demokracji. By mnie zrozumieć w 100% to najpierw pogadajcie w tym swoim demokratycznym Prawnym i Sprawiedliwym kraju z ludźmi:
- którzy w telewizji zbierają na leczenie własnych dzieci bo NFZ na nic kasy nie ma
- z babciami i dziadkami którzy pomimo tego że przepracowali całe życie dzisiaj zbierają po śmietnikach puszki i butelki by kupić żarcie bo gdy kupią leki dzięki którzym żyją to na owe żarcie już nie ma
- z ludźmi poszkodowanymi przez komorników
- z ludźmi którym firmy pozamykano przez Urzędy Skarbowe (niewinnie!!!!) i dziś latami latają po Sądach za ... tą KUVA  sprawiedliwością po której mowa przy każdych wyborach
- z ludźmi których ZUS uznał za sprawnych pomimo tego że ledwo chodzą i nakazał pracy odbierając renty
- a także z tymi którzy REMONTUJĄ mieszkania dzięki programom z POLSATU bo... POMOC SPOŁECZNA nie istnieje.
Tylko w tym paranoidalnym kraju trzeba było chodzić prywatnie do lekarzy bo kolejki są jak z Warszawy do Moskwy i nazad. Tylko w tym paranoidalnym kraju nie ma przepisów które ułatwiały by życie. Nie można zawiesić działalności i odwieszać na kilka dni. Pracę mam na 3,4 dni, płacić musze za miesiąc! Chory ustrój!
 
Tylko w tym paranoidalnym kraju developer może bezkarnie zebrać kilka milionów i ogłosić upadłość (czyt. wy--bać wała!!)
 
Tylko w tym paranoidalnym kraju zakup mieszkania M2 np. w Warszawie przy dzisiejszych stawkach 10-11zł/h to rata na całe życie i dzięki stawkom na najniższym europejskim poziomie - bardzo często nie do zdobycia.
 
Tylko w tym paranoidalnym Unijnym kraju 10letni samochód to szczyt mażeń wielu Polaków!
Tylko w tym kraju koszt budowy bloku mieszkalnego to kwoty rzędu powiedzmy 3.500.000zł a sprzedaż... owego bloku to kilkadziesiąt mln. zł!  Sobie policzcie bałwany po 4 mieszkania na piętro x 10 pięter x 4 klatki x skromnie 350.000zł za chatę!
Ile wyszło?  56.000.000 zł za budowę jednego bloku ????????????
 
Samochód zimą stoi nie używany na parkingu, OC muszę bulić cały rok bo przecież nie ma przepisów które pozwoliły by mi tak jak w Niemczech, Francji, Szwecji, Rosji - wyrejestrować auto na 2,3 miechy i mniej płacić.  Nie mogę nie płacić na kasę chorych nawet pomimo tego że przez 30lat u lekarza na NFZ nie byłem. Mam płacić i stać w 3,4 letnich kolejkach. Zdechł bym prędzej.
Tylko w tym paranormalnym kraju nie ma już nic Polskiego!!!!
Czy coniektórzy na tym forum są naprawdę aż tak głupi???????  Zresztą, po co ja pytam, przecież wyjechałem z Polski nie przez biedę lecz przez większość kretynów którym i w gównie jest dobrze. Tak to jest jak się życia nie zna i nie ma z czym porównać. Pomieszkasz jeden z drugim kilka lat w innych krajach to zrozumiesz że nocnik to nocnik i nic więcej. Obrońcy POpisów się znaleźli. 
Tak, odpowiadam Tak, mam ten kraj tam gdzie on ma ludzi czyli wiecie gdzie.
Krajem tym jesteście Wy, czyli tacy którzy Ukraińcowi na budowie dadzą 14,00/h a swojemu 9!!!
 
Bułgar za Bułgarem idzie w ogień!
Ukrainiec Ukraińcowi chatę, robotę, żarcie na obczyżnie łatwi!
Rumun z Rumunem zarez kradną i w razie wpadki się nie znają!
Rusek z Ruskiem sztamę dosłownie rodzinną trzymie!
Niemiec za Niemcem!
Francuz za Francuzem!
 
A Polak??
Nie macie KUVA youtuba czy mózgów?
Sobie popatrzcie co robi Polak Polakowi za granicą!!
Baaa...  Pooglądajcie sobie SPRAWĘ DLA REPORTERÓW lub UWAGĘ po UWADZE i zobaczcie co Wy sobie robicie i to na własnym podwórku!  Gdzie jest szacunek? Gdzie jest goność? Gdzie jest honor??  W czarnej du....????
 
Przestańcie samych siebie w balona robić i cukrować ten chory kraj!
 
100% znanych mi Polaków tu na miejscu w Rosji na zapytanie co sądzi o Polsce i czy wraca dosłownie piszczy śmiechem!
100% ludzi odpowiada: do kogo wracać? Do wyprutych z uczuć robotów?
No tak...
Jak się nie ma prawdziwych przyjaciół, rodzin, kochanych żon i dzieci to się nie ma do czego odnieść, prawda?
Bo w Polsce to znajomości i kolegów ma się tylko gdy portwel napchany i dobrą furą się wozi!  Wtedy kuva wszyscy CIę kochają ale jak starcisz nogę i zaczniesz szukać pomocy to dopiero wielkie gały robisz.
 
Zobaczcie co się dzieje między Polakami na zachodzie! Co się dzieje w UK, w Niemczech, w Hiszpanii, we Włoszech i wielu, wielu innych krajach. Ludzie stojący w sklepie do kasy gdy usłyszą język Polski w tle milkną!!  Ludzie widzący Polskie tablice rejestracyjne na ulicy wieją!!!  Gdy Polak słyszy drugiego Polaka na ulicy to milknie i udaje tubylca. Tylko u Polaczków załatwienie roboty to kasa $$$. Nie masz 400-500euro, nie masz roboty! A co najlepsze - Ukraińcowi załatwi taki robotę i weźmie 200 euro za fatygę a od swojego krzyczy 400-500!!!  W Hamburgu Polaczek jedzie z Bułgarami lać... polaczka!!!!  Taaaa!   Poszukajcie sobie pracy w Polskich firmach na zachodzie to zobaczycie co Polaczek Wam powie! 
 
Patriota?  Co to?  Pusty wyraz?
 
 
 

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika wielebny

W związku z pytaniami

W związku z pytaniami odpowiadam:
Rosjanie lubują Polaków. Nie dajcie się nabrać na medialną propagandę. To są naprawdę spoko ludzie, zwłaszcza na wsi. Bardzo chętnie nas zatrudniają i dają stawki wyższe jak swoim. Niestety ale tak jest! Nie chcą tracić specjalistów z EU którzy, niestety, trzeba przyznać, często są lepiej wykształceni jak ROsjanie ze względu na dostęp do technologii. W Rosji wystarczy przestrzegać prostych reguł czyli nie srać wyższej jak inni! Nie skakać bez powodu i żyć honorowo. U nas w ... jak to napisaliście "żydopolonii" takie jak godność czy honor już dawno zniknęły. Kumpel kumplowi żonę dmucha, kumpela kumpeli męża dyma. Przyjaźń Polsko-Polska?  Nigdy w życiu!
W Moskwie wystarczy żyć cicho i spokojnie i nic nioe będzie się działo. Niestety, władze Rosyjskie są mocno uczulone na przybyszów z ... niestety Polski która ma tu mit taki że "zawsze, ależ to zawsze wpitala się w nie swoje sprawy". No i tak jest. Polski wszędzie mnogo. Gdy przyjedziecie do Moskwy to autko na Polskich blachach zostawcie dla św. spokoju gdzieś na parkingu strzeżonym i weźcie sobie za 20USD jakąś KIĘ z wypożyczalni na Rosyjskich blachach. Tak będzie lepiej jeśli nie znacie rosyjskiego. Są strasznie uczuleni na przybyszów z EU w tej chwili! Nie będzie źle się działo ale za Moskwę nocą lepiej nie śmigać nie mając Rosyjskich tablic. Tu także siedzi Czeczenia i Kazachstan więc trzeba mocno uważać. Sami Rosjanie mają wyrąbane na to czy piją ze swoim czy z Polakiem. Zachowują się bardzo dobrze. Mnie w czasie 3 lat spotkała tylko fala mandatów na trasie do Moskwy pierwszego roku. Później nauczyłem się jeździć, wymieniłem tablice na Rosyjskie i teraz mandaty zbieram ale ... na Ukrainie i w Polsce Smile
Żyje się super. Naprawdę nie ma na co narzekać. Wbrew pozorom jeśli wejdziecie w społeczeństwo i umiecie już rozmawiać to Rosja jest fajna. Niestety, jest jeszcze jedno. Te nasze odwieczne przekonanie że Rosja to mafia, zabójstwa, że jest źle, że mordują i okradają... nie pozwala mi na spokojne życie. Może za kilka lat to minie bo coraz częściej robimy wypady w różne rejony i zawsze wracamy cali i zdrowi. Miesiąc temu byłem aż w Samarze. Samara to tak jak u nas jakiś Radom 20lat temu. Nie jest źle jeśli ktoś nie był wychowany za kierownicą nowego Volvo i z najnowszym smartfonem w łapie.
Niestety, przez 48lat w Polsce budowano mi mur w głowie i zburzyć taki mur jest dzisiaj bardzo ciężko. Rosję znałem z opowiadań, z teklewizji i z nagonki medialnej. Teraz jestem w szoku bo to co wbijali nam w baniaki przez dziesiątki lat okazało się kompletną ściemą!  Znam w 85% j. niemiecki, bardzo dobrze mówię po Niemiecku (mieszkałem tam 8lat), znam Hiszpański (mieszkałem tam 4lata) i dobrze mówię po Angielsku bo myłem gary w Manchesterze 4lata Smile więc oglądam TVSAT!  Jedno widzę! Jedno!  Ściema na maxa! Cała EU siadła na Rosję i nie wiadomo o co tym gadom chodzi!  30% info w BBC i CNN to naciągactwo medialne. Prawdę zobaczycie na Russia1 albo na NTB.  Gdy oglądam TVN i Polsat to z podziwu wyjść nie mogę. Praktycznie każda informacja o Rosji jest ściemą! Zwłaszcza to że Ruskie atakują pierwsze Ukrainę! To właśnie jest odwrotnie kochani! Odwrotnie. Ci Ukraińce którzy wieją do Rosji mówią jak jest! Pierwsi ogień odpalają właśnie Ukraińce by wymusić wejście do EU i kasę. Zresztą, ciul z tym wszystkim. Jedno wiem. Nie wracam. Wolę Rosję jak Polskę i możecie klikać na minusy ile chcecie. Pierwszy raz w życiu dzieciaki w szkole nie miały od ponad 2 lat nawet najmniejszej bijatyki!  W Polskich szkołach Polak z Polakiem lał się codziennie. Ty jesteś gorszy a Ty lepszy bo... masz lepszego lub gorszego smartfona a tata jeździ starym Audi "cygaro" a nie Mercedesem.  W pracy też mnie nigdy przykrość nie spotkała. Już więcej nerwów się nażarłem w rajchu gdzie, pewnego razu Pani doktor powiedziała mi że tak musi być bo jestem Polak! A wiecie o co zapytałem? Dlaczego pomimo tego że jestem już pierwszy w kolejce ona wzywa ciągle innych! Uśmiechnęła się i powiedziała prosto w oczy: bo jesteś Polak!  Je...bać szwabów aż im kichy się rozpłyną!
Teraz mieszkam w Słonecznogorsku na północny zachód od Moskwy. Do centrum mam jakieś 70km a do pprzedmieścia około 37. Nie jest źle. Sami Rosjanie do Polaków nastawionych ANTY na europę nie mają nic. Żona jeździła metrem ponad 1,5 roku i poznała w metrze mase Polaków gdy mieszkaliśmy na stancji w Moskwie i żyje. Wracała z pracy często o 22,23 i nigdy nikt jej nie zaczepił. Parkowałem swojego starego Passata (B5) na Polskich tablicach ponad 2lata na ulicach. Nigdy nawet ryski na nim nie znalazłem. Czy są napady w Rosji? Tak, są. Pojedziesz za Ural to Cię w moment zrobią jeśli nie wydusisz słowa po Rosyjsku. Niestety, bieda jeszcze jest ale jak umiesz rozmawiać to się obronisz bo oni swoich nie ruszają a jesteś swój gdy mówisz po Rosyjsku i masz już ich papiery. Wiecie ile razy zostałem poklepany po plecach z tekstem: dobrze zrobiłeś że zwiałeś z tego Merkellandu! I każdy po tych słowach zaraz pyta: i co? Rosja taka zła?? Komuna zła?
Ludzie w Rosji nie chcą demokracji! Nie chcą! A wiecie czemu? Bo już demokracja pokazała jak potrafi rujnować wszystko od A do Z.
 
W EU pindoli się o Rosji farmazony. Jedynym słusznym miasteczkiem do płącenia podatków i dorabiania własnym garbem cwaniaczków jest Warszafffkaaa. Warszafka mająca 2 lnie metra (Moskwa ma 12) o długości około 20-30km (Moskwa ma ponad 330km i ponad 200 stacji).  W centrum są ulice które mają po 7,8 pasów w jednym kierunku czyli 14 w obu by pozbyć się korków a w Warszawce zamyka się jeden z dwóch pasów i z tego zamkniętego robi bus pas - buhahaha!  Średnia wieku samochodów w Moskwie to 7-9lat!!!!!!
To nie są wyssane z palca info. Istnieje Google Earth, Google Street, cała Moskwa jest w necie. Idźcie, patrzcie i ... płaczcie. Coniektórzy mogą mi klepać minus za minusem. Wcale mnie nie parzy dostać minusa z "kibla". Tak, Polska to kibel. Zakłamany i fałszywy kraj który gnębi własny lód. Nigdy do kibla nie wrócę. Niech sobie te okrągłostoliczniaki sami kombinują jak żyć. Patryiotyzm???  Jaki??  Za co? Dla kogo??  Trzeba być debilem by być patriotą! Oddawać cześć komuś kto Cię zawsze kopie!  Jeśli w Polsce nigdy nie dostałeś kopa to znaczy że NIC NIE MASZ i nikt się Tobą nie interesuje.   Płakać mi się chce gdy oglądam te wszystkie farmazony Unijne w TV! 
 
Jedzie sobie taka delegacja z PeDaŁenu czy Polszmatu za Ural, daje jakiejś babuleńce 100 dolców i każe pitolić farmazony na temat bidy. Ta cała bida w Rosji jest taka sama jak w Polsce. W dziesiątkach miast brakuje ludzi do pracy! Brakuje!  Są miasta w których w biały dzień z latarką trzeba szukać choć by wulkanizacji czy mechanika!!!
 
Proszę (posegrgujcie sobie na tych co szukają i na oferty)
https://www.avito.ru/moskva/rabota
Sporo ogłoszeń z pracą w Moskwie. Zerknijcie na stawki!!
10000 rubli to około 560zł!
Standardowa pensja to 30-40-50 tys. rubli czyli od 1600 do 3000zł.
3000zł w Moskwie gdzie mieszkanie M1 (kawalerka) kosztuje 350zł a za 500zł żyjemy jak pączki w maśle wyrabiając na żarcie i na wszystko inne!
 
Powiecie, że sprzęt jest drogi! Tak, jest i ma być by młodzież nie debilniała wymieniająć komputery i komórki trzy razy w roku!
Ja mam Nokię 3310 a żona Nokię 6510 i nic więcej nie chcemy! Walić te dobrodziejstwa technologiczne. Ile razy w życiu kupujesz telewizor i ile razy chleb????
Wolę by telewizor był za 5000 a chleb za 1zł a nie chleb za 5zł a telewizory po 400!  Rąbać europę!
AMEN
 
PS. Wszystkich idiotów, forumowych troli, ludzi niedokształconych, dzieci w pieluchach i wszelakiej maści kretynófff z klapami na slipiach uprasza się o niezwłoczne minusowanie mojego wpisu!!!!
Chciał bym sprawdzić jaki odsetek kretyństwa panuje jeszcze w Polsce zatem nie hamujcie emocji i klikajcie ile wlazło na czerwono.

Portret użytkownika wielebny

Leć do mamy niech pieluchę Ci

Leć do mamy niech pieluchę Ci zmieni i od razu poproś by kaszę bardziej podgrzewała bo widzę że Ci kichy wysadza. Kolka???
Szacunek to najpierw kraj musi mieć do robola który na owy kraj zapier****dalał - pojąłeś??????
Szacunkiem darzę tych którzy owym szacuniem darzą i mnie.
Jesteś z tych których można napier***lać i będzie im przy tym wesoło?
Zmień ku^^^ oddział chłopie. Nie ja dla nich pracuję lecz oni dla mnie!  Szacunek będę miał gdy znajdę powód... zielony ludziku!
 

Dzięki GOOGLE Polacy myślą...

Portret użytkownika sceptyyk

wielebny, te części twojego

wielebny, te części twojego postu, definiują cię jako szmaciarza...             "... Tak, Polska to kibel. Zakłamany i fałszywy kraj który gnębi własny lód... Patryiotyzm???  Jaki??  Za co? Dla kogo??  Trzeba być debilem by być patriotą! .... " 

Strony

Skomentuj