Unia Europejska osiągnęła porozumienie w sprawie imigrantów. Koniec z przymusową relokacją

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Minionej nocy odbywały się bardzo trudne negocjacje w sprawie nielegalnej imigracji do Europy. Podczas gdy część państw domagała się, aby wszyscy członkowie, bez wyjątku, przystąpili do programu relokacyjnego, pozostałe kraje stanowczo odmawiały. Ten wewnątrzunijny spór mógł przekształcić się w poważniejszy konflikt, a przede wszystkim pogorszyłby sytuację Angeli Merkel, dlatego kanclerz Niemiec została zmuszona do pójścia na pewien kompromis.

 

Dowiadujemy się, że po wielogodzinnych dyskusjach w Brukseli, członkowie Unii Europejskiej osiągnęli „przełomowe” porozumienie, które zadowala Polskę, Grupę Wyszehradzką i przeciwników sprowadzania nielegalnych imigrantów. Uzgodniono między innymi, że państwa UE, oczywiście dobrowolnie, będą mogły utworzyć centra imigracyjne, w których będzie można weryfikować, komu można przyznać azyl. Natomiast kraje Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu otrzymają wsparcie finansowe w zamian za utworzenie specjalnych centrów kontroli dla imigrantów, aby można było ustalić jeszcze zanim dotrą do Europy, czy należy im się azyl.

Osiągnięty kompromis zakłada również zaostrzenie kontroli granicznych. Imigranci nie będą mogli wybierać, w którym państwie chcą się osiedlić. Co najważniejsze, relokacja imigrantów nie jest już obowiązkowa. Przywódcy państw UE zdecydowali również o wypłaceniu kolejnych 3 miliardów euro dla Turcji, aby trzymała imigrantów z dala od naszego kontynentu w ramach umowy z 2016 roku.

Angela Merkel była w dość trudnej sytuacji i musiała załagodzić swoje stanowisko w sprawie nielegalnej imigracji. W przeciwnym wypadku, jej władza w Niemczech, a także przyszłość Unii Europejskiej byłaby zagrożona, choć trzeba przyznać, że mało kto tęskniłby za niemiecko-francuskim eurokołchozem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Lommo

Pomysł Makreli i

Pomysł Makreli i prawdobodobnie doradców z uchodzcami był genialny w sowjej prostocie. Miało pójść w media że to Niemcy zapraszają i przyjmują uchodzców. A następnie : ci z biżuterią i gotówą mieli to wydać w Niemczech i wrócić do siebie - to nastąpiło, wykwalifikowani przydatni mieli zasilić niemiecką gospodarkę - to nie nastapiło z braku wykwalifikowanych w ekipie nachodzcze, a reszta miała być rozdzielona między kraje Uni gdzie mieli dostać zasiłki na które tamte kraje miały się zapożyczyć w niemieckich bankach,a za te zasiłki mieli kupować w niemieckich marketach które silnie się rozwijają w nowych krajach Unii. Plan nie przewidział jednego drobiazgu że w nowych krajach Unii nadal jest spora nędza wśród rdzennych obywateli spowodowana ogólną słabością gospodarki, brakiem ogólnego socjalu, i rządy tych krajów biorąc takich uchodzców na sutym wymuszonym socjalu by się ogromnie naraziły swoim obywatelom. Od razu jak jakiś fan dobrego stanu polskiej gospodarki będzie chciał pisać że przecież jest fajnie to kieruję go do informacji medialnych jak w najbogatszym polskim miescie czyli stolicy ludki robią na straganach z owocami za 20 - 30 zł dniówki. Pewnie nie byli by zadowoleni jak mieli by na widoku pobierających szmalec z bankomatu i byczących się na ławkach uchodzców.

 

Portret użytkownika kolo21

NHadal strasza nas ciapkami a

Nadal straszą nas murzynami a ukrów nam wciskają milionami. O żydostwie nawet nie wspomne. Mam dużo znajomych i rodzinę w U.K czy Francji. Popytałem się czy faktycznie tak tam czarni grasują. To zrobili wielkie oczy na mnie, nie wiedząc o co mi chodzi. Jeżeli chodzi o Francję, to już w latach 90tych były tam nie złe rozruby, więc to nic nowego.

kolo21

Portret użytkownika dd

Węszę czasowe wstrzymanie

Węszę czasowe wstrzymanie działań, dla odwrócenia uwagi wroga (PL). I nadal nie czaję o dlaczego mają wspierać kraje afrykańskie na granicy kontynentu tylko w celu weryfikacji czy może być nachodźcą czy nie może. W wyniku takich działań jedynie zmniejszy się problem z wydalaniem z UE a nie z liczbą migrantów.

I druga sprawa - Turcja - albo 3 miliardy albo wypuszczamy zło na UE? - o co chodzi z tym szantażem? - Tak jak z mafią - następny krok to propozycja waloryzacji kwoty 3 mld bo cena utrzymania granicy rośnie.

Portret użytkownika zaduma

Rezewuary taniej siły

Rezewuary taniej siły roboczej dla francuzoniemców będą utrzymywane w spauperyzowanych państwach Afryki Północnej w formie nowych obozów koncentracyjnych dla afrykańskich przybyszów czyli... tanio. Neokolonializm pełną mordą (frazesów).

Portret użytkownika inzynier magister

Włodarze Unii Europejskiej

Włodarze Unii Europejskiej zdecydowali o odejściu od mechanizmu przymusowej relokacji imigrantów oraz uchodźców. Dyskusja poświęcona tej problematyce była jednak niezwykle emocjonująca. Jak donosi brukselska korespondent RMF Katarzyna Szymańska-Borginon, nasz kraj groził nawet zerwaniem szczytu!Serwis rmf24.pl szczegółowo relacjonuje przebieg negocjacji oraz rozwój sytuacji, od początkowych zapowiedzi wskazujących na łagodne rozwiązanie problemu, aż po eskalację konfliktu i jego wygaszenie.Początkowo wiele wskazywało, że UE od razu odejdzie od mechanizmu relokacji. Prezydent Francji określił go bowiem jako „martwy”. Potem jednak przystał do strony włoskiej. Italia próbowała lansować zapis o wspólnej odpowiedzialności za ratowanie imigrantów i groziła zerwaniem szczytu w przypadku braku zapisów o „solidarności” i „relokacji” http://www.pch24.pl/goraca-dyskusja-na-unijnym-spotkaniu-w-sprawie-imigrantow--polska-grozila-zerwaniem-szczytu-,61295,i.html#ixzz5Ju4zG8Cm

RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BUNT SĘDZIÓW JEST ABSURDALNY! 29 cze 2018

https://www.youtube.com/watch?v=mQomaucWNs4

Unia Europejska juz jest niemal gotowa by sie samo rozwiazac. Po co nam takie cielsko, ktore tylko ogranicza nasza wolnosc.UE jest potrzebna tylko wycieczkowiczom i kandydatom na urzednicze diety. Po to przeciez Tusk uciekl do Brukseli. Dla tych ludzi pojecie ojczyzna nie istnieje, ani fizycznie ani tez w sercu. Liczy sie 'wadza' i geld. Wszystkie ich ideologie tylko temu celowi sluza. Oni nawet nie wierza w to co plota. Cenzura Intenetu? Chiny juz to przerabiaja od dawna, a teraz przyszedl czas na tow. brukselskich. Zelajem uspiechow, towariszczi. Poziwiom, uwidzim. Historia was wypluje. My was z tych biur kiedys za leb wyciagniemy. Sytuacja do tego dojrzewa. Wyjaśnienie jest proste. Brytolska "królowa" podpisała wyjście tego państwa z UE, dlatego znika ugrupowanie w PE w którym jest PiS . Żadne inne ugrupowanie nie chce przyjąć PiS do siebie. Mamy do czynienia z koniecznością przepoczwarzenia się PiS w PO w celu pozostania w strukturach "władzy" UE. Właściwie w ważnych sprawach dla Polski PiS zawsze głosował jak PO, czego nie chcą zobaczyć ułomni na umyśle wyznawcy PiS ślepi na obie gałki oczne i teraz czeka ich szczególna niespodzianka, bowiem PiS musi przejść całkowicie na lewo, chyba że chce się opuścić PE, w co szczerze wątpię.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Prima Aprilis

W sprawach istotnych PiS

W sprawach istotnych PiS glosuje tak jak PO bo PiS i PO to jest jeden okupacyjny wrazy blok: POPiS. Podzial na dwie partie jest pozorny i celowy po to by 'szary' sie ludzil, ze ma wybor. Procz tego sa jeszcze  partie quislingowskie, procz narodowcow. 'Pasmotrim - uwidim, skazal sliepoj gluchomu', mowia nasi slowianscy sasiedzi. U nich jest podobnie.

Portret użytkownika hyh

Nowy plan Merkel - przerzut

Nowy plan Merkel - przerzut do POLSKI wszystkich imigrantow celem zislamizowania Polakow ( zabor niemiecki)

Putin - prawoslawie , katojudaizm , ( zabor rosyjski)

a potem napuszczenie na siebie zislamizowanych Polakow na zrusyfikowanych Polakow

 

Portret użytkownika vagabondo

Znalezione w necie: Jak się

Znalezione w necie: Jak się sprawy w Polsce mają: Zapisać i rozdać
znajomym - TO JEST ROZKAZ PATRIOTYCZNY !
1. Brak dostępu do broni dla uczciwych i ciężko pracujących obywateli.
1b. Odbieranie licencji na posiadanie broni ludziom którzy takową legalnie posiadali, a są zdrowi psychicznie i nie byli nigdy karani...
2. Podatki rzędu 80%.
3. Wszechobecny wyzysk i umowy śmieciowe.
4. Głodowe pensje.
4b. Brak legalizacji marihuany(prawie wszędzie na świecie jest
legalizowana). (na to akurat leje - nie biorę narkotyków - marihuana naturalna nie istnieje - tylko modyfikowana...)
5. Wysokie oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i niskie lokat
bankowych.
6. Pogarda polityków i urzędników wobec własnego narodu.
7. Szczucie Polaków na Rosję i prowokowanie sąsiada Rosji.
8. Depopulacja własnego narodu każdym możliwym sposobem, a jest ich
całkiem sporo.
9. Kradnięcie pomysłów i patentów przez obce służby (mosad,cia).
10. Korupcja w urzędach i w policji.
11. Najdroższe autostrady na świecie.
12. Brak perspektyw dla młodego pokolenia.
13. Nepotyzm i kastowość.
14. Przymusowe szczepienia dzieci.
16. TAJEMNICA OGÓLNA, BARDZO NIEBEZPIECZNA NIEPORUSZANA, NIEDOTYKANA, MAFIJNY HANDEL ORGANAMI LUDZKIMI.
15. Wprowadzenie CETY i żywności modyfikowanej GMO.
16. Zrujnowanie całkowicie małych gospodarstw rolnych i biznesów
rodzinnych.
17. Wywalanie w błoto kasy państwowej nie tam gdzie trzeba np. miliony w
 ukraińskie drogi
18. Ustawa 1066 zmodyfikowana na jeszcze gorszą - możliwe obce wojska w
Polsce z bronią ostrą na terenie całego państwa Polskiego nie tylko na
wyznaczonych poligonach wojskowych. Możliwość używania tej broni ostrej nawet do mundurowych służb Polskich.
19. Odprawianie żydowskich obrzędów chanuki na terenie Polski z osobami
na wysokich szczeblach państwowych.
20. Budowanie meczetów dla bandytów islamskich, i wspieranie ich chorych
 ideologii nie zgodnych z Polskimi zwyczajami.
21. WSZECHOBECNE KŁAMSTWO I OSZUSTWO PROPAGANDOWE W'ŚCIEKO
SZWABSKO-ŻYDOWSKICH MEDIACH (gazety, radio, telewizja ale też i internet
 interia, onet, o2, wp , FaceBook i inne).
22. Wymuszona rejestracja kart  telefonicznych typu prepaid - tym samym
utrata anonimowości i możliwe namierzanie i inwigilowanie ludzi.
(to jak pokazywanie służbom na całym świecie dowodu osobistego nr pesel i
 pokazywanie gdzie jesteśmy na daną chwilę z kim rozmawiamy i co mówimy
,bo wszystko jest od iluś lat nagrywane.)
23. Wprowadzenie wojsk amerykańskich do Polski - stworzenie ogromnego zagrożenia życia dla Polaków !
24. Dzielenie i rozbijanie solidarności narodu Polskiego przez rząd, opozycję, organizacje pozarządowe, niektóre media internetowe i stowarzyszenia.
25. Zabijanie polskich dzieci i dorosłych tzw. szczepionkami. (Słuchać tego co mówi Hubert Czerniak, Jerzy Zięba, doktor Majewska.) To jest Holokaust Polaków przez  żydowsko chazarskie farmacje szczepionkowe. (żydzi się nie szczepią i nie myją nawet zębów pastą z fluorem).
26. Antypolskie ustawy - zagrożenia dla podmiotowości Polski - ustawy S. 447 i HR 1226 (wywieranie sankcji na Polskę przez usrael np. wyimaginowane roszczenia zydów 65 a później 300 milionów dolarów od Polaków za wojnę i szkody spowodowane przez niemców.)
27. Bezkarność koterii "prawników".
28. Zakaz ziołolecznictwa.
29. Sprzedaż importowanych trujących odpadów bitumicznych jako wysokiej jakości węgla (w związku z tym zamykanie i sprzedawanie Polskich kopalń).
30. W mediach ogólne ogłupienie Polaków nic nie wartymi jałowymi programami, do tego stopnia że mało któremu chce się przeczytać prawdę i myśleć nad tym - co wskazuje na "zzombienie".
31. Proszę zwiększać listę - byle była by zgodna z prawdą...

„CO WY O TYM MYŚLICIE? CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ?
CZY STAŁA SIĘ POLIGONEM EKSPERYMENTALNYM?
JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” POLITYCE CHAOSU TO POLSKA. JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE Z SILNYMI WARTOŚCIAMI NARODOWYMI TO POLSKA.
JEDYNE SPOŁECZEŃSTWO W UE, KTÓRE MÓWI „NIE” EKIPOM RZĄDZĄCYM KIEDY ZACZYNA SIĘ BUDZIĆ ŚWIADOMOŚĆ TO POLSKA.
 I NAGLE ….
2015 – IZRAELSKI KNESET OBRADUJE W KRAKOWIE
2016 – DOWÓDZTWO NATO OBRADUJE W WARSZAWIE
2016 – DOWÓDZTWO RELIGI ŚWIATOWEJ OBRADUJE W KRAKOWIE
2016 – POJAWIAJĄ SIĘ „DZIWNE” MGŁY SMOGOWE (MEDIA MÓWIĄ, ŻE PYŁ ZNAD SAHARY!)
2016 – KOD WRAZ Z PIS I PO SKŁÓCAJĄ POLAKÓW DO GRANIC ABSURDU
2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIECI ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ PNEUMOKOKOWĄ (AFERA KORUPCYJNA, SZCZEPIONKA WYCOFANA Z INNYCH KRAJÓW, NAJWYŻSZA TOKSYCZNOŚĆ OBOK MMR I HPV)
2016 – PREZYDENT WYMUSZA SZCZEPIENIE POLSKICH DZIEWCZĄT ZABÓJCZĄ SZCZEPIONKĄ HPV, KTÓRA POWODUJE BEZPŁODNOŚĆ
2016 – ODSZKODOWANIA DLA ŻYDÓW ZA PRZEŚLADOWANIA WOJENNE NAZISTÓW NIEMIECKICH.
2016 – POLSKI PREZYDENT NAZYWA PUBLICZNIE POLSKĘ „POLIN”
2017 – POLSKI SEJM PO, PIS, KOD ZAPRASZA OKUPACYJNĄ ARMIĘ US (NIE ZDEJMUJĄ USTAWY 1066 A MODYFIKUJĄ NA JESZCZE GORSZĄ.)
2017 – NAJWIĘKSZE STĘŻENIE SMOGU W CAŁEJ UE
2017 – WYMUSZONA REJESTRACJA KART PREPAID - KOMPLETNY BRAK PRYWATNOŚCI. (TWÓJ NUMER TELEFONU TO PESEL Z DOWODU OSOBISTEGO !)
2017 - SPRZEDANE WODOCIĄGI JUDEOSATANISTOM (CO BĘDĄ TERAZ FLUOROWAĆ WODĘ I TRUĆ POLAKÓW?)
2017 - RAKOTWORCZE GMO W TWOIM SKLEPIE / ŻOŁĄDKU (CETA I TTIP)
2017 - AMERYKANIE CHCĄ PRZEBUDOWAĆ PERONY W WIELKICH MIASTACH W POLSCE POD RAMPY DLA CZOŁGÓW.
2018 - ANTYPOLSKIE USTAWY 447 I 1226 ROBIĄ SIĘ CORAZ GŁOŚNIEJSZE, NIESTETY (NIE)RZĄD PIS NIE ROBI W TYM TEMACIE ABSOLUTNIE NICZEGO. SPRAWA JEST NIESTETY POWAŻNA, BO JEST ZAGROŻENIEM NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI. (USTAWA IPN TO ŚCIEMA DO TELEWIZORA JEST TYLKO DLA OKA I UCHA - NIKT TEGO NIGDY NIE SPRAWDZI I NIE WCIELI W ŻYCIE. A MOŻE BYĆ TAK ŻE BĘDĄ ŁAPAĆ POLAKÓW ZA BZDURY NP. ŻE CIASTKA UŁOŻYLI NA PIKNIKU W SYMBOL SFASTYKI. ZRESZTĄ ZA GRANICĄ TO JUŻ W OGÓLE NIE OBOWIĄZUJE I NIE DZIAŁA, WIĘC JEST PO CHUJU FEST! RACZEJ JEST TO SKIEROWANE PRZECIWKO POLAKOM, BO ZA DUŻO ŻYDOWSTWA SIĘ ROZPLENIŁO W TYM JAK TO ONI MÓWIĄ "POLIN".)
2018 - ŻYDKI CHCĄ OKRAŚĆ POLSKĘ Z 65-300 MILIARDÓW ZA SZKODY ZROBIONE PRZEZ NIEMCÓW PODCZAS DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ.

KIEDY ZACZNIESZ MYŚLEĆ?
KIEDY ZROZUMIESZ CO SIĘ DZIEJE??

 

 

  
 

 

A N K H9 godzin temu

Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?
52. Czy to Rosjanie wprowadzili wymuszane ustawy 1066 447 1226 ?
53. Czy to Rosjanie wymuszają od narodu Polskiego 65-300 miliardów odszkodowań za zniszczenia Polskiego majątku przez niemcy ??

 

Pokaż mniej

 

 

 

 

Strony

Skomentuj