Unia Europejska na naszych oczach zmienia się w totalitarne superpaństwo - Czas na Polexit zanim nie będzie za późno!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wszystko wskazuje na to, że okres członkostwa w UE dla krajów takich jak Polska czy Węgry, dobiega końca. Maski opadły i UE, która miała być wspólnym rynkiem i wspólnotą narodów, zmieniła się w tyranię zmierzającą do narzucania składu narodowościowego w poszczególnych krajach członkowskich. To co pozostawało dotychczas w wielu kręgach myślozbrodnią, czyli wyjście z eurokołchozu, staje się obecnie koniecznością dostrzeganą przez większość.

 

Doszło nawet do tego, że euroentuzjastycznie przeważnie nastawione polskie społeczeństwo stwierdza w kolejnych sondażach, że lepiej wyjść z UE niż zmienić Polskę w to czym stała się dzisiejsza Francja, Wielka Brytania i Niemcy. To dramat dla tak zwanej polskiej opozycji totalnej, która została zobligowana przez ośrodki zagraniczne, do przeforsowania stopniowej islamizacji Polski. Przy tak ogólnym sprzeciwie Polaków wygląda to na "mission impossible".

Konstruktorzy nowego ładu nie mają wyjścia. Albo zgniotą protesty Polski w zarodku, albo nasz kraj zostanie wkrótce wypchnięty poza Unię Europejską. Alternatywą będzie zgoda na wszystko co proponują eurokomuniści. Kraje członkowskie zostaną wchłonięte przez powstające z mozołem Stany Zjednoczone Europy, albo zostaną usunięte z tej nowej wspólnoty.

Gdy patrzy się na to czym była Unia Europejska do której wstępowaliśmy w 2004 roku a czym stała się w 2017 roku, jasne jest, że to już zupełnie inna organizacja. Brytyjczycy dobrze to odczytali wypisując się z tego szaleństwa. My niestety jeszcze w tym tkwimy, ale tylko doszczętnie zmanipulowani unijną propagandą ludzie nie dostrzegają tego, że to jest ten czas, aby kończyć relacje z UE, rządzoną przez jawnych komunistów, którzy jak wiadomo zawsze, świadomie lub nie, dążą do katastrofy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika OTTOOT

JEWunia to rzydoSSki twór

JEWunia to rzydoSSki twór który podPOrządkował sobie wszystko w jednym celu uczynić z ludzi mieszkajacych w Europie niewolnikow....niemcy slużą rzydom nawet o tym nie wiedząc są wyprani z wszystkiego co oznacza wolność to chore zatrudniają ludzi na 1 Euro Job tak jest 1 Euro na godzinę organizują szkolenia np liczenie drzew lub robienie zakupów w sklepie swoim płacą grosze a ciapatym nierobom 3x więcej kiedy makrela dojdzie po raz enty do władzy stopień zniewolenia osiągnie apogeum

Portret użytkownika Akamai

Żyjemy na progu strasznych

Żyjemy na progu strasznych czasów.

Jeżeli nie wskrzesimy w sobie energii i nie przestaniemy chociaż współpracować z systemem, to marną przyszłość zgotujemy naszym potomkom.

Polecam wszystkim wywiad z Aaronem Russo, który zrozumiał na czym polega ten matrix i znalazł sposób jak się z niego wydostać.

https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg

Polecam też jego film „ Ameryka: od wolności do faszyzmu". Polecam go w szczególności wielbicielom amerykańskiej demokracji. Film odnosi się co prawda do USA, ale zawiera ważne przesłanie dla całego świata. Bo przecież Ameryka jest forpocztą wszystkiego co pojawia się później w Europie.

https://www.youtube.com/watch?v=Oxij-CZ_s-o

Obejrzenie tych filmów zmienia sposób postrzegania polityki i roli mediów w naszym życiu.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika ąę

Naprawdę zwisa mnie co tam

Naprawdę zwisa mnie co tam plecie jakiś Russo-fil ( w dodatku Aaron). Junajted Stejts jest kolonią israelską od czasu wojny 6-dniowej. Każdy kto choć trochę kumaty wie to od dawna.Chyba rok temu Mr.B.Netanjahu przemawiał w amerykańskim Kongresie jak prezydent USA.V-ce przewodnicząca uciekła z płaczem a reszta baranów słuchała z przerażeniem.Rząd USA znajduje się w Tel-Aviwie od 1963 roku. szalom.

Portret użytkownika Medium

Maniek2 a gdzie ów program

Maniek2, a gdzie ów program lokuje tzw. Punkt Barana, tj. punkt równonocy wiosennej? Wink

Od Punktu Barana wyznaczamy zodiakalny porządek.

Astrologicznie Saturn wejdzie do Koziorożca 20.12.2017, o godz. 5:48 czasu środkowoeuropejskiego.

Strony

Skomentuj