Unia Europejska może zostać zalana imigracją z Izraela

Kategorie: 

Źródło: zmianynaziemi.pl

W ciągu ostatnich tygodni konflikt palestyńsko-żydowski dramatycznie się nasilił. Spowodowało to, że między palestyńskimi ugrupowaniami a Izraelem wybuchła regularna wojna. Przewidywania mówią o potencjalnej "likwidacji Strefy Gazy", co mogłoby zmusić ponad 2 miliony Palestyńczyków do opuszczenia swoich domów. Egipt, jeden z najbliższych sąsiadów, zadeklarował gotowość przyjęcia tylko 100 000 z nich. Pozostawia to wielu w sytuacji gdy postanawiają szukać schronienia w Europie. Jakie są potencjalne konsekwencje tego scenariusza?

 

Przybycie dużej liczby palestyńskich uchodźców do Europy wydaje się obecnie nieuniknione i będzie miało głęboki wpływ na krajowe i regionalne polityki migracyjne. Należy pamiętać, że Europa nadal boryka się z konsekwencjami kryzysu migracyjnego z 2015 roku. Wiele krajów UE wciąż jest niechętnych przyjmowaniu uchodźców, zwłaszcza w kontekście rosnących napięć społecznych i politycznych.

 

Przyjęcie palestyńskich uchodźców może prowadzić do intensyfikacji takich napięć wewnętrznych w krajach UE. UE będzie musiała szybko zareagować, aby zapewnić odpowiednie warunki dla przybywających uchodźców. Oznacza to zapewnienie odpowiednich miejsc zakwaterowania, dostępu do opieki medycznej, edukacji dla dzieci i wsparcia w integracji. Oczywiście odbędzie się to kosztem nas wszystkich i to na wszystkich możliwych płaszczyznach, czyli w zakresie ekonomii i bezpieczeństwa publicznego.

 

Należy się spodziewać dalszego nacisku na kraje członkowskie aby przyjmowały arabskich imigrantów z rozdzielnika. Zresztą dzięki PiS Polska i tak przyjęła ogromne ilości imigrantów z krajów islamskich, co  miał ukrywać słynny propagandowy mur Błaszczaka na granicy z Białą Rusią. Po zmianie władzy w Polsce na proniemiecką, można się tylko spodziewać kontynuacji tej strategii rozwadniania narodowościowego i dwa miliony Palestyńczyków zostanie potraktowane jako kontynuacja polityki otwartych drzwi.

Budowana konsekwentnie i z rozmysłem islamska diaspora w Europie powoduje już teraz, że każda eskalacja konfliktu izraelsko-palestyńskiego, może się przenieść na ulice europejskich miast, co obserwujemy już teraz po kolejnych zbrodniach wojennych Izraela, gdy muzułmanie stanowczo protestują stawiając władze europejskich państw w trudnej sytuacji. Skrytykują Izrael to dostanie im się za antysemityzm, skrytykują Palestyńczyków, mogą mieć zamieszki.

 

Tak czy inaczej trwa reorganizacja składu narodowościowego i religijnego Europy. Jej konstruktorzy wymyślili sobie, że islamem zniszczą chrześcijaństwo i nieźle im idzie, ale mogą się zdziwić, bo na końcu islam zniszczy ich i być może dla nas - nawet niewiernych - rządy islamistów będą lepsze niż rządy tych lewackich eko-wariatów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika zak

"Zresztą dzięki PiS Polska i

"Zresztą dzięki PiS Polska i tak przyjęła ogromne ilości imigrantów z krajów islamskich, "

Wytłumaczy ktoś o co chodzi z tymi przyjętymi islamskimi uchodźcami? To chodzi o tych legalnie przyjętych czy "nielegalnie" ("afera wizowa") dwustu pięćdziesięciu?

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

Portret użytkownika inzynier magister

teraz skoro PiS nie ma

teraz skoro PiS nie ma większości to bym doradzał PiSowcom by przeciągali i trzymali władzę nawet rządem mniejszościowym żeby tylko ryży folksdojcz hitlerowiec nie dostał się do władzy bo już ryży SS-man pojechał do niemiec po instrukcje ! szok ! ryży adolf już został wezwany przez hitlerowców po wskazówki bo niemcy myślą że będzie rządził i rozwalał ! ja piernicze ! Szok ! PiS musi przez rok ich zmęczyć i wyciągać kogo się da z tych partii, typu sataniści 2050 i inni jakieś agrounie ! nie mogą oddać władzy hitlerowcom i wariatom od wiatraków bo nam tu zrobą marsze pederastów fekalno uronynowych i nazwożą murzynów i islamitów ! Do tego mają tylko dwa lata by kogoś wypromować  na prezydenta bo trtzaskowski narkoman i syn sorosa by wygrał ! Niech nas ma w swojej opiece Jezus Chrystus !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ARTUR

Znalezione w internecie :

Znalezione w internecie :

Nad jeziorem, policja zatrzymała mężczyznę niosącego siatkę z rybami. Zapytali mężczyznę o kartę wędkarską, i stwierdzili, że na tym akwenie nie można łowić ryb. Mężczyzna poinformował policjantów, że to są jego prywatne ryby, z którymi przychodzi tutaj, by sobie popływały, po czym woła je i ryby wracają do siatki. Policjanci nie uwierzyli... Mężczyzna zaproponował, że im pokaże, że ryby są oswojone i wracają do siatki. Policjanci zarządali by im pokazał. Mężczyzna wypuścił ryby. Jeden z policjantów powiedział; PAN ZAWOŁA TE RYBY! PANIE POLICJANCIE, JAKIE RYBY??? Ryby to obietnice przedwyborcze

Portret użytkownika Sio

YAHVE to nie żaden bóg -

YAHVE to nie żaden bóg - tylko duch. To dlatego są problemy na tle religii.

Stwórca nie jest nienawistny ani zazdrosny i nie zależy Mu na władzy - nie ma jej.

Dlatego są duchy, które podszywają się pod niego i to one napisały biblię i koran.

Ludzie wchodzą pod ich wpływ a nie Boga, są manipulowani.

Nikt tu ani tam nie ma racjii.

 

Portret użytkownika syriues

Obecnie rzecz biorąc, to

Obecnie rzecz biorąc, to próbują wmieszać Iran,ażeby go napasc. Jezrli do tego dojdzie bricks sie troche cofnie,ale to i tak nic nie da,bo jezeli zechcą walczyc z zachodem siła, to chiny i indie maja taka wielka armie ,ze moge przeleciec przez te wszystkie kraje po kolei i wcale nie muszą sie nigdzie zatrzymywać. 

Jednakże plan pikea jest taki,aby zala  nas islamem.co ktorzy ich tu wpuszczają to nie chrześcijanie.to raczej loża. 

Takze wyjście jest i tak jedno,do maja 2040 musza sie pospieszyć,bo zacznie się reset z góry.

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

UUU  !! Temu parchełku chyba

UUU  !! Temu parchełku chyba wypłata idzie. No zobacznie jak ładnie mają prze...ne na całym świecie:

https://t.me/uklad_warszawski/15750

https://t.me/mel_gibsonchannel/2909

https://www.youtube.com/watch?v=u830TWUOTfQ

I takie coś :

  • Rząd irański zlecił grupie zabójczej polowanie na Izraelczyków. Wszystkim Izraelczykom nakazano ewakuację Stambułu. Bezprecedensowa liczba terrorystów zagrażała zarówno Izraelczykom, jak i Amerykanom. Lotniska w Rzymie i wielu innych krajach zostały ewakuowane z powodu groźby bombowej.
  • Ostatnim krajem, jaki posiadała mafia chazarska, był Izrael. Czy rozumiecie, dlaczego od lat słyszycie, że Izrael będzie ostatni?

Stąd:   https://operationdisclosureofficial.com/2023/10/19/restored-republic-via-a-gcr-as-of-october-19-2023/

A Charlie Ward jaki obsrany, że muzułmany będą atakować brytoli:

https://beforeitsnews.com/prophecy/2023/10/new-charlie-ward-warning-to-the-uk-2546087.html

No pięknie, UN, czyli ONZ zrzuca muzułmanom i innym "uchodźcom" w Anglii, skrzynie z AK-47, amunicją i granatami.

To teraz po co rząd robił wały z paszportami dla 600 000 Turków i innych? Żeby w odpowiednim czasie dostali paczkę DPD z kurierem, bo sam nie wniesie po chodach, żeby nam to samo Bum bum bum tu porobić??

Ciekawe jest to, że Muzułmanie mają plan Jihadu całego zachodu, który kończy się na Odrze. No kuriozum. I zagadka: Czy parch się wcześniej umówił z muzułmanem, żeby ich dalej nie gonić, czy "resztę" zostawiają nam, żebyśmy ich sami "opracowali"? Hmmm...

Tak, czy inaczej fajerwerki poziomo to piękna broń przeciwko tępym glinom, plus napalm w woreczkach foliowych: do benzyny dodać dość dużo żelatyny i mamy napalm.

Ciekawe, czy będą potrzebne, czy wojsko wylezie z okopów, albo przynajmniej wystawi peryskop, żeby się dowiedzieć o co chodzi?

Gdzie te żołdaki, tak bajdełejem? A Ziobro? Też zniknął. Może poszli gdzieś razem.....*biggrin*

"O ileż łatwiej jest odrzucić rzeczywistość, niż wyzbyć się marzeń".

Portret użytkownika Feliks

Ten cały Admin to tak puszcza

Ten cały Admin to tak puszcza moje komentarze że...szkoda gadać. Raz to chyba z tydzień czekałem aż mnie zamieści.Albo ma tam jakiś "bałagan w papierach"  i to wynika z tego bałaganu...albo...ja nie wiem. Jeśli chodzi o tą emigracje. To  mam "dysonansa poznawczego".Bo: albo będą emigrować tutaj szidki albo faktycznie muzułamanie, palestyńczycy.-Albo albo. Bo dwóch emigracji naraz to raczej nie da się połączyć. Bo sa poszlaki że szidki tu będą emigrować, ale faktycznie że teraz to i palestyńczycy. Że szidki to są różne poszlaki, wiele poszlak. Różne zamknięte osiedla które się masowo ponoć buduje. Być może to tłumaczy: niezwykle silną pozycje tzw. deweloperów. Chyba nietrudno zauważyć ich silną pozycje? Co sobie developer zarzyczy, to otrzymuje! Jest jeszcze tych poszlak sporo: że szydki tu chcą sie osiedlić ale nie chce mi się pisać...Oo! -budowa dróg na tzw. Ścianie Wschodniej. Czy to dla Polaków budują? Nie! Rękami Polskimi infrastrukture sobie budują. Bo tu na Ścianie Wschodniej mają się osiedlać. Wykroją sobie z Ukrainy i wschodniej Polski kawałek terytorium do zamieszkania.

Portret użytkownika ARTUR

Jak na razie w islamie

Jak na razie w islamie obowiązuje mapa która wyznacza granicę kalifatu europejskiego na Odrze więc dobrowolnie tutaj się nie osiedlą a ci co już są to uciekają na zachód bo obowiązuje ich posłuszeństwo wobec immama .Żydzi też raczej nie przyjdą oprócz " pejsatych " bo się nas boją :) 

Strony

Skomentuj