Unia Europejska może wykorzystać imigrantów jako tanią siłę roboczą

Kategorie: 

Źródło: Internet
Inwazja imigrantów na nasz kontynent nie jest jeszcze do końca zrozumiała. Wygląda bowiem na to, że wszystko co obecnie widzimy jest dobrze opracowanym planem zarówno przez władze Niemiec, jak i ponadpaństwową organizację zwaną Unią Europejską. Plan ten ma uchronić kraje przed katastrofą demograficzną.

 

Jakiś czas temu były kanclerz Niemiec Gerhard Schröder powiedział, że imigracja jest dobra dla jego kraju. Unia Europejska najwyraźniej też wie co jest "dobre" dla mieszkańców naszego kontynentu. Niemcy przyjmują najwięcej imigrantów a przy okazji domagają się aby pozostałe kraje przyjęły część z nich. Oczywiście dobrze wiemy jakie mamy władze np. w Polsce, we Francji, Szwecji czy w Wielkiej Brytanii.

 

Rządy europejskie wypowiadają się na ten temat niemal w tym samym tonie. Wyjątkiem są Węgry i Dania. Ostrzega się, że wśród imigrantów są potencjali terroryści; że muzułmanie nie chcą przystosować się do zasad panujących w Europie, nie chcą pracować i przyjeżdżają jedynie po zasiłki. Jednak najmniej mówi się o postępującej katastrofie demograficznej.

Sytuacja w Europie jest taka, że biali ludzie nie chcą mieć dzieci, co powoli prowadzi do upadku białej rasy. W przypadku wyznawców islamu jest odwrotnie - muzułmańskie rodziny zawsze są wielodzietne. Weźmy teraz to wszystko w całość, czyli masową imigrację na nasz kontynent, bardzo niski wskaźnik urodzeń wśród białych ludzi oraz komunistyczne poglądy Unii Europejskiej, której motto brzmi: "Wszyscy ludzie są równi" (bez względu na płeć, wyznanie i rasę).

 

Skoro białych ludzi na naszym kontynencie jest coraz mniej, UE szuka "zastępstwa". Przecież ktoś musi pracować i płacić podatki oraz głosować podczas wyborów na oszustów. Przyjmowanie imigrantów z zupełnie innych środowisk nie przyniesie dla nas niczego dobrego ale politycy zdobędą w ten sposób tanią siłę roboczą. Czy możemy zatem mówić o nowoczesnej formie niewolnictwa?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika NoMail

Mały odkop tematu.

Mały odkop tematu.
No i takie wielkie buahahaha -_-
Szkoda ze nie podpisywalem sie tak jak teraz.
Taaaaaaaaaaaaaaaak oczywiście..
- przytakując przytaczajac temat i wcześniejsze których nie chce mi się szukać
- nikt mi nie wierzył,
gdy mówiłem znajomym zanim pojawiło się to w znz śmieli mi się w twarz ze stwierdzeniem faryzeusz i ze mam uprzedzenia, nie nie mam, Oni je maja do białych i szerzą rasizm na swoich kontynentach.
ale gdy pojawiało się to już na NDIE
i gdy słyszałem o nich nawet w wypowiedziach:
Pana Cejrowskiego (choć nie pamiętam czy powinienem dodać przed Mgr. itp.)
pana którego szanuję za wiedzę i jego tożsamość i za jego osiagnięcia.
że tak powiem z molaskiem przeszłości.. no Ja wiedziałem że tak będzie..
biorytm wojen na ziemi a także Historia,
Skleroza Pokolenia + alzchaimer pokolenia które
najwidoczniej nie dość dostały w tyłek.. od życia lub nie uczyły się Historii.
Czym grozi jaka cywilizacja - takie wciskanie kitu i że zderzenie cywilizacji odległych kontynentów, niczym nie grozi że mamy juz wiek cywilizacji, religie są ucywilizowane...
2 tea tu room tu tu tu, strutu tu tu tu .. .
teraz będziecie cedzić przez zęby,
już w Polsce z aczynają sie burdy.. tego nie było,
owszem był umowny spokój od końca zniesienia komuny, 
znowu więc zasiali zamęt przyciągając barbarzyńców wyizolowanych niekończącymi się wojnami..
którzy nie umieja żyć bez przemocy.

Owszem każdy zasłużył na spokojne życie ale nie ten który w gościnie nażuca swoje wymagania,
owszem że gościa należy szanować ale gość tym bardziej powinien szanować gospodarza, niestosując się powinien opuścić ziemie i gospodarza
- gospodarz jest panem, swojego domu swojej ziemi które powienien uszanować w gościach
- buty z błotem powien zostawić poza domem jeśli został zaproszony
i mimo że jest zaproszonym w gości aby się schronić ale jest nie proszonym gościem,
winien zachować się przyzwoicie a rasizm jakim dysponuje i swoje rasistyczne uprzedzenia do białych, zachować dla siebie ponieważ jest lokatorem tymczasowym i za wszelkie szkody delikwent ulega taki karze a nie gospodarz - (gospodarz któremu nie zostało zapłacone za schronienie oraz brak umowy, ma prawo w każdej chwili wyprosić gościa lub gości i współgości z gospodarstwa siłą skoro gość urzywa jakiej kolwiek przemocy, tak jak konduktor wraz z "Sokistami" z wagonu, czy my jesteśmy pasarzerami na gapę w własnym wagonie? NDiP).

sie rozpisałem mam nadzieje że te mądre głowy pójdą nie połorzą głwy pod swój nadjerzdzajacy wagon. ;/ nie wystarczy tylko pisać, trzeba wyplewić fałsz..
a w przenośni mówiąc judaszy szeżących herezje. mam nadzieje że zamiast hejtu
- moc prawdy będzie z wami. niech będzie z wami.

Portret użytkownika Rodak

Takie  artykuły  to

Takie  artykuły  to  propaganda, bo  chodzi  o  cos  innego , o  czym  sie  nie mówi  tłumom,bo  to  elity  zarządziły  z  klubu Bilderberga  finansowanie, organizowanie  i przerzuty tych  tłumów  do  Europy, dla  wywołania  wielkiego  konfliktu  w  Europie  , wmawiając  społeczęeństwu  jakies  humanitarne  mrzonki.
LUDZIE  OBUDŹCIE  SIĘ  !!!!!

Portret użytkownika 6 zmysł

Oczywiście przecież ściaganie

Oczywiście przecież ściaganie ich nonsensem,  bez przygotowania, na Huuura. Jakaś selekcja, nic -nawet nie wiedzą tak naprawde kogo biorą, może morderce, gwałciciela itp. Tacy pierwsi bede stali do przeprowadzki, uciszając konkurencje do lepszego życia. Coś się z tego urodzi - to pewne

Portret użytkownika INDUSTRY4.0

Niemiecki model gospodarczy

Niemiecki model gospodarczy przechodzi obecnie transformacje zwana Indutry4.0 w ktorej nie ma mowy o rękach do pracy tylko o chwytakach robotów. Zobaczcie fabryki te ktore pozostaly w reichu sa w wiekszosci automatyczne. Tak wiec fala ktora nas chce zalac to fala muzulmanskiego gówna pelnego radykałów i na pewno nie przyniesie nic dobrego.

Portret użytkownika niepoprawny

" Przyjmowanie imigrantów z

" Przyjmowanie imigrantów z zupełnie innych środowisk nie przyniesie dla nas niczego dobrego ale politycy zdobędą w ten sposób tanią siłę roboczą. Czy możemy zatem mówić o nowoczesnej formie niewolnictwa? "
 

 Tak, tylko, że niewolnikiem będzie BIAŁY !
Niemcy jak chcą proszę bardzo !. Polska i Polacy nie wywołali 2 wojen i nie korzystali z kolonii jak większość zachodu. Tak więc wybór należy do nich. Od naszego kraju Polski wara !
Po drugie w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba tylu rąk do pracy, nawet tych tanich. Kiedyś zakład o określonym profilu zatrudniał tysiące, dziś przy o wiele większej produkcji mogą to robić setki. Nie chrzańcie więc o potrzebie rąk do pracy. W Europie nawet przy niżu demograficznym ludzi starczy. To jest wał !
 
 
 Zastanawia jeszcze jedno. Wiadomo, że przy wprowadzeniu szariatu, a do tego idzie ,w określonym państwie, wszyscy lewacy, odmieńcy, homosie poszybują w najwyższego wieżowca w dół. Panowie w turbanach stworzą też zapewne inne przemyślne metody zadawania okrutnej śmierci. Już oni zadbają o widowiskowość. 
Dlaczego te środowiska nie protestują ! ? A nawet głoszą, że tak, chcemy was ! W domyśle znaczy to, że chcemy się poddać ekstrakcji naszych niewiernych wszetecznych głów.
Czy są aż tak sterowani, że samodzielnie nie myślą,  włączając w to polityków ? Czy są aż tak głupi, co nienajlepiej świadczy o społeczeństwach dopuszczających do takiego stanu rzeczy.
 

 

Portret użytkownika zaduma

Nie wiem, co miał na myśli

Nie wiem, co miał na myśli Schroeder, ale to śmerdzi perfidnym planem eksterminacji niemieckich emerytów. Słabo opłacana, "supertania" siła robocza zapłaci maleńkie podatki od swoich maleńkich dochodzików i, z pomocą pazernych niemieckich przedsiębiorców, niemiecki system emerytalny pęknie a ichni emeryci wymrą z głodu. Za parę lat Niemcy wyciągną rękę z nocnika a my będziemy odróżniać naszych zachodnich sąsiadów po wyglądzie. 

Strony

Skomentuj