Unia Europejska może nałożyć sankcje na Izrael

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Nie od dziś wiadomo, że Izrael unika jakichkolwiek rozwiązań pokojowych z Palestyńczykami, zatwierdza plany budowy kolejnych żydowskich osiedli, przywłaszcza sobie kolejne ziemie i robi wszystko aby nie doszło do powstania niezależnego państwa Palestyny, które byłoby uznawane przez wszystkie kraje na świecie. Okazuje się, że Unia Europejska może z tego powodu nałożyć sankcje na Izrael.

 

Informacja na ten temat pojawiła się w dzienniku Haaretz, który wskazuje na tajne dokumenty Unii Europejskiej. Wynika z nich, że Unia utworzyła już listę sankcji jaką może nałożyć na Izrael, jeśli ten swoimi działaniami spowoduje iż powstanie państwa Palestyny stanie się niemożliwe. Mowa jest między innymi o ograniczeniu współpracy z Izraelem oraz nałożenie ograniczeń na istniejące umowy, dotyczące wolnego handlu.

 

Największym zagrożeniem dla utworzenia niezależnej Palestyny jest budowa żydowskich osiedli w okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu oraz w Zachodniej Jerozolimie. Palestyńczycy chcą mieć swoje państwo na tych terytoriach, jednak władze Izraela traktują je jak swoją własność i powiadomiły, iż nigdy nie zrezygnują z planów budowy.

 

 

Na podstawie: The Telegraph

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Hiram

Ja uważam, ze Palestyna to

Ja uważam, ze Palestyna to kolejna separatystyczna republika by była. Po co Palestyna organizjue zamachy terrorystyczne na Izrael oraz atakuje Izrael?  Jak by Palestyna była by państwem to tak samo można by w Polsce uznać Sląsk jako niepodległe państwo. Bo przecież istniało kiedyś takie.
 

Portret użytkownika eva11

Myslicie,ze gdy zniknie z

Myslicie,ze gdy zniknie z powierzchni ziemi ostatni zyd-swiat sie zmieni,bo zniknie tez ostatni sadysta,morderca,oszust,niesprawiedliwy sedzia,egoista,wyzyskiwacz,konowal,nieczuly na ludzkie cierpienie,
pedofil,zwyrodnialec,dewiant,
lub zmieni sie myslenie ludzi,system swiatowy,ludzie nie beda pobierac lichwy,beda szczerzy,rzyczliwi,wspolczujacy,
choroby znikna,srodowisko sie oczysci,przepadle gatunki sie odrodza,planeta od zyje...
znikna elektrownie atomowe,wszelka bron chemiczna,biologiczna,sejsmiczna,haarp,chemtrails zniknie,szcepienia beda nie potrzebne,chemia w jedzeniu,gmo,pestycydy,fluor w wodzie,pascie,CA nie bedzie obowiazywal,zywnosc nie bedzie napromieniowywana,chemioterapia nie bedzie stosowana,
wszelkie sekty,gangi,organizacje przestana istniec...
eugenika,aborcja,eutanazja i in vitro,pojda w zapomnienie,
itd.itd
naprawde w to wierzycie....czy moze chcecie sie tylko usprawiedliwic....
 

Portret użytkownika Grzegorz

Kolejny samozwańczy kraj

Kolejny samozwańczy kraj powstały na krwi i cierpieniu rdzennych miszkańców, tak samo jak ukraina i usa zresztą. I jak tu nie zgodzić się z tezą że żyd to największy złodziej i oszust na świecie? Teraz jeszcze za wszelką cenę starają się nam udowodnić, że i morderca.

Strony

Skomentuj